Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45259000-7»

  • ID: UA-2026-08-27-004716-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    «Модернізаця автоматики котельні з можливістю, персоналом замовника, дистанцій-ного зчитування даних роботи котельні на сервері збору даних, Nikopol.overvis.com.» (надалі – «Роботи») по об’єкту: **************, що знаходиться за адресом: Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. ***********. ДК … 021:2015:45259900-6 Модернізація установок

    Ім'я:
    Ольга Арцимович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380959077004 ЄДРПОУ:
    38309555
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    324 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-003613-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт теплотраси в адміністративноому будинку в с. Небилів

    Ім'я:
    Левицька Маріанна Ярославівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380347498334 Факс:
    +380347498163
    ЄДРПОУ:
    04355119
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    61 284,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-004160-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту обладнання (установка водоочищення)

    Ім'я:
    Клавдія Василівна Монах
    E-mail: [email protected] Телефон: +380994530079 Веб сайт:
    https://mezhyrich.otg.dp.gov.ua/ua
    ЄДРПОУ:
    41800745
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-011272-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з технічного обслуговування установок (фільтруючих систем) з доочистки і знезараження води в харчоблоці та питних фонтанчиках Ліцею № 42 м. Києва

    Ім'я:
    Віктор Опанасюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675061489 ЄДРПОУ:
    22874863
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 15:57

    Прийом пропозицій
    21 серп. 15:57 – 30 серп. 15:52
    Очікувана вартість

    243 699,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-21-006173-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Діагностика та технічне обслуговування, ремонт, гідровипробування котла та економайзера

    Ім'я:
    Любов Циба
    E-mail: [email protected] Телефон: +380960363560 ЄДРПОУ:
    44064105
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    42 480,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-008540-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Середній ремонт турбоагрегату ПТ-60-90/13 ст. №6

    Ім'я:
    Піндюр Леся
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442776813 ЄДРПОУ:
    37739041
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 790 580,09 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-000571-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з поточного ремонту обладнання (установка водоочищення)

    Ім'я:
    Клавдія Василівна Монах
    E-mail: [email protected] Телефон: +380994530079 Веб сайт:
    https://mezhyrich.otg.dp.gov.ua/ua
    ЄДРПОУ:
    41800745
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-004803-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 45259300-0 Ремонт і технічне обслуговування теплових станцій Роботи з відключення, спорожнення, наповнення та включення ділянки теплової мережі від ТК 222/2-8 до ТК 222/2-12, від ТК 222/2-9 до ЦТП Князя Романа Мстиславича,12 від ТК 222/2-12 до ЦТП Князя Романа Мстиславича,18 на ТМ-2 … ДТЕЦ (ТОВ «ЄВРОРЕКОНСТРУКЦІЯ»)

    Ім'я:
    Криніцька Лідія Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380633375636 ЄДРПОУ:
    26189130
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    95 080,37 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-004878-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічного обслуговування котельного обладнання Nova Florida (ДК 021:2015:45259000-7 Ремонт і технічне обслуговування установок)

    Ім'я:
    Сергій Безпалий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380632114545 ЄДРПОУ:
    36025234
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    96 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-011271-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури (Ремонт сепараторів первинної очистки газу газозбірного пункту підземного сховища газу)

    Ім'я:
    Пиріг Юлія Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444612095 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 16:47

    Прийом пропозицій
    12 серп. 16:47 – 27 серп. 14:00
    Очікувана вартість

    4 300 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-07-000231-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт котлоагрегату ТП-15 ст.№8 та пилосистеми 8-А,Б

    Ім'я:
    Побережна Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442776813 ЄДРПОУ:
    37739041
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    644 207,36 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-007531-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Середній ремонт котлоагрегату ТП-13 ст.№9 та пилосистеми 9-А

    Ім'я:
    Побережна Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442776813 ЄДРПОУ:
    37739041
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 030 287,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-011808-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДП «СхідГЗК». Інгульська шахта. ОШВ. Поточний ремонт скидного трубопроводу

    Ім'я:
    Будчана Тетяна Григорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Факс:
    +380565295920
    ЄДРПОУ:
    14309787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 17:06

    Прийом пропозицій
    5 серп. 17:06 – 13 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    1 229 501,67 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-03-011880-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Роботи з відновлення ресурсу працездатності установок енергоблоків ст. №№1-4 ТЕЦ-5 за адресою: м. Київ, вул. Промислова, 4

    Ім'я:
    Пухальська Дар’яна Андріанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442076794 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 серп. 22:37

    Прийом пропозицій
    3 серп. 22:37 – 24 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    18 093 236,67 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-30-004276-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Технічне обслуговування газової автоматики водогрійних котлів

    Ім'я:
    Наталія Негода
    E-mail: [email protected] Телефон: +380986518928 Веб сайт:
    http://juravlyk6.jimdo.com
    ЄДРПОУ:
    26509899
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-002526-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ремонт і технічне обслуговування водоочисних сианцій

    Ім'я:
    Стефаник Аліна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975090079 ЄДРПОУ:
    22428299
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    37 769,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-006546-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ремонт і технічне обслуговування установок (підіймальний, гідравлічний кран-маніпулятор)

    Ім'я:
    Ірина Юрчишина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380931126230 ЄДРПОУ:
    23357437
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 13:53

    Прийом пропозицій
    28 лип. 13:53 – 5 серп. 01:00
    Очікувана вартість

    700 164,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-28-001422-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги по технічному обслуговуванню установок по очищенню питної води

    Ім'я:
    Олена Матляк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978038963 ЄДРПОУ:
    38046827
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-010084-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    КОД ДК 021:2015 45250000-4 БУДІВНИЦТВО ЗАВОДІВ/УСТАНОВОК, ГІРНИЧОДОБУВНИХ І ПЕРЕРОБНИХ ОБ’ЄКТІВ ТА ОБ’ЄКТІВ НАФТОГАЗОВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ («Поточний ремонт фільтрувальної станції фільтрів №17,18 у м. Дніпрі (оздоблювальні роботи)»)

    Ім'я:
    Інна Василівна Гурьба
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567199360 Веб сайт:
    http://vodokanal.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    03341305
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 16:01

    Прийом пропозицій
    23 лип. 16:01 – 31 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 066 476,67 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-23-009821-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    КОД ДК 021:2015 45250000-4 БУДІВНИЦТВО ЗАВОДІВ/УСТАНОВОК, ГІРНИЧОДОБУВНИХ І ПЕРЕРОБНИХ ОБ’ЄКТІВ ТА ОБ’ЄКТІВ НАФТОГАЗОВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ («Поточний ремонт фільтрувальної станції фільтрів №17,18 у м. Дніпрі»)

    Ім'я:
    Інна Василівна Гурьба
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567199360 Веб сайт:
    http://vodokanal.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    03341305
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 15:52

    Прийом пропозицій
    23 лип. 15:52 – 31 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    10 129 603,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 208 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro