Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45262670-8»
-
ID: UA-2026-08-31-000303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги (виконати роботи)із виготовлення рамок з металоконструкцій під установку банерів загибли героя на Алеї слави в с-щі Довбиш
Ім'я:Олеся Левкович-МарковаE-mail: [email protected] Телефон: +380680129680 Веб сайт: ЄДРПОУ:04344392Очікувана вартість9 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45262670-8 — Робота з металом (додатково у тендерній документації прописують: «Послуги з механічної обробки металу» або «Шліфування деталей»
Очікувана вартість13 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-000751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з рубки металу
Очікувана вартість3 810,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-010223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з ремонту та укріплення металевих конструкцій (крісел у глядацькій залі)
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-002825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГнуття лист плоский ;45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-002024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з виготовлення кондукторів для свердління отворів циліндрів В1,В2,В3 та зварювальні роботи (робота з металом) за кодом ДК 021:2015-45262670-8 "Робота з металом"
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-010064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 45262670-8 Робота з металом
Очікувана вартість100,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-001640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення (зварювання) металевих конструкцій для розміщення банерів зниклих безвісти на «Алеї Надії» в кількості 3 шт, виготовлення лавок у кількості - 5 шт. для встановлення на «Алеї Слави» з матеріалів поставки замовника в с-щі Сутиски Вінницького району Вінницької обл
Ім'я:Лісниченко Ірина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380979557920 ЄДРПОУ:44145868Очікувана вартість11 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-006480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГнуття металу
Очікувана вартість3 210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-011196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРобота з металом
Ім'я:Молчанов Олександр ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503520169 Веб сайт: ЄДРПОУ:03291669Очікувана вартість49 914,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-008937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з металом
Очікувана вартість99 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-010544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з виготовлення кілець з матеріалу замовника
Очікувана вартість9 804,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-16-004225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційні послуги пов’язаних з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій «Послуги з монтажу переносного каркасу для генераторів Петропільського ліцею Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області за адресою: с. Петропіль, вул.Молодіжна, 1, Запорізького
району Запорізької області» Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-000768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеханічне оброблення металевих виробів
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-10-004578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗубообробка обойми зубчатої
Оголошено10 бер. 11:33
Прийом пропозицій10 бер. 11:33 – 18 бер. 11:10Очікувана вартість15 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-11-005127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення металевих конусних наконечників троса
Ім'я:Андрій Голючик-ЛуценкоE-mail: [email protected] Телефон: +380968711914, +380633044267 ЄДРПОУ:36595337Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-09-001857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизаточування ковзанів
Очікувана вартість73 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-07-000470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкладання, зварка, механічна обробка металевих заготовок
Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-04-006193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Послуги з гнуття металевих труб)
Ім'я:Войтенко Валерія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442883199 ЄДРПОУ:02224548Очікувана вартість18 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-23-008841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення деталей
Очікувана вартість4 412,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro