Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45262600-7»
-
ID: UA-2026-08-31-000303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги (виконати роботи)із виготовлення рамок з металоконструкцій під установку банерів загибли героя на Алеї слави в с-щі Довбиш
Ім'я:Олеся Левкович-МарковаE-mail: [email protected] Телефон: +380680129680 Веб сайт: ЄДРПОУ:04344392Очікувана вартість9 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) 45260000-7: покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (послуги зі зварювання металевих конструкцій)
Очікувана вартість53 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021 2015: 45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Надання послуг із зварювальних робіт у закладах освіти Південноукраїнської міської ради)
Очікувана вартість61 010,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт кахельних печей в Клішковецькій музичній школі імені Василя Фокшука по вул.Головній, 68 в с.Клішківці Дністровського району Чернівецької області 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість129 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) будівлі Головного корпусу в осях 43-61, ряди Б-В БДВ Зміївської ТЕС ПАТ "Центренерго")
Очікувана вартість96 849 515,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з очищення водостічних систем покрівель
Оголошено21 серп. 08:40
Прийом пропозицій21 серп. 08:40 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість225 447,53 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-011147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗварювальні послуги
Очікувана вартість14 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з зварювальних робіт
Очікувана вартість8 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-005108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуга зварювальння каркасу
Очікувана вартість10 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-002839-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗварювальні роботи п-т Соборності 11
Очікувана вартість3 590,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45262670-8 — Робота з металом (додатково у тендерній документації прописують: «Послуги з механічної обробки металу» або «Шліфування деталей»
Очікувана вартість13 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-000751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з рубки металу
Очікувана вартість3 810,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-012562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги електрозварювальних робіт в приміщенні адміністрації
Очікувана вартість13 296,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-010223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з ремонту та укріплення металевих конструкцій (крісел у глядацькій залі)
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-012841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦивільно-правовий договір № 38 (Ремонтно-зварювальні роботи автомобіля ГАЗ-3309 д.н. ВК 7502 АМ)
Очікувана вартість31 690,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-007423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення паркових лав (зварювальні роботи)
Очікувана вартість7 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-002825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГнуття лист плоский ;45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-003046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонтно-відновлювальні роботи з улаштування додаткового захисту трансформаторів власних потреб від РП 10 кВ до головного корпусу ТЕЦ
Ім'я:Гордієнко Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380957454645 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Очікувана вартість1 198 928,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-008009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВлаштування фізичного захисту газорозподільчого пункту АТ "Херсонська ТЕЦ" інв.№14/0
Ім'я:Гордієнко Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380957454645 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Очікувана вартість14 455 113,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-003864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗварювальні роботи на системі холодного водопостачання
Очікувана вартість5 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro