Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45316200-7»

  • ID: UA-2026-08-18-000018-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення (МАСЦО) населення Золочівської територіальної громади» (код ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи; з урахуванням положень кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених … наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01 листопада 2021 року № 281)

    Ім'я:
    Ольга Гудзь
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669158677 ЄДРПОУ:
    46080066
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 11:09

    Прийом пропозицій
    25 серп. 11:09 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 459 611,83 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 23 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-005114-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт електричних мереж освітлення, електромонтажні роботи щодо прокладання кабелів пожежної сигналізації евакуаційного шляху до укриття в частині вестибюлю закладу в Спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №250 з поглибленим вивченням математики Деснянського району міста Києва за адресою … проспект Володимира Маяковського (Червоної Калини), 49-Б згідно коду класифікатора ДК 021:2015 (СРУ) 45316200-7 встановлення сигналізаційного обладнання)

    Ім'я:
    Бевз Інна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380993683304,380939000081 ЄДРПОУ:
    03598794
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    101 830,34 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-011930-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    код ДК 021:2015 - 45316200-7 — Встановлення сигналізаційного обладнання (втановлення системи сигналізування загазованості на котельні Тисменицького ліцею Тисменицької міської ради)

    Ім'я:
    Наталія Бакун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667197856 Веб сайт:
    http://tysmenytsia23.eddy.school
    ЄДРПОУ:
    20562728
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 786,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-002648-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оплата послуг з заміни димового сповіщувача СПД-3.2 системи пожежної сигналізації в приміщенні Богуславської АЗПСМ за адресою: вул. Миру, буд. 335, с. Богуслав, Павлоградський район, Дніпропетровська область, номенклатурна позиція предмета закупівлі код ДК 021-2015: 4531 6200-7 – «Встановлення … сигналізаційного обладнання»

    Ім'я:
    Гречка Катерина Борисівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953316422 Факс:
    +380563206617
    Веб сайт:
    http://med.rda.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    37735655
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    824,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-002318-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Встановлення сигналізайційного обладанання

    Ім'я:
    Костріцька Тетяна Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380486230221 ЄДРПОУ:
    38701511
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    65 422,52 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-007708-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монтаж, пусконалагоджування системи сигналізації (системи безпеки) на об'єкті Ковельська дитяча художня школа ім. А. Лазарчука за адресою: м. Ковель, вул. С. Бандери, 16

    Ім'я:
    Наталія Батура
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501958078 ЄДРПОУ:
    05396534
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    39 908,27 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-18-009267-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монтаж, пусконалагоджування системи сигналізації на об'єкті Ковельська ДЮСШ ім. Є. Кондратовича за адресою: м. Ковель, бульв. Л. Українки,9

    Ім'я:
    Наталія Батура
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501958078 ЄДРПОУ:
    05396534
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 244,46 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-11-000823-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монтаж, пусконалагоджування системи сигналізації на об'єкті Ковельська школа мистецтв за адресою: м. Ковель, вул. Леонтовича, 1

    Ім'я:
    Наталія Батура
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501958078 ЄДРПОУ:
    05396534
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 040,16 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-06-010791-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монтаж та налаштування системи контролю доступу шлагбаума

    Ім'я:
    Наталія Батура
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501958078 ЄДРПОУ:
    05396534
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    54 900,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-22-011956-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:45316200-7 - Встановлення сигналізаційного обладнання

    Ім'я:
    Половнікова Ірина
    E-mail: [email protected] Телефон: 0993355748 ЄДРПОУ:
    23553428
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 095,50 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-15-007749-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з впровадження (встановлення) систем та засобів оповіщення та інформування населення , встановлення сирени сповіщення "Повітряна тривога" та автономної системи "Метроном" в с. Олександрівка вул. Центральна, 58

    Ім'я:
    Поліщук Андрій Георгійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504955515 ЄДРПОУ:
    04380784
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 871,20 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-03-001386-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з заміни кодонабирального приладу системи охоронної сигналізації в приміщенні Межиріцької АЗПСМ за адресою: вул. Шевченка, буд. 67-А, с. Межиріч, Павлоградський район, Дніпропетровська бласть, (номенклатурна позиція предмета закупівлі код ДК 021-2015 (СРV) 4531 6200-7«Встановлення … сигналізаційного обладнання»

    Ім'я:
    Гречка Катерина Борисівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953316422 Факс:
    +380563206617
    Веб сайт:
    http://med.rda.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    37735655
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 351,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-18-010154-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Монтаж системи пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей на об'єкті «Нежитлова двоповерхова будівля з підвалом за адресою: м. Дніпро, просп. Свободи, 82-А, літ. Б-2» (код 45310000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний … словник»)

    Ім'я:
    Рубілкіна Ганна Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443639675 ЄДРПОУ:
    39751280
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 бер. 14:45

    Прийом пропозицій
    18 бер. 14:45 – 27 бер. 12:00
    Очікувана вартість

    439 165,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-03-17-008305-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга по встановленню системи сигналізації

    Ім'я:
    Ірина Миколаївна Федак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382674442 ЄДРПОУ:
    04402899
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-27-007467-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оплата послуг з обслуговування протипожежної сигналізації: заміна акумуляторів та димових оповіщувачів в приміщеннях відокремлених структурних підрозділів КНП «Центру ПМСД «БСР ДО» (номенклатурна позиція предмета закупівлі код ДК 021-2015 (СРV) 4531 6200-7«Встановлення сигналізаційного обладнання», … а саме: - Булахівської АЗПСМ за адресою: пров. Лікарняний, 14 а, с. Булахівка, Павлоградський район, Дніпропетровська область, 51470; - Богданівської АЗПСМ 2 за адресою: вул.. Затишна, 22, с. Богданівка, Павлоградський район, Дніпропетровська область, 51464; - Межиріцької АЗПСМ за адресою: вул.. Шевченка, 67-А, с. Межиріч, Павлоградський район, Дніпропетровська область, 51473; - Новодачинської АЗПСМ за адресою: вул.. Молодіжна,22, с. Нова Дача, Павлоградський район, Дніпропетровська область, 51462; - Троїцької АЗПСМ за адресою: вул.. Шевченка, 25-А, с. Троїцьке, Павлоградський район, Дніпропетровська область, 51491.

    Ім'я:
    Гречка Катерина Борисівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953316422 Факс:
    +380563206617
    Веб сайт:
    http://med.rda.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    37735655
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 359,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-23-008447-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    45316200-7 - Встановлення сигналізаційного обладнання

    Ім'я:
    Киртока Раїса Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380486122374 ЄДРПОУ:
    38215504
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 619,06 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-17-007463-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монтаж та наладка засобів охоронної та тривожної сигналізації

    Ім'я:
    Дарія Тютюнник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380688612499 ЄДРПОУ:
    25498099
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 856,75 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-01-28-003036-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    45310000-3 - Електромонтажні роботи "Монтаж системи охоронного призначення"

    Ім'я:
    Іван Антощук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342790196 Веб сайт:
    https://if.npu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108798
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 498,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-01-09-005418-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    45310000-3 - Електромонтажні роботи (45316210-0 - Встановлення обладнання для моніторингу руху транспорту (монтаж, пусконалагоджування охоронної системи сигналізації на транспортних засобах замовника)

    Ім'я:
    Наталія Маєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380753201173 ЄДРПОУ:
    03328468
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 716,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-30-002122-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги зі встановлення системи контролю доступу (з монтажем та підключенням електромагнітних замків, зчитувачів та кнопок виходу; обладнання – супутнє, частково наявне)

    Ім'я:
    Євгеній Прокопчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380956918944 Веб сайт:
    http://oblrada.kr.ua/
    ЄДРПОУ:
    22223982
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 300,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 33 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro