Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45261212-3»
-
ID: UA-2026-08-20-003566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт даху будівлі структурного підрозділу КЗ "ЦКтаД Якушинецької сільської ради" в с. Лукашівка, за адресою: Україна, Вінницька область, Вінницький район, с.Лукашівка, вул. Хмельницьке шосе, 55А
Очікувана вартість102 807,43 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-11-005773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт покрівлі будівлі будинку культури Макошинської філії КЗ "Менський будинок культури" за адресою: Чернігівська область, Корюківський район, смт. Макошине, вул. Центральна, 5в (ЄЗС ДК:021:2015:45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Очікувана вартість6 323,71 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-11-006145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокривання дахів шифером
Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-10-006654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з кріплення листів шиферу на будівлі Народного музею Стольненської філії КЗ "Менська публічна бібліотека" в с.Стольне, вул. Миру,15 (ЄЗС ДК:021:2015:45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Очікувана вартість10 412,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-06-000006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт покрівлі корпусу № 1 Інституту фізичної хімії ім.Л.В.Писаржевського
Оголошено6 лист. 2025 00:08
Прийом пропозицій6 лист. 2025 00:08 – 14 лист. 2025 23:00Очікувана вартість700 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-09-01-010039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРемонт покрівлі корпусу № 1 Інституту фізичної хімії ім.Л.В.Писаржевського
Оголошено1 вер. 2025 22:23
Прийом пропозицій1 вер. 2025 22:23 – 10 вер. 2025 23:00Очікувана вартість700 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-20-009573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по проведенню поточного ремонту з усунення аварії, які надані на основі «Технічного звіту за результатами обстеження та визначення технічного стану будівельних конструкцій частини будівлі Новоборовицького ліцею Сновської міської ради, пошкодженої внаслідок збройної військової агресії
російської федерації за адресою: Чернігівська область, Корюківський район, село Нові Боровичі, вул. Незалежності, 2» (Код за ЄЗС ДК 021:2015:45260000-7«Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи») Очікувана вартість192 921,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-12-001031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт (І черга) житлового будинку (відновлення житла, постраждалого внаслідок проявів збройної агресії російської федерації) за адресою: вул. Сергія Левченка, 55 у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
Оголошено12 лют. 2025 09:25
Прийом пропозицій12 лют. 2025 09:25 – 27 лют. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість292 307,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-10-23-014289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного (аварійного) ремонту покрівлі адміністративної будівлі ПрАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ», яка була пошкоджена внаслідок збройної агресії російської федерації згідно коду – 45260000-7 (Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи) та уточнюючому коду – 45261212-3 (Покривання
дахів шифером), Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 Очікувана вартість106 034,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-13-009214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт покрівлі гуртожитку Вільнянської міської ради за адресою: пров. Гнаровської, 9 м. Вільнянськ, Запорізький район, Запорізька область, пошкодженої внаслідок збройної агресії російської федерації.
Ім'я:Тилик КатеринаE-mail: [email protected] Телефон: +380614341484 Факс:+380614341625Веб сайт: ЄДРПОУ:04526963Очікувана вартість191 884,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-11-002287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШифер для поточного ремонту покрівлі
Очікувана вартість1 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-09-004726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаходи з усунення аварії. Поточний ремонт частини даху комунальної організацї (установи, закладу) "Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області" за адресою Сумська обл., м.Шостка, вул.Слобідська,40
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість17 951,43 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-11-008380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаходи з усунення аварій після буревію. Поточний ремонт частини даху в будівлі Чапліївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шосткинської міської ради Сумської області в с.Чапліївка, вул.Центральна,2
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість59 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-11-000526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаходи з усунення аварій після буревію. Поточний ремонт частини даху в будівлі Воронізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені П.Куліша Шосткинської міської ради Сумської області за адресою Шосткинський район, с.Вороніж, вул.Новгород-Сіверська,2
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість99 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-06-04-004581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт шиферної покрівлі Орівського ЗЗСО І-ІІІст.
Ім'я:Лотицька Ірина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324751785 Веб сайт: ЄДРПОУ:02144513Очікувана вартість128 702,45 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-05-16-003750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦивільно-правовий договір про надання послуг: часткова заміна шиферу 31.3 м2 на даху у філії "Бакланово Муравійський сільський будинок культури" Центру культурних послуг
Очікувана вартість5 124,22 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-04-17-009394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальний ремонт покрівлі приміщення складу №1
Ім'я:Наконечний Олексій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380473632023 Факс:+380473633030ЄДРПОУ:30598710Очікувана вартість8 074,54 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-04-10-002190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 45260000- Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Поточний ремонт покрівлі в Фастівському ліцеї №7 Фастівської міської ради Київської області за адресою вул. Гетьманська, 79-а, місто Фастів, Київської області)
Очікувана вартість49 865,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-17-010828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт (аварійний) ремонт даху в Комунальному закладі «Центр культурних послуг» в м. Рожище, вул. Драгоманова, 10
Очікувана вартість180 684,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-03-007371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного (аварійного) ремонту даху в КЗЗСО «Дубищенський ліцей» смт. Дубище вул. Зелена, 49
Очікувана вартість29 316,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro