Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45259200-9»
-
ID: UA-2026-08-25-004160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту обладнання (установка водоочищення)
Ім'я:Клавдія Василівна МонахE-mail: [email protected] Телефон: +380994530079 Веб сайт: ЄДРПОУ:41800745Очікувана вартість28 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування установок (фільтруючих систем) з доочистки і знезараження води в харчоблоці та питних фонтанчиках Ліцею № 42 м. Києва
Оголошено21 серп. 15:57
Прийом пропозицій21 серп. 15:57 – 30 серп. 15:52Очікувана вартість243 699,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-000571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з поточного ремонту обладнання (установка водоочищення)
Ім'я:Клавдія Василівна МонахE-mail: [email protected] Телефон: +380994530079 Веб сайт: ЄДРПОУ:41800745Очікувана вартість17 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-002526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт і технічне обслуговування водоочисних сианцій
Очікувана вартість37 769,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-010084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 45250000-4 БУДІВНИЦТВО ЗАВОДІВ/УСТАНОВОК, ГІРНИЧОДОБУВНИХ І ПЕРЕРОБНИХ ОБ’ЄКТІВ ТА ОБ’ЄКТІВ НАФТОГАЗОВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ («Поточний ремонт фільтрувальної станції фільтрів №17,18 у м. Дніпрі (оздоблювальні роботи)»)
Ім'я:Інна Василівна ГурьбаE-mail: [email protected] Телефон: +380567199360 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено23 лип. 16:01
Прийом пропозицій23 лип. 16:01 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 066 476,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-009821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 45250000-4 БУДІВНИЦТВО ЗАВОДІВ/УСТАНОВОК, ГІРНИЧОДОБУВНИХ І ПЕРЕРОБНИХ ОБ’ЄКТІВ ТА ОБ’ЄКТІВ НАФТОГАЗОВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ («Поточний ремонт фільтрувальної станції фільтрів №17,18 у м. Дніпрі»)
Ім'я:Інна Василівна ГурьбаE-mail: [email protected] Телефон: +380567199360 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено23 лип. 15:52
Прийом пропозицій23 лип. 15:52 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 129 603,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-009898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування установок з доочистки води
Очікувана вартість14 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-011304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування системи очистки води
Ім'я:Носенко Оксана ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0986331956 Веб сайт: ЄДРПОУ:41062424Очікувана вартість6 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-001084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту системи водопідготовки котельні
Очікувана вартість17 160,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-003527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з сервісного обслуговування водоочисного обладнання
Очікувана вартість70 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-000425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСервісне обслуговування водоочисного обладнання (надалі - Обладнання) Піддубцівського закладу дошкільної освіти (ясла - садку) "Радість" Підгайцівської сільської ради за адресою : Волинська область, Луцький район, село Піддубці , вулиця Вернигори, будинок 1А (код ДК 021:2015: 45259200-9 — Ремонт
і технічне обслуговування водоочисних станцій ) Очікувана вартість35 675,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-007634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 (CPV) – 45250000-4: Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури (Послуги з сервісно – профілактичного обслуговування водоочисного обладнання)
Ім'я:Міщенко Нінель КостянтинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380672767464 ЄДРПОУ:44059865Оголошено5 черв. 13:52
Прийом пропозицій5 черв. 13:52 – 15 черв. 09:00Очікувана вартість340 060,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-009919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування системи очистки води, фільтру Organic Classic
Ім'я:Носенко Оксана ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0986331956 Веб сайт: ЄДРПОУ:41062424Очікувана вартість5 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-000617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитехнічне обслуговування системи очистки води
Очікувана вартість4 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-001405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 45250000-4 - БУДІВНИЦТВО ЗАВОДІВ / УСТАНОВОК, ГІРНИЧОДОБУВНИХ І ПЕРЕРОБНИХ ОБ’ЄКТІВ ТА ОБ’ЄКТІВ НАФТОГАЗОВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ («ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ФІЛЬТРУВАЛЬНОЇ СТАНЦІЇ № 420 (ФІЛЬТРІВ №17,18 ) У М. ДНІПРО»)
Оголошено22 трав. 09:46
Прийом пропозицій22 трав. 09:46 – 30 трав. 08:00Очікувана вартість16 992 086,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-18-001890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговувння обладнання (станції очистки води)
Очікувана вартість77 821,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-004317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування системи очистки води
Ім'я:Носенко Оксана ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0986331956 Веб сайт: ЄДРПОУ:41062424Очікувана вартість8 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-009022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45259200-9 Ремонт і технічне обслуговування водоочисних станцій
Очікувана вартість64 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-002062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування системи доочистки води код ДК 021:2015 45259200-9 Ремонт і технічне обслуговування водоочисних станцій
Очікувана вартість98 070,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-04-013298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт і технічне обслуговування водоочисних станцій
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro