Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45262300-4»
-
ID: UA-2026-08-27-008923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 45262300-4 Бетонні роботи (послуга з укладання бетону)
Очікувана вартість32 875,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиоблаштування захисних споруд цивільного захисту (Улаштування цементної стяжки в протирадіаційному укритті ЗДО "Золота рибка", за адресою.:с.Мирове,вул. Привокзальна,27
Очікувана вартість199 215,68 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з бетонування підлоги стійлових приміщень дійних корів (код ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Оголошено17 серп. 14:42
Прийом пропозицій17 серп. 14:42 – 25 серп. 15:00Очікувана вартість220 833,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-002244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт щодо вирівнювання підлоги в рамках створення сучасних та інклюзивних освітніх просторів фізико-математичного спрямування, а також робототехніки з метою апробації навчальнометодичних матеріалів для 5-9 класів, закупленого за кошти гранту "Підвищення доступності та стійкості освіти в
умовах кризи в Україні (LEARN)" в Спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №250 з поглибленим вивченням математики Деснянського району міста Києва за адресою проспект Володимира Маяковського (Червоної Калини), 49-Б згідно коду класифікатора ДК 021:2015 (CPV) 45262321-7 Вирівнювання підлоги) Ім'я:Бевз Інна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380993683304,380939000081 ЄДРПОУ:03598794Очікувана вартість165 560,71 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту переносної сцени на площі Незалежності м. Трускавець. Код ДК 021:2015 - 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Очікувана вартість22 974,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-000919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з модернізації суднопідйомної споруди інв. № 101303 ⅤІІІ-й (підготовчий) етап, Код ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Оголошено31 лип. 09:40
Прийом пропозицій31 лип. 09:40 – 10 серп. 09:30Очікувана вартість8 917 352,48 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-007612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту вхідної групи житлового будинку за адресою вул. Саксаганського 127 (1 під.)
Очікувана вартість126 511,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-003204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з інсталяції підлогового покриття у глядацькому залі МКЦ
Очікувана вартість64 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-007686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту вхідної групи житлового будинку за адресою вул. Гаврилишина Богдана 11 (3 під.)
Очікувана вартість185 801,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-007370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту вхідної групи житлового будинку за адресою вул. Гаврилишина Богдана 13 (2 під.)
Очікувана вартість146 512,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-006824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту вхідної групи житлового будинку за адресою вул. Печенізька 16 (2 під.)
Очікувана вартість149 169,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-006563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту вхідної групи житлового будинку за адресою вул. Печенізька 1/7 (1 під.)
Очікувана вартість145 204,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-006157-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту вхідної групи житлового будинку за адресою вул. Ольжича 8 (під'їзд 2)
Очікувана вартість126 967,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-005834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту вхідної групи житлового будинку за адресою вул. Печенізька 34 (2 під.)
Очікувана вартість177 121,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-005198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту приміщень (код ДК 021:2015-45262300-4 – Бетонні роботи)
Очікувана вартість16 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-001237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиоблаштування захисних споруд цивільного захисту (Бетонні роботи в найпростішому укритті ЗДО "Золота рибка")
Очікувана вартість153 332,05 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-008622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОблаштування бетонного покриття під рентген апарат
Очікувана вартість29 917,21 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-009397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з поточного ремонту у приміщеннях школи І-ІІІ ступенів № 263 імені Євгена Коновальця Деснянського району міста Києва
Очікувана вартість199 002,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-003537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвердління отвору в З/Б Д/У-122-132 товщина 600мм
Очікувана вартість5 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-006879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонтно-відновлювальні роботи з усунення пошкоджень після обстрілів градирні № 2 АТ «Херсонська ТЕЦ» iнв. № 8010/0
Ім'я:Гордієнко Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380957454645 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Очікувана вартість298 645,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro