Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45315000-8»
-
ID: UA-2026-09-02-000403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж сонячних батарей на даху амбулаторії с. Білобожниця
Очікувана вартість81 512,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 45315300-1 Монтаж систем електроживлення
Очікувана вартість27 246,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектромонтажні роботи (Ремонт устаткування сонячної електростанції)
Оголошено21 серп. 16:06
Прийом пропозицій21 серп. 16:06 – 31 серп. 14:00Очікувана вартість546 770,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-009366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 "45310000-3 Електромонтажні роботи" (Установка та введення в промислову експлуатацію Автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії для КГУ)
Очікувана вартість400 048,53 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідключення електроустановок
Очікувана вартість2 335,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу контура заземлення Тростянецької селищної ради в селищі Тростянець Гайсинського району Вінницької області за ДК 021:2015: ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи, 45315300-1 — Монтаж систем електроживлення
Ім'я:Гаврилюк Любов ЄвгенівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380434322485 Факс:+380434322485Веб сайт: ЄДРПОУ:04326224Очікувана вартість8 295,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-002987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектромонтажні роботи (Послуги по встановленню джерел резервного живлення)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість6 256,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-005732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями"Поточний ремонт системи електропостачання шляхом встановлення сонячної електростанції в інфекційному відділенні КНП «Лозівське територіальне медичне об'єднання» Лозівської міської ради Харківської області за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Машинобудівників, 29" (Показник національного
класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи) (за номенклатурою код ДК 021:2015: 45315300-1 Монтаж систем електроживлення). Ім'я:Купливацька Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380574560000 ЄДРПОУ:40199749Оголошено21 лип. 13:24
Прийом пропозицій21 лип. 13:24 – 29 лип. 08:00Очікувана вартість751 555,83 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-002367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з утримання та технічного обслуговування вуличного освітлення в м. Рава-Руська вул. 1-го Листопада Львівського району Львівської області (ДК 021-2015 (CPV)- 45310000-3 - Електромонтажні роботи)
Ім'я:Дацко Соломія БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380325242002 Факс:+380325243505Веб сайт: ЄДРПОУ:04056256Очікувана вартість44 742,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-005882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж захисного заземлення
Очікувана вартість10 154,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-000235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з технічного переоснащення систем енергозабезпечення будівлі АПК автобази, інв. №076105 ДП «Одеський порт», Код ДК 021:2015 45315300-1 Монтаж систем електроживлення
Очікувана вартість200 422,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-006023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивстановлення системи резервного живлення
Очікувана вартість16 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-001468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПозачергова технічна перевірка правильності роботи засобу обліку
Очікувана вартість579,73 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-011352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектромонтажні роботи
Ім'я:Олена ЧернявськаE-mail: [email protected] Телефон: +380459461325, +380677372075 Веб сайт: ЄДРПОУ:02408231Очікувана вартість13 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-001066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 45310000-3 "Електромонтажні роботи"
Очікувана вартість29 809,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-007955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:45310000-3: «Електромонтажні роботи»(45315300-1 - " Монтаж систем електроживлення" (Монтаж та підключення безперебійного джерела живлення теплового пункту Малодолинського закладу загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського р-ну, Одеської обл.
розташованого за адресою : Одеська обл., Одеський р-н, с.Малодолинське, вул. Зелена , 2) Очікувана вартість124 016,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-002643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з монтажу сонячних панелей за адресою м. Глобине, туп. Лікарняний, 7
Очікувана вартість66 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-008916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРоботи з відновлення ресурсу працездатності генераторів та допоміжного обладнання ТЕЦ-5 за адресою: м.Київ, вул.Промислова,4
Оголошено21 трав. 14:43
Прийом пропозицій21 трав. 14:43 – 8 черв. 10:00Очікувана вартість10 821 300,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-005680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонтні роботи КЛ 0,4 кВ марки АВВГ 4х35 від ЗБ 2768/7 в бік щита підземного переходу парк Кіото в м. Києві
Очікувана вартість48 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-002365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх мереж електроживлення (РУ-0,4кВ) в будівлі Ліцея № 17 Павлоградської міської ради за адресою: вул. Центральна, 71А м.Павлоград, Дніпропетровська обл. 51400" ДК 021:2015: 45315300-1 Монтаж систем електроживлення
Очікувана вартість195 924,61 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro