Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45314200-3»
-
ID: UA-2026-02-23-011956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 45310000-3 - Електромонтажні роботи (Послуга по монтажу кросового обладнання та програмування офісної АТС MG-100/60)
Очікувана вартість23 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-18-009243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з прокладання волоконно-оптичної кабельної лінії зв’язку Головного управління Національної поліції в Черкаській області, в м. Умань на ділянці від будівлі за адресою вул. ..... до будівлі за адресою вул. ..... в м. Умань відповідно до розробленої документації
Очікувана вартість70 802,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-02-27-011108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж ліній телефонного зв’язку
Ім'я:Засенко Юлія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442359034 Факс:+380442796294ЄДРПОУ:21709530Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-09-18-001747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 45314200-3 – Монтаж ліній телефонного зв’язку Роботи з встановлення системи телефонного зв'язку на базі апаратної IP-АТС
Оголошено18 вер. 2023 10:10
Прийом пропозицій18 вер. 2023 10:10 – 26 вер. 2023 12:00Очікувана вартість2 031 270,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2021-11-04-001067-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРоботи по заміні телефонного кабелю з прокладанням його по новій трасі
Оголошено4 лист. 2021 11:55
Прийом пропозицій10 лист. 2021 11:50 – 15 лист. 2021 11:50Очікувана вартість88 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2021-10-26-003169-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимонтаж розетки, прокладка мережевого кабелю
Очікувана вартість1 383,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-07-06-002474-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж ліній телефонного зв’язку
Очікувана вартість18 987,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-05-27-002752-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж ліній телефонного зв’язку
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-05-24-000639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимонтажні роботи
Ім'я:Кравчук Алла ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332249920 Факс:+380332241597Веб сайт: ЄДРПОУ:00730282Очікувана вартість4 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-04-20-005713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж ліній телефонного зв’язку
Очікувана вартість26 684,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-02-25-000700-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбслуговування телефонних кабелів
Очікувана вартість13,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-11-30-007860-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічно-монтажний комплекс робіт ВОЛЗ(волоконо-оптичної лінії зв'язку)
Очікувана вартість1 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2020-09-18-004264-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт вуличного освітлення с.Клузів вул.Спільна, вул.Польова, вул.Л.Українки, вул.Сонячна, вул.Яремчука, вул.Вічна, вул.Січових стрільців, вул.Квіткова, вул.Весняна, вул.Галицька, вул.Грушевського, вул.Зелена, вул.Садова,вул.Франка,вул.Івасюка,вул.Почтова,вул.Різдвяна,вул.Щаслива
Очікувана вартість534,72 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-07-14-002800-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж телефонних ліній
Очікувана вартість8 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2018-12-05-000734-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт телефонних кабельних мереж учбового корпусу №2
Очікувана вартість5 478,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2018-06-06-000494-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт телефонних кабельних мереж
Очікувана вартість39 178,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2018-05-22-000328-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт телефонізації кафедри соцмедицини
Очікувана вартість28 971,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2017-09-01-000387-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж ліній телефонного зв'язку
Очікувана вартість3 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2017-04-03-000067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт цифрової АТС LG ipLDK-60 та підключення 10-и абонентів кафедри патологічної анатомії
Очікувана вартість24 932,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2017-02-14-000751-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимонтаж та пускуналагоджувальні роботи системи ІР телефонії
Ім'я:Бородай Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532517527 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108630Очікувана вартість41 019,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro