Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45261215-4»
-
ID: UA-2026-08-24-000931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання робіт по встановленню сонячних панелей на даху Буцького ліцею Буцької селищної ради за адресою : Черкаська область, Уманський район , селище Буки, вулиця Захисників України 2
Очікувана вартість238 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по перевезенню та встановлюванні сонячних батарей с. Боголюбове
Ім'я:Кущерева Валентина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545851971 ЄДРПОУ:34573746Очікувана вартість4 513,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення на дахах сонячних панелей
Очікувана вартість33 308,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Капітальний ремонт покрівлі будівлі Моршинського ліцею ім. К. Малецького зі встановленням сонячної електростанції за адресою: вул.ЛесіУкраїнки, 36, м. Моршин, Стрийський район, Львівська область)
Оголошено17 серп. 14:38
Прийом пропозицій17 серп. 14:38 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 608 677,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-09-000223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення на дахах сонячних панелей
Очікувана вартість73 325,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-000514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання робіт по встановленню сонячних панелей на даху Буцького ліцею Буцької селищної ради за адресою: Черкаська область, Уманський район, селище Буки, вулиця Захисників України 2
Очікувана вартість238 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-000532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання робіт по встановленню сонячних панелейна даху Буцького ліцею Буцької селищної ради за адресою: Черкаська областть, Уманський район, селище Буки, вулиця Захисників України 2
Очікувана вартість238 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-010426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеконструкція електричних мереж КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня» Чернігівської обласної ради шляхом монтажу електрогенеруючої установки для заміщення власного споживання електроенергії номінальною потужністю по інвертору 50 кВт, що встановлюється за адресою: м. Чернігів, вул. Пирогова, 16.
Триповерхова будівля головного корпусу А1-3 (ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (45261215-4 Встановлення на дахах сонячних панелей) Очікувана вартість3 679 144,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-008373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання монтажних робіт: монтаж сонячних панелей, монтаж щитка захисту модульного, монтаж модульно-стрижневої системи заземлення.
Очікувана вартість96 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-007704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу сонячних панелей.
Очікувана вартість82 084,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-002118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимонтаж сонячної електростанції
Очікувана вартість64 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-009027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення автономного електроживлення
Очікувана вартість61 885,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-004894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45261215-4 Встановлення на дахах сонячних панелей
Очікувана вартість293 658,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-014193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Послуги з монтажу та підключення сонячної системи замовника в ЗДО «Казковий світ» Зимноводівської сільської ради ( ДК 021:2015 45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (ДК 021:2015 45261215-4 - Встановлення на дахах сонячних панелей))»
Ім'я:головний спеціаліст Терлецька Ілона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 ЄДРПОУ:42760578Очікувана вартість299 768,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-013202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Послуги з монтажу та підключення сонячної системи замовника в ЗДО «Казковий світ» Зимноводівської сільської ради ( ДК 021:2015 45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (ДК 021:2015 45261215-4 - Встановлення на дахах сонячних панелей))»
Ім'я:головний спеціаліст Терлецька Ілона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 ЄДРПОУ:42760578Оголошено16 черв. 16:49
Прийом пропозицій16 черв. 16:49 – 24 черв. 08:00Очікувана вартість340 240,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-08-000298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт гібридного інвертора
Ім'я:Черкашин Віталій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380545854434 Факс:+380545854434ЄДРПОУ:14003083Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-004365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45261215-4 Встановлення на дахах сонячних панелей
Очікувана вартість99 808,56 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-011715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу сонячної електростанції
Очікувана вартість56 852,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-014936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеконструкція електричних мереж з встановлення сонячних панелей за адресою: Полтавська область, Кременчуцький район, м. Горішні Плавні, вул. Портова, 27
Ім'я:Богачонок Дар`я СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 0675036355 Веб сайт: ЄДРПОУ:24388032Оголошено26 трав. 19:23
Прийом пропозицій26 трав. 19:23 – 10 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 674 732,40 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-005073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж сонячних панелей потужністю 30 кВт на даху гаражного приміщення будівлі Хмельницького академічного обласного театру ляльок за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 46 для покриття власного споживання електроенергії
Очікувана вартість845 644,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro