Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45311000-0»
-
ID: UA-2026-08-27-008604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт (ремонт електроосвітлення у найпрстішому укритті) Бронницького закладу дошкільної освіти Могилів-Подільської міської ради за адресою вул.Головна,90 с.Бронниця Могилів-Подільського району Вінницької області
Ім'я:Михайло ТкачE-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт: ЄДРПОУ:02141578Очікувана вартість523,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт (ремонт освітлення складу та зовнішнього освітлення будівлі закладу) Могилів-Подільського закладу дошкільної освіти №2 Могилів-Подільської міської ради вул.Стависька,67 м.Могилів-Подільський Вінницької області
Ім'я:Михайло ТкачE-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт: ЄДРПОУ:02141578Очікувана вартість474,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт (встановлення світильників у їдальні) Могилів-Подільської Гімназії №2 Могилів-Подільської міської ради Вінницької області вул.Ринкова, 33 м.Могилів-Подільський Вінницької області
Ім'я:Михайло ТкачE-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт: ЄДРПОУ:02141578Очікувана вартість1 783,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт мереж освітлення в частині евакуаційного шляху до укриття в частині вестибюлю закладу в Спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №250 з поглибленим вивченням математики Деснянського району міста Києва за адресою проспект Володимира Маяковського (Червоної Калини), 49-Б згідно коду
класифікатора ДК 021:2015 (СРУ) 45311200-2 монтаж електроарматури Ім'я:Бевз Інна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380993683304,380939000081 ЄДРПОУ:03598794Очікувана вартість149 322,72 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003388-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів: Поточний ремонт, заміна та встановлення електричних мереж в с.Сергіївка Краматорського району Донецької області
Ім'я:Тетяна Миколаївна ДзюбаE-mail: [email protected] Телефон: +380506497511, +380952085355 ЄДРПОУ:04342045Очікувана вартість146 130,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з влаштування системи аварійного освітлення на шляхах евакуації та укритті будівлі Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 70 Львівської міської ради за адресою: м. Львів, вул. Максимовича, 2
Очікувана вартість150 404,06 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНа виконання робіт з капітального ремонту вуличного освітлення вул. Лесі Українки с. Шкарівка Білоцерківської МТГ Київської області (код ДК 021:2015 – 45311000-0 – Монтаж електропроводки та електроарматури)
Очікувана вартість327 618,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНа виконання робіт з капітального ремонту вуличного освітлення вул. Шкільна с. Гайок Білоцерківської МТГ Київської області (код ДК 021:2015 – 45311000-0 – Монтаж електропроводки та електроарматури)
Очікувана вартість404 374,54 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНа виконання робіт з капітального ремонту вуличного освітлення вул. Лесі Українки с. Пилипча Білоцерківської МТГ Київської області (код ДК 021:2015 – 45311000-0 – Монтаж електропроводки та електроарматури)
Очікувана вартість347 511,53 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНа виконання робіт з капітального ремонту вуличного освітлення вул. Миру с. Гайок Білоцерківської МТГ Київської області (код ДК 021:2015 – 45311000-0 – Монтаж електропроводки та електроарматури)
Очікувана вартість531 528,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНа виконання робіт з капітального ремонту вуличного освітлення вул. Росьова с. Глибочка Білоцерківської МТГ Київської області (код ДК 021:2015 – 45311000-0 – Монтаж електропроводки та електроарматури)
Очікувана вартість446 211,07 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНа виконання робіт з капітального ремонту вуличного освітлення вул. Богдана Хмельницького с. Шкарівка Білоцерківської МТГ Київської області (код ДК 021:2015 – 45311000-0 – Монтаж електропроводки та електроарматури)
Очікувана вартість366 213,65 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт (електромонтажніроботи) в ЗДО "Малятко" за адресою: вул.М.І. Шкурка, 10 в с. Степківка Первомайського району Миколаївської області
Очікувана вартість16 154,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт електричної проводки у приміщенні Тернопільського районного сектору № 6 смт. Козова за ДК 021:2015;45310000-3-електромонтажні роботи ( Тернопільська область)
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-012050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного аварійного ремонту внутрішніх мереж електропостачання та підключення генераторів для забезпечення автоматичного резервного електроживлення ДПВ № 3 за адресою: м. Полтава, вул. Петра Юрченка, 1в. (ДК 021:2015: 45310000-3 -Електромонтажні роботи)
Оголошено18 серп. 16:46
Прийом пропозицій18 серп. 16:46 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість471 630,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-012553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту електричних мереж за адресою: м. Дніпро, вул. Героїв, буд. 46, (усунення аварій в житловому фонді)
Оголошено17 серп. 20:25
Прийом пропозицій17 серп. 20:25 – 25 серп. 23:00Очікувана вартість180 090,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-13-000342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту внутрішніх мереж електропостачання пральні
Очікувана вартість33 130,51 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-008812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт мережі електропостачання житлового будинку за адресою вул.Довженка, 42А в селищі Десна, Чернігівської області
Ім'я:Гладка Галина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464646216 Факс:+380464646216ЄДРПОУ:07807645Очікувана вартість33 231,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-006281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектромонтажні роботи (Послуги по технічному обслуговуванню та утриманню в належному стані внутрішньої електромережі)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість9 456,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-011472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт силового кабелю спального корпусу та котельні Комунального закладу «Запорізький обласний навчально-реабілітаційний центр «Оберіг» Запорізької обласної ради.
Очікувана вартість67 670,41 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro