Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45262000-1»
-
ID: UA-2026-09-02-014031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівельні роботи, пов'язані з випробуванням паль, на об'єкті"Реконструкція будівель літ. Ч-9 та М’-9 КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ» з улаштуванням захисної споруди цивільного захисту (сховища) за адресою: проспект Незалежності, 13 в м.
Харків Ім'я:Островерхов Андрій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380577050223 ЄДРПОУ:02003563Оголошено2 вер. 19:58
Прийом пропозицій2 вер. 19:58 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-003872-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівництво свердловини на території Ново-Білицького психоневрологічного інтернату для чоловіків за адресою: вул.Піділсна, 8 у Святошинському районі м.Києва
Оголошено2 вер. 11:38
Прийом пропозицій2 вер. 11:38 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«НОВЕ БУДІВНИЦТВО ТА УЛАШТУВАННЯ ДЖЕРЕЛА АВТОНОМНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ІНСТИТУТ ОКА МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» ЗА АДРЕСОЮ М. КИЇВ, СОЛОМ’ЯНСЬКИЙ РАЙОН, ПРОСПЕКТ ЛЮБОМИРА ГУЗАРА, 3» (45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Оголошено28 серп. 12:50
Прийом пропозицій28 серп. 12:50 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-19-010031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНове будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини для господарсько-питного водопостачання с-ще Літин Вінницького району Вінницької області
Ім'я:Лучинська Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674958818 ЄДРПОУ:04325963Оголошено19 серп. 15:44
Прийом пропозицій19 серп. 15:44 – 4 вер. 15:34 -
ID: UA-2026-09-02-011916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Нове будівництво (буріння) свердловини за адресою: вул.Центральна, буд. 238, с. Злинка, Новоукраїнський р-н, Кіровоградська обл., 26232» код згідно ДК 021:2015: 45262220-9 Буріння водних свердловин.
Очікувана вартість745 480,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги (виконати роботи)із виготовлення рамок з металоконструкцій під установку банерів загибли героя на Алеї слави в с-щі Довбиш
Ім'я:Олеся Левкович-МарковаE-mail: [email protected] Телефон: +380680129680 Веб сайт: ЄДРПОУ:04344392Очікувана вартість9 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 45262300-4 Бетонні роботи (послуга з укладання бетону)
Очікувана вартість32 875,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт приміщення будинку культури за адресою:вул.Миру,27,с.Скребиші
Очікувана вартість159 066,38 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) 45260000-7: покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (послуги зі зварювання металевих конструкцій)
Очікувана вартість53 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021 2015: 45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Надання послуг із зварювальних робіт у закладах освіти Південноукраїнської міської ради)
Очікувана вартість61 010,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж металевої конструкції для розміщення банера «Вшанування ветеранів війни»
Ім'я:Василь Приходько-ЛещенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380931454888 Веб сайт: ЄДРПОУ:04413360Очікувана вартість23 058,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж металевої конструкції для розміщення банера «Вшанування ветеранів війни»
Ім'я:Василь Приходько-ЛещенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380931454888 Веб сайт: ЄДРПОУ:04413360Очікувана вартість23 058,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж металевої конструкції для розміщення банера «Вшанування ветеранів війни»
Ім'я:Василь Приходько-ЛещенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380931454888 Веб сайт: ЄДРПОУ:04413360Очікувана вартість23 058,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт кахельних печей в Клішковецькій музичній школі імені Василя Фокшука по вул.Головній, 68 в с.Клішківці Дністровського району Чернівецької області 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість129 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиоблаштування захисних споруд цивільного захисту (Улаштування цементної стяжки в протирадіаційному укритті ЗДО "Золота рибка", за адресою.:с.Мирове,вул. Привокзальна,27
Очікувана вартість199 215,68 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) будівлі Головного корпусу в осях 43-61, ряди Б-В БДВ Зміївської ТЕС ПАТ "Центренерго")
Очікувана вартість96 849 515,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з очищення водостічних систем покрівель
Оголошено21 серп. 08:40
Прийом пропозицій21 серп. 08:40 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість225 447,53 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-011147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗварювальні послуги
Очікувана вартість14 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з бетонування підлоги стійлових приміщень дійних корів (код ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Оголошено17 серп. 14:42
Прийом пропозицій17 серп. 14:42 – 25 серп. 15:00Очікувана вартість220 833,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-005942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівництво свердловини на території Ново-Білицького психоневрологічного інтернату для чоловіків
Оголошено17 серп. 13:26
Прийом пропозицій17 серп. 13:26 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 621 666,66 грн
без ПДВПропозиції розглянуто