Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45315300-1»
-
ID: UA-2026-09-02-000403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж сонячних батарей на даху амбулаторії с. Білобожниця
Очікувана вартість81 512,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 45315300-1 Монтаж систем електроживлення
Очікувана вартість27 246,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу контура заземлення Тростянецької селищної ради в селищі Тростянець Гайсинського району Вінницької області за ДК 021:2015: ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи, 45315300-1 — Монтаж систем електроживлення
Ім'я:Гаврилюк Любов ЄвгенівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380434322485 Факс:+380434322485Веб сайт: ЄДРПОУ:04326224Очікувана вартість8 295,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-002987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектромонтажні роботи (Послуги по встановленню джерел резервного живлення)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість6 256,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-005732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями"Поточний ремонт системи електропостачання шляхом встановлення сонячної електростанції в інфекційному відділенні КНП «Лозівське територіальне медичне об'єднання» Лозівської міської ради Харківської області за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Машинобудівників, 29" (Показник національного
класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи) (за номенклатурою код ДК 021:2015: 45315300-1 Монтаж систем електроживлення). Ім'я:Купливацька Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380574560000 ЄДРПОУ:40199749Оголошено21 лип. 13:24
Прийом пропозицій21 лип. 13:24 – 29 лип. 08:00Очікувана вартість751 555,83 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-005882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж захисного заземлення
Очікувана вартість10 154,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-000235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з технічного переоснащення систем енергозабезпечення будівлі АПК автобази, інв. №076105 ДП «Одеський порт», Код ДК 021:2015 45315300-1 Монтаж систем електроживлення
Очікувана вартість200 422,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-006023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивстановлення системи резервного живлення
Очікувана вартість16 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-007955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:45310000-3: «Електромонтажні роботи»(45315300-1 - " Монтаж систем електроживлення" (Монтаж та підключення безперебійного джерела живлення теплового пункту Малодолинського закладу загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського р-ну, Одеської обл.
розташованого за адресою : Одеська обл., Одеський р-н, с.Малодолинське, вул. Зелена , 2) Очікувана вартість124 016,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-002643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з монтажу сонячних панелей за адресою м. Глобине, туп. Лікарняний, 7
Очікувана вартість66 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-005680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонтні роботи КЛ 0,4 кВ марки АВВГ 4х35 від ЗБ 2768/7 в бік щита підземного переходу парк Кіото в м. Києві
Очікувана вартість48 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-002365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх мереж електроживлення (РУ-0,4кВ) в будівлі Ліцея № 17 Павлоградської міської ради за адресою: вул. Центральна, 71А м.Павлоград, Дніпропетровська обл. 51400" ДК 021:2015: 45315300-1 Монтаж систем електроживлення
Очікувана вартість195 924,61 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-000592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинадання послуг, не пов'язаних із ліцензованою діяльністю (заміна відгалудження СІП від ПЛ напругою 0,4 кВ до вводу в будівлю (споруду))
Очікувана вартість2 705,29 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-10-005533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинадання послуг, не пов'язаних із ліцензованою діяльністю (заміна відгалудження СІП від ПЛ напругою 0,4 кВ до вводу в будівлю (споруду))
Очікувана вартість2 705,29 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-10-005074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту системи електроживлення котельні (Державний бюджет)
Ім'я:Шарандіна Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675015294 ЄДРПОУ:44550814Очікувана вартість78 886,08 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-008060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинадання послуг, не пов'язаних із ліцензованою діяльністю (заміна відгалудження СІП від ПЛ напругою 0,4 кВ до вводу в будівлю (споруду))
Очікувана вартість2 705,29 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-22-000294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсвітлювальне обладнання
Ім'я:Владислав НаконечнийE-mail: [email protected] Телефон: +380679175633, +380679175633 ЄДРПОУ:30088084Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-29-003092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод за ДК 021-2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи (Послуги з монтажу гарантованої системи електроживлення)
Ім'я:Слободянюк Ніна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432553203,380432553271 ЄДРПОУ:02222147Очікувана вартість2 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-26-009233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод за ДК 021-2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи (Послуги з монтажу гарантованої системи електроживлення)
Ім'я:Слободянюк Ніна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432553203,380432553271 ЄДРПОУ:02222147Очікувана вартість11 540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-24-006137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж систем електроживлення
Ім'я:Грибонос Олександр МатвійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380969840733 ЄДРПОУ:04527307Очікувана вартість190 538,29 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro