Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45314100-2»
-
ID: UA-2026-03-11-013738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по монтажу та інсталяції програмного забезпечення АТС LG LDK 300
Очікувана вартість6 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-013149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по монтажу та інсталяції програмного забезпечення АТС LG LDK 300
Очікувана вартість6 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-02-017608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги за кодом ДК 021:2015 (СРV)-45310000-3 "Електромонтажні роботи" в Житомирській філії Житомирського обласного центру зайнятості за адресою: Житомирська обл., м.Житомир,площа Польова 6-А.
Очікувана вартість14 257,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-06-01-010037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з монтажу та установки телекомунікаційної шафи для встановлення комплексу телекомунікаційного обладнання цифрової автоматичної телефонної станції
Оголошено1 черв. 2023 15:47
Прийом пропозицій1 черв. 2023 15:47 – 9 черв. 2023 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість408 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2022-10-27-003868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектромонтажні роботи (ДК 021:2015 - 45310000-3 - Електромонтажні роботи)
Ім'я:Бажецька Анастасія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 Факс:+380432676087ЄДРПОУ:02011031Очікувана вартість9 435,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-10-20-012146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з налаштування; 45310000-3 – Електромонтажні роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість15 468,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-01-24-009529-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтажно-налагоджувальні роботи по структурованій кабельній системі ДК 45310000-3 Електромонтажні роботи
Очікувана вартість9 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-09-29-010516-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи (Постачання обладнання, матеріалів відеоспостереження з подальшим монтажем та пусконалагоджувальними роботами).
Оголошено29 вер. 2021 19:11
Прийом пропозицій5 жовт. 2021 00:00 – 8 жовт. 2021 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість153 316,80 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-06-11-001578-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРоботи з оновлення AVAYA AURA Communication Manager на центральній АТС, що розташована на об’єкті Замовника.
Ім'я:Костюк Василь ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Оголошено11 черв. 2021 09:47
Прийом пропозицій19 черв. 2021 00:00 – 24 черв. 2021 10:00Очікувана вартість1 400 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2020-12-30-000066-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж систем пожежної сигналізації в будівлі літера "В", 1-й поверх (приймальна станція)
Очікувана вартість37 522,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-12-14-003891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:45314100-2 Встановлення телефонних станцій
Очікувана вартість47 723,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-03-18-002579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з оновлення операторського центру AVAYA CMS.
Очікувана вартість387 501,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-03-18-001349-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з модернізації AVAYA AURA Communication Manager на центральній АТС.
Очікувана вартість325 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2019-03-28-000352-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення телефонних станцій
Очікувана вартість5 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2019-03-28-000755-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж офісної АТС
Очікувана вартість13 074,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2018-05-07-001119-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМережевий комутатор 16 - порт
Очікувана вартість1 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2018-04-18-000226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМережевий комутатор у комплекті
Очікувана вартість2 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2017-12-05-001870-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомутатор мережевий
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2017-01-03-000271-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по установленню та програмуванню офісної телефонної станції
Очікувана вартість8 265,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2016-07-25-000102-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКерований комутатор 3 рівня (апарати телефонні та апаратура, інші, для передавання та приймання звуку, зображення чи іншої інформації, зокрема апаратура для обміну інформацією мережею проводового чи безпроводового зв’язку (наприклад, локальною чи глобальною мережею)"
Ім'я:Поліщук Світлана ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380978780317 Факс:5461279Веб сайт: ЄДРПОУ:37415088Оголошено25 лип. 2016 11:07
Прийом пропозицій1 серп. 2016 12:00 – 3 серп. 2016 12:00Очікувана вартість80 000,00 грн
з ПДВЗавершена