Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45312200-9»
-
ID: UA-2026-09-02-013375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж встановлення систем охорони (тривожна кнопка), пусконалагоджування тривожної кнопки
Очікувана вартість8 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж, пусконалагоджування ручної системи тривожної сигналізації.
Ім'я:Прокопчук Ольга ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380635633975 Факс:+380334440697ЄДРПОУ:37018584Очікувана вартість1 341,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення та налаштування датчиків периметральної системи охоронної сигналізації
Очікувана вартість19 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення систем охоронної сигналізації
Очікувана вартість2 861,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення систем охоронної сигналізації
Очікувана вартість56 853,89 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектромонтажні роботи
Очікувана вартість23 810,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-23-000089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж та наладка засобів охоронної сигналізації
Очікувана вартість1 414,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з монтажу та пусконалагодження систем охоронної сигналізації в приміщеннях зберігання кримінальних проваджень, (код 45310000-3 «Електромонтажні роботи» національного класифікатора України за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено20 серп. 17:12
Прийом пропозицій20 серп. 17:12 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість109 024,55 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-009315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з монтажу та пусконалагодження систем охоронної сигналізації в приміщеннях зберігання кримінальних проваджень, (код 45310000-3 «Електромонтажні роботи» національного класифікатора України за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено20 серп. 15:05
Прийом пропозицій20 серп. 15:05 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість153 685,37 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-008099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга зі встановлення системии охоронної сигналізації
Оголошено20 серп. 14:25
Прийом пропозицій20 серп. 14:25 – 28 серп. 15:00Очікувана вартість61 350,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-003962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУстановка сигналізації
Ім'я:Гінкельман Катерина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380457920720 ЄДРПОУ:40972700Очікувана вартість10 998,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж, пусконалагоджування системи тривожної сигналізації на об'єкті Замовника-Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради м. Баранівка вул. Соборна,26
Очікувана вартість9 760,82 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектромонтажні роботи (Встановлення систем охоронної сигналізації)
Очікувана вартість8 337,37 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж та наладка засобів охоронної сигналізації
Очікувана вартість31 066,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу, пусконалагоджування охоронно-тривожної системи сигналізації, за кодом ДК 021:2015: 45310000-3 — Електромонтажні роботи
Очікувана вартість19 432,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-002005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 45310000-3 - Електромонтажні роботи (Роботи з підключення системи охоронно - тривожної сигналізації)
Очікувана вартість43 608,43 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж та наладка засобів охоронної сигналізації на об’єкті: приміщення адміністративної будівлі Запорізької митниці, визначене постійним місцем зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, вилучених у справах про порушення митних правил за адресою: м. Запоріжжя, вул. Сергія
Синенка, буд. 12; їх передача для підключення на пульт централізованого спостереження підрозділу УПО Запорізької області (надвння послуг за ДК 021:2015 (CPV): 45310000–3 – Електромонтажні роботи). Очікувана вартість45 132,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011915-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимонтаж, пусконалагодження охоронно-тривожної системи сигналізації
Очікувана вартість9 462,19 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-009644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтажні та налагоджувальні роботи системи охоронної сигналізації
Очікувана вартість4 525,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-013030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж системи охоронно-тривожного призначення
Очікувана вартість33 480,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro