Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45316000-5»
-
ID: UA-2026-08-28-010919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапітальний ремонт перехрестя вулиць Хмельницького та Моцарта із встановленням світлофорного об’єкта в.м.Коломиї; код 45316000-5 Монтаж систем освітлення і сигналізації за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"
Оголошено28 серп. 17:09
Прийом пропозицій28 серп. 17:09 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-009269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт елемента благоустрою шляхом заміни електричних опор, які втратили цілісність на міських вулицях м. Павлограда Дніпропетровської області
Оголошено25 серп. 15:03
Прийом пропозицій25 серп. 15:03 – 10 вер. 20:00 -
ID: UA-2026-08-18-000018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення (МАСЦО) населення Золочівської територіальної громади» (код ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи; з урахуванням положень кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених
наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01 листопада 2021 року № 281) Оголошено25 серп. 11:09
Прийом пропозицій25 серп. 11:09 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлагоустрій населеного пункту. Поточний ремонт мереж зовнішнього вуличного освітлення сіл Зелена, Черник та Максимець Пасічнянської ТГ
Очікувана вартість166 283,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлагоустрій населеного пункту. Поточний ремонт мереж зовнішнього вуличного освітлення сіл Пасічна, Постоята та Букове Пасічнянської ТГ
Очікувана вартість166 258,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВлаштування мереж вуличного освітлення вул. Живописна в с. Вовчинець Івано-Франківської міської територіальної громади (капітальний ремонт)
Очікувана вартість196 458,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт електричних мереж освітлення, електромонтажні роботи щодо прокладання кабелів пожежної сигналізації евакуаційного шляху до укриття в частині вестибюлю закладу в Спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №250 з поглибленим вивченням математики Деснянського району міста Києва за адресою
проспект Володимира Маяковського (Червоної Калини), 49-Б згідно коду класифікатора ДК 021:2015 (СРУ) 45316200-7 встановлення сигналізаційного обладнання) Ім'я:Бевз Інна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380993683304,380939000081 ЄДРПОУ:03598794Очікувана вартість101 830,34 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 - 45316200-7 — Встановлення сигналізаційного обладнання (втановлення системи сигналізування загазованості на котельні Тисменицького ліцею Тисменицької міської ради)
Очікувана вартість19 786,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-005810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з різних видів ремонту і технічного обслуговування (МТЗ 82,1)
Очікувана вартість68 184,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по стандартному приєднанню електроустановок до електричних мереж (вуличне освітлення с. Терлівка, вул. Центральна) КТП №37
Ім'я:Ліщинський Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380385791450 Факс:+380385720129ЄДРПОУ:04404548Очікувана вартість11 364,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-002648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата послуг з заміни димового сповіщувача СПД-3.2 системи пожежної сигналізації в приміщенні Богуславської АЗПСМ за адресою: вул. Миру, буд. 335, с. Богуслав, Павлоградський район, Дніпропетровська область, номенклатурна позиція предмета закупівлі код ДК 021-2015: 4531 6200-7 – «Встановлення
сигналізаційного обладнання» Ім'я:Гречка Катерина БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380953316422 Факс:+380563206617Веб сайт: ЄДРПОУ:37735655Очікувана вартість824,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-002318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення сигналізайційного обладанання
Очікувана вартість65 422,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-007708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж, пусконалагоджування системи сигналізації (системи безпеки) на об'єкті Ковельська дитяча художня школа ім. А. Лазарчука за адресою: м. Ковель, вул. С. Бандери, 16
Очікувана вартість39 908,27 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-003761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт внутрішньої мережі електропостачання (електроосвітлення) їдальні комунальної організації (установа, заклад) "Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Шосткинської міської ради Сумської області" за адресою: м. Шостка, вул. Чернігівська,10
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість29 919,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-010501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу освітлювального обладнання
Очікувана вартість6 179,89 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-007143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт вуличного освітлення по вул. Княгині Ольги, вул. Гранична, вул. Тараса Шевченка в с. Колоденка Рівненського району Рівненської області
Очікувана вартість95 246,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-006048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт вуличного освітлення по вул. Богдана Хмельницького в с. Корнин Рівненського району Рівненської області
Очікувана вартість139 066,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-006777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектромонтажні роботи в Житомирському обласному центрі зайнятості за адресою: Житомирська обл., вул. Київська, 83 , та Звягельській філії ЖОЦЗ за адресою: Житомирська обл., м.Звягель, вул.Замкова,7;код ДК 021:2015 45310000-3 "Електромонтажні роботи".
Очікувана вартість3 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-009267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж, пусконалагоджування системи сигналізації на об'єкті Ковельська ДЮСШ ім. Є. Кондратовича за адресою: м. Ковель, бульв. Л. Українки,9
Очікувана вартість1 244,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-000823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж, пусконалагоджування системи сигналізації на об'єкті Ковельська школа мистецтв за адресою: м. Ковель, вул. Леонтовича, 1
Очікувана вартість1 040,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro