Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45312000-7»
-
ID: UA-2026-08-31-001199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Капітальний ремонт. Облаштування системою протипожежного захисту у складі: системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу , системи локального пожежогасіння та системи централізованого пожежного спостерігання "Будівля Вільшанського ліцею по вул. Київський шлях, 14, с. Вільшана,
Роменського району, Сумської області» Оголошено31 серп. 10:20
Прийом пропозицій31 серп. 10:20 – 16 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Капітальний ремонт «Встановлення системи блискавкозахисту на будівлі Опорного закладу Менська гімназія Менської міської ради за адресою: Чернігівська область, Корюківський район, м. Мена, вул. Шевченка, 56 (Коригування)» за ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Оголошено31 серп. 09:36
Прийом пропозицій31 серп. 09:36 – 16 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 45310000-3 Електромонтажні роботи (Монтажні та пусконалагоджувальні послуги системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням (в частині системи оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку евакуювання), системи передавання тривожних сповіщень з розробкою кошторисної
документації згідно робочого проекту за адресою: м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Естонська, буд. 3, літ. В (Головний корпус), літ. Г (будівля радіології), літ. Д (будівля двоповерхова)) Оголошено28 серп. 22:48
Прийом пропозицій28 серп. 22:48 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-001556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУлаштування системи блискавкозахисту будівель на об’єкті Замовника: Гімназії № 2 міста Білгорода-Дністровського Одеської області вулиця Сергія Файнблата, 37. Капітальний ремонт.
Оголошено27 серп. 09:58
Прийом пропозицій27 серп. 09:58 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-005377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВстановлення системи автоматичної пожежної сигналiзацiї та системи оповіщення і управління евакуацією людей в будівлі протирадіаційного укриття №133014 виконавчого комітету Студениківської сільської ради, за адресою: Київська область, Бориспільський район, с. Переяславське, вул. Переяславська, 1-А
(ДК 021:2015: 45310000-3 - Електромонтажні роботи) Оголошено26 серп. 12:15
Прийом пропозицій26 серп. 12:15 – 4 вер. 12:18 -
ID: UA-2026-08-24-003850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУлаштування системи протипожежного захисту (систем пожежної сигналізації, систем керування евакуюванням (в частині систем оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку евакуювання), систем централізованого пожежного спостерігання) в Гімназії №2 міста Білгорода-Дністровського Одеської області вулиця
Сергія Файнблата, 37. Капітальний ремонт. Оголошено24 серп. 11:53
Прийом пропозицій24 серп. 11:53 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-16-000543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з виконання робіт по монтажу системи пасивного блискавкозахисту в закладі Броварського ліцею № 9 Броварської міської ради Броварського району Київської області
Оголошено16 серп. 23:31
Прийом пропозицій16 серп. 23:31 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-002891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 45312100-8 Встановлення систем пожежної сигналізації: Послуга по встановленю акумулятора резервного живлення (АКБ 12v 7Ah) пожежної сигналізації .
Очікувана вартість2 550,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010915-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивиконання робіт з Капітального ремонту «Встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей, устаткування передавання тривожних сповіщень в укритті з підключенням до існуючої системи Менського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко»
комбінованого типу Менської міської ради» за адресою: Чернігівська обл., Корюківський р-н, м.Мена вул.Гімназійна, 1. Ім'я:Валентина Лук'яноваE-mail: [email protected] Телефон: +380665203219 Веб сайт: ЄДРПОУ:33993329Очікувана вартість273 445,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж, пусконалагоджування ручної системи тривожної сигналізації.
Ім'я:Прокопчук Ольга ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380635633975 Факс:+380334440697ЄДРПОУ:37018584Очікувана вартість1 341,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення та налаштування датчиків периметральної системи охоронної сигналізації
Очікувана вартість19 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення систем охоронної сигналізації
Очікувана вартість2 861,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з облаштуванні системи пожежної сигналізації та керування евакуюванням
Очікувана вартість253 394,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення блискавкозахисту по об'єкту : котельня гуртожитку Сарненського районного ліцею "Лідер" Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Очікувана вартість19 897,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу та налагодження системи пожежної сигналізації
Очікувана вартість3 491,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення систем охоронної сигналізації
Очікувана вартість56 853,89 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВстановлення системи пожежної сигналiзацiї, оповiщення про пожежу та управлiння евакуюванням людей в примiщеннi Переяславської гiмназiї Студеникiвської сiльської ради, за адресою: вул. Центральна, 43а, с.Переяславське, Бориспiльського району, Київської областi) (ДК 021:2015: 45310000-3 -
Електромонтажні роботи Оголошено25 серп. 13:25
Прийом пропозицій25 серп. 13:25 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість535 278,77 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-008719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з встановленню автоматичної пожежної сигналізації та оповіщення людей про пожежу на об'єкті: "І поверх будівлі Степового старостинського округу сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області за адресою: вул.Центральна, 6, с.Степове Кропивницького району Кіровоградської області.
Очікувана вартість92 056,39 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектромонтажні роботи
Очікувана вартість23 810,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-23-000089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж та наладка засобів охоронної сигналізації
Очікувана вартість1 414,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro