Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45261000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-009470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт покрівлі адміністративної будівлі Олександрійської міської ради по просп. Соборному, 59 у м. Олександрії Кіровоградської області (за кодом ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Оголошено31 серп. 16:15
Прийом пропозицій31 серп. 16:15 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРемонт покрівель об’єктів КГ
Оголошено28 серп. 15:25
Прийом пропозицій28 серп. 15:25 – 6 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-21-011920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапітальний ремонт даху адмінбудівлі на стадіоні «Спартак», за адресою: м. Ніжин, вул. Полковника Розумовського, 5 Чернігівської області» (код за ДК 021:2015: ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Оголошено21 серп. 16:42
Прийом пропозицій21 серп. 16:42 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-20-013775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапітальний ремонт даху вольєрів з прибудовою та чергової частини з кухнею та прибудовою Кінологічного центру ГУНП в Черкаській області за адресою: м. Черкаси, … (код за ДК 021:2015: 45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи, національного класифікатора України
«Єдиний закупівельний словник») Оголошено20 серп. 20:09
Прийом пропозицій20 серп. 20:09 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-000140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт даху по пр-ту Незалежності, буд. 50 у м. Ізюмі Харківської області
Очікувана вартість67 055,84 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт покрівлі адміністративної будівлі за адресою : Україна, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Соборна, 70, код згідно з класифікатором ДК 021:2015 - 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
Очікувана вартість6 277,49 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальний ремонт покрівлі комунальної установи "Центр надання соціальних послуг Заболотцівської сільської ради Золочівського району Львівської області" відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість844 465,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт покрівлі адміністративної будівлі за адресою : Україна, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Соборна, 72 (Очищення металевих конструкцій від корозії), за кодом ДК 021:2015 – код ДК 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Очікувана вартість71 255,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга «Проведення аварійно - відновлювальних робіт покрівлі над сходовою та ліфтовою шахтою корпусу КЗ ЛОР "Львівський геріатричний пансіонат" за адресою вул.Медової Печери,71 м.Львів, пошкодженої внаслідок урагану 29 червня 2026 року.», ДК 021:2015:45261910-6 - Ремонт дахів
Очікувана вартість61 310,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту покрівлі даху у Слобідській гімназії Обухівської міської ради Київської області за адресою: Київська область., Обухівський р-н.,с. Слобідка, вул. Івана Кабанця,2.
Очікувана вартість17 449,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту покрівлі даху у Слобідській гімназії (дошкільний підрозділ) Обухівської міської ради Київської області за адресою: Київська обл., Обухівський р-н., с. Слобідка, алея Незалежності,44)
Очікувана вартість19 142,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту покрівлі даху у закладі дошкільної освіти "Зернятко" Обухівської міської ради Київської області за адресою: Київська обл., Обухівський р-н., с. Семенівка, вул. Семена Палія,12.
Очікувана вартість10 448,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиобслуговування даху адмінприміщення із заміною обрешітки та шиферу
Ім'я:Приймачук Валентина ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380335292132 ЄДРПОУ:04333141Очікувана вартість29 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт дахів
Очікувана вартість99 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання робіт по встановленню сонячних панелей на даху Буцького ліцею Буцької селищної ради за адресою : Черкаська область, Уманський район , селище Буки, вулиця Захисників України 2
Очікувана вартість238 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт даху гаражів по вул. Грушевського, 14 в м. Здолбунів
Очікувана вартість97 712,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування дахів (чистка ринв) Чернівецького обласного центру зайнятості та 4-х його відокремлених підрозділів
Очікувана вартість95 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт даху будівлі структурного підрозділу КЗ "ЦКтаД Якушинецької сільської ради" в с. Лукашівка, за адресою: Україна, Вінницька область, Вінницький район, с.Лукашівка, вул. Хмельницьке шосе, 55А
Очікувана вартість102 807,43 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-014049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт покрівлі адміністративної будівлі Олександрійської міської ради по просп. Соборному, 59 у м. Олександрії Кіровоградської області (за кодом ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Оголошено19 серп. 23:33
Прийом пропозицій19 серп. 23:33 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість177 956,76 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-010455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по перевезенню та встановлюванні сонячних батарей с. Боголюбове
Ім'я:Кущерева Валентина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545851971 ЄДРПОУ:34573746Очікувана вартість4 513,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro