Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45259900-6»
-
ID: UA-2026-08-27-004716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Модернізаця автоматики котельні з можливістю, персоналом замовника, дистанцій-ного зчитування даних роботи котельні на сервері збору даних, Nikopol.overvis.com.» (надалі – «Роботи») по об’єкту: **************, що знаходиться за адресом: Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. ***********. ДК
021:2015:45259900-6 Модернізація установок Очікувана вартість324 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-015366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМодернізація установок
Ім'я:Молчанов Олександр ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503520169 Веб сайт: ЄДРПОУ:03291669Очікувана вартість9 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-12-000562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги модернізації водонапірної вежі, що знаходиться по вул. Шкільна у селі Шпанів Рівненського району Рівненської області, з дообладнанням системи фільтрації ДК 021:2015 - 45259900-6 Модернізація установок
Оголошено12 лип. 2025 20:22
Прийом пропозицій12 лип. 2025 20:22 – 22 лип. 2025 19:36Очікувана вартість537 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-27-001738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи по монтажу і підключенню блочної котельні ТМ-Т-200 до інженерних мереж існуючої газової котельні Байрацького ліцею за адресою: 42540 Сумська область, Роменський район, с. Байрак, вул. Миру,32
Очікувана вартість99 437,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-01-31-014355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМодернізація верстату колісотокарного моделі 1836 інв.№42481 цеху колісного ПрАТ «ЗЕРЗ»
Ім'я:Хубулов ПрАТ "ЗЕРЗ"E-mail: [email protected] Телефон: 380617877434 Веб сайт: ЄДРПОУ:01056273Оголошено31 січ. 2025 19:42
Прийом пропозицій6 лют. 2025 16:00 – 11 лют. 2025 15:00Очікувана вартість10 000 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-08-22-005597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги модернізації водонапірної вежі з дообладнанням системи фільтрації (45259900-6 Модернізація установок)
Оголошено22 серп. 2024 12:44
Прийом пропозицій22 серп. 2024 12:44 – 30 серп. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість250 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-05-20-012268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМодернізація верстату колісотокарного моделі 1836 інв.№42481 цеху колісного ПрАТ «ЗЕРЗ»
Ім'я:Хубулов ПрАТ "ЗЕРЗ"E-mail: [email protected] Телефон: 380617877434 Веб сайт: ЄДРПОУ:01056273Оголошено20 трав. 2024 21:22
Прийом пропозицій24 трав. 2024 16:00 – 31 трав. 2024 15:00Очікувана вартість9 894 400,97 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2024-03-21-010424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМодернізація установок (Лазерний модуль).
Ім'я:Пронін Віктор ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380322524443 Факс:+380322445118ЄДРПОУ:31073739Очікувана вартість45 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-03-21-009759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМодернізація установок (Лазерний верстат для нанесення відбитків держ. пробірних клейм на вироби з ДМ).
Ім'я:Пронін Віктор ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380322524443 Факс:+380322445118ЄДРПОУ:31073739Очікувана вартість16 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-01-15-000928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45259900-6 модернізація установок
Очікувана вартість47 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-12-01-016846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Модернізація існуючої газової котельні за рахунок підключення котельні транспортабельної на твердому паливі для Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня»Глобинської міської ради за адресою: тупик Лікарняний, 1-В, місто Глобине, Кременчуцького району, Полтавської області»
Оголошено1 груд. 2023 19:59
Прийом пропозицій1 груд. 2023 19:59 – 9 груд. 2023 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 469 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-11-01-001848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з модернізації і супроводження комплексу програм розрахунку заробітньої плати
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-07-07-001939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСервісні роботи з модернізаціїї системи відеоспостереження.
Очікувана вартість5 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-03-27-011756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) - 45259900-6 – Модернізація устоновок (Модернізація пальника котла твердопаливного ОВК-700LC-A в котельні КНП «Бериславська ЦРЛ»)
Очікувана вартість160 756,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-12-07-001232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимодернізація мереж для встановлення зв"язку з телевишкою
Очікувана вартість59 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-11-14-010972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМодернізація котельні з впровадженням автоматизації та диспетчеризації роботи котельні, за адресою: м.Ромни, вул.Полтавська,32
Ім'я:Барановська Світлана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380988455723 ЄДРПОУ:33219263Очікувана вартість64 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-12-31-004592-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМодернізація установок (підключення щита АВР ДУ «ТМО МВС України по м. Києву»
Очікувана вартість49 999,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-12-17-005757-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМодернізація автоматики управління газового пальника GAZ P70/2 CE(TS(SAT)) газового котла КВа-0.63 №1, зав. № 5555 розташованого в котельні за адресою: м. Ромни, бульвар Московський, 24(опалювальний зал).
Очікувана вартість42 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-12-09-003879-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМодернізація опалювальної системи котельні
Ім'я:Крупеня Павло ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380937329719 Факс:+380412473277ЄДРПОУ:03191526Оголошено9 груд. 2021 14:56
Прийом пропозицій15 груд. 2021 15:01 – 18 груд. 2021 15:01Очікувана вартість179 980,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-08-19-003227-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з удосконалення стенду для повірки лічильників газу СПП-4 згідно вимог стандарту ДСТУ 9035:2020 за кодом ДК 021:2015: 45259900-6 "Модернізація установок"
Оголошено19 серп. 2021 15:40
Прийом пропозицій27 серп. 2021 16:00 – 1 вер. 2021 17:00Очікувана вартість587 250,00 грн
без ПДВЗавершена