Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45262320-0»
-
ID: UA-2026-08-17-002244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт щодо вирівнювання підлоги в рамках створення сучасних та інклюзивних освітніх просторів фізико-математичного спрямування, а також робототехніки з метою апробації навчальнометодичних матеріалів для 5-9 класів, закупленого за кошти гранту "Підвищення доступності та стійкості освіти в
умовах кризи в Україні (LEARN)" в Спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №250 з поглибленим вивченням математики Деснянського району міста Києва за адресою проспект Володимира Маяковського (Червоної Калини), 49-Б згідно коду класифікатора ДК 021:2015 (CPV) 45262321-7 Вирівнювання підлоги) Ім'я:Бевз Інна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380993683304,380939000081 ЄДРПОУ:03598794Очікувана вартість165 560,71 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту переносної сцени на площі Незалежності м. Трускавець. Код ДК 021:2015 - 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Очікувана вартість22 974,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-003204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з інсталяції підлогового покриття у глядацькому залі МКЦ
Очікувана вартість64 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-001399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Послуга з вирівнювання підлоги)
Очікувана вартість98 352,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-17-007653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з вкладання напівсухої стяжки
Оголошено17 бер. 13:16
Прийом пропозицій17 бер. 13:16 – 25 бер. 14:00Очікувана вартість276 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-17-004651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту, вирівнювання підлоги
Ім'я:Слободяник Сергій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445168764 ЄДРПОУ:22875087Очікувана вартість132 901,63 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-11-022366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт підлоги сценічного подіуму (підготовка поверхні, видалення нерівностей, очистка)
Очікувана вартість97 004,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-14-005210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт підлоги приміщень пожежної обслуги будівлі *** » ДК 021:2015 45262321-7 – «Вирівнювання підлоги»
Очікувана вартість55 981,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-11-017364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту стяжки Гімназії №18 Полтавської міської ради за адресою: м. Полтава, вул. Братів Тютюнників,56 (Код ДК 021: 2015: 45262321-7 - Вирівнювання підлоги)
Очікувана вартість189 865,22 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-30-008594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з опорядження паркетних полів
Ім'я:Слободяник Сергій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445168764 ЄДРПОУ:22875087Очікувана вартість55 408,29 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-21-003858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПоточний ремонт підлоги приміщень пожежної обслуги будівлі *** » ДК 021:2015 45262321-7 – «Вирівнювання підлоги»
Оголошено21 серп. 2025 11:30
Прийом пропозицій27 серп. 2025 00:00 – 29 серп. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість62 285,39 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-08-04-003528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою громадської території обмеженої вулицями Героїв України, Михайла Гаврилка, Юрія Кондратюка в селі Рунівщина Новоселівської територіальної громади Полтавського району Полтавської області (планування поверхні, розрівнювання грунтового покривукод ДК 021:2015: 45262320-0
Вирівнювальні роботи Очікувана вартість42 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-07-009216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вирівнювання підлоги в спортивному залі Висоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастириської міської ради за адресою: вулиця Чорновола,1, село Високе, Чортківський район, Тернопільська область згідно Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 код 45260000-7
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (назва номенклатурної позиції 45262321-7 Вирівнювання підлоги). Очікувана вартість57 002,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-05-005851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-45262321-7 - Вирівнювання підлоги
Очікувана вартість10 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-16-001365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту по улаштуванню підлоги коридору навчально-практичного центру у Кам'янському вищому професійному училищі, розташованому за адресою: Україна, 51925, Дніпропетровська обл., місто Кам'янське, проспект Гімназичний, будинок 10.
Ім'я:Ірина ПилипенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569554255, +380982955871 Веб сайт: ЄДРПОУ:02541496Очікувана вартість64 366,18 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-04-012058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаливка бетонної підлоги в приміщенні архіву в будівлі лікарні (літера Л) КНП ''ВМКЛ''ЦМтаД''
Очікувана вартість197 867,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-03-009026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з шліфування та покривання гідрофобізуючим матеріалом підлоги (94м2) м.Львів, пл.Ринок, 1
Очікувана вартість74 342,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-05-012556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного аварійного ремонту підлоги Ліцею №10 ім. В.Г.Короленка Полтавської міської ради за адресою: м.Полтава, вул. Юліана Матвійчука, 20/23
Очікувана вартість188 223,19 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-22-004055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 45262321-7 — Вирівнювання підлоги
Очікувана вартість102 978,27 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-11-012313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 45262321-7 — Вирівнювання підлоги
Очікувана вартість80 712,34 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro