Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45262210-6»
-
ID: UA-2026-08-14-000677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45262210-6 Влаштовування фундаментів
Очікувана вартість69 165,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-006283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво фундаменту під когенераційну установку на території котельні припортового району ВП “Черкаська ТЕЦ”
Очікувана вартість899 213,51 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-004747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВлаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 19/004,Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Мишковичі, вул. О. Кобилянської, 36
Ім'я:Назаренко Юлія ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено12 черв. 11:42
Прийом пропозицій12 черв. 11:42 – 29 черв. 12:00Очікувана вартість93 429,37 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-010172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВлаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 15/027, м. Одеса, вул. Василя Стуса, 2-А 2км+900 м
Ім'я:Шаповал Юрій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380503833050 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено11 черв. 15:18
Прийом пропозицій11 черв. 15:18 – 26 черв. 12:00Очікувана вартість93 429,37 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-06-11-008797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВлаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 17/008, Рівненська обл., Рівненський р-н., с. Обарів, вул. Ринкова, буд. 1, 200
Оголошено11 черв. 14:37
Прийом пропозицій11 черв. 14:37 – 25 черв. 12:00Очікувана вартість93 429,37 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-11-007836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВлаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 17/031, Рівненська обл., м. Дубно, вул. Залізнична, буд. 144
Оголошено11 черв. 14:06
Прийом пропозицій11 черв. 14:06 – 25 черв. 12:00Очікувана вартість93 429,37 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-11-005003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВлаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 15/033, м. Одеса, вул. Василя Стуса, 3 2км+900 м
Ім'я:Шаповал Юрій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380503833050 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено11 черв. 11:51
Прийом пропозицій11 черв. 11:51 – 26 черв. 12:00Очікувана вартість93 429,37 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-003181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з улаштування фундаменту для встановлення системи накопичувача електроенергії Ohms Box та генератора Yorking YDSD 23 SS3, (код номенклатурної позиції ДК 021:2015 45262210-6 «Влаштовування фундаментів»)
Очікувана вартість99 994,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-24-000277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВлаштовування фундаменту
Оголошено24 січ. 10:45
Прийом пропозицій29 січ. 11:00 – 3 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість543 737,49 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-01-14-012160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВлаштовування фундаменту
Оголошено14 січ. 16:24
Прийом пропозицій20 січ. 10:00 – 24 січ. 10:00Очікувана вартість543 737,49 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-26-002639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт з улаштуванням відмостки навколо будівлі Воронізького закладу дошкільної освіти (ясла,садок) "Чебурашка" Шосткинської міської ради Сумської області за адресою Шосткинський р-н, смт. Вороніж, вул. Київська,24.
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість118 007,44 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-19-010207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виконання комплексу робіт з улаштування фундаменту під модульні конструкції на території ФАП с.Петродолинське вулиця Новоселів, 19А
Очікувана вартість99 977,95 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-26-004421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Поточний ремонт вимощення будівлі Зарічненського ліцею Радсадівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, що знаходиться за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, село
Зарічне, вулиця Шкільна, 1-А - ДК 021:2015 код 45262210-6 Влаштовування фундаментів) Очікувана вартість102 514,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-25-004145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРоботи з улаштування фундаменту для газової печі в ковально-ресорному цеху інв. № 10061 ПрАТ "ЛЛРЗ", м. Львів, вул. Залізнична, 1а
Ім'я:Труш ПрАТ "ЛЛРЗ" госE-mail: [email protected] Телефон: 032 2375201 Веб сайт: ЄДРПОУ:00740599Оголошено25 вер. 2025 11:13
Прийом пропозицій1 жовт. 2025 15:00 – 6 жовт. 2025 10:00Очікувана вартість253 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-13-011162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з поточного ремонту фундаменту з влаштуванням гідроізоляції та дощової каналізації, охорони фундаментів від розмивання шляхом ремонту та відновлення в деяких місцях вимощення, що осіло, усунення дрібних несправностей у фундаментних стінах, що не пов'язані з підсиленням фундаменту, ремонту
існуючих вентиляційних продухів у цоколі будівлі Ім'я:Тетяна Олександрівна ЗубковаE-mail: [email protected] Телефон: +380982128513 ЄДРПОУ:23545558Очікувана вартість154 353,58 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-18-001720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВлаштування фундаментів
Ім'я:Янишпільський Володимир ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: 380638535461 ЄДРПОУ:03363341Очікувана вартість16 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-15-003233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 :45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Улаштування залізобетонного фундаменту під тимчасовою спорудою – навісом для стоянки автомобіля екстреної медичної допомоги біля пункту тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги с. Ярунь підстанції
екстреної медичної допомоги м. Звягель Комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради за адресою: 11762, Житомирська обл., Звягельський район, с. Ярунь, вул. Пилиповецька, 3) Ім'я:Цехмейструк Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380976010391 ЄДРПОУ:38500095Очікувана вартість125 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-13-008983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУкріплення стін каналу гідро-золовидалення
Очікувана вартість342 740,95 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-29-001122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВлаштовування фундаментів
Ім'я:Контек Ірина МиронівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322270740 Факс:+380322270645ЄДРПОУ:35665078Очікувана вартість99 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-24-003800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт фундаменту водонапірної башти по провулку Вишневому в с. Широколанівка – код за ДК 021: 2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Очікувана вартість163 472,71 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro