Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45252000-8»

  • ID: UA-2026-08-26-010128-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Будівництво каналізаційних очисних споруд закритого типу для глибокого очищення господарсько побутових стічних вод продуктивністю 7000 м3/добу з повторним використанням очищених зворотних вод на цілорічне внутрішньо- ґрунтове зрошення в біоплато енергетичних рослин з використанням їх біомаси і … осадів стічних вод як відновлюваного ресурсу розташованих в с. Нові Петрівці Вишгородського р-ну Київської області. Коригування (I - черга)

    Ім'я:
    Вячеслав Юрченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459645366 Веб сайт:
    https://novipetrivtsi-rada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04359620
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 15:29

    Прийом пропозицій
    26 серп. 15:29 – 16 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    204 290 665,54 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    11 дн. 13 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-11-012163-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівництво блоку очищення води на станції 2 підйому та резервуару питної води об’ємом 3000 м3 за адресою місто Фастів, вулиця Калинова, 15а

    Ім'я:
    Олександр Сидоренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442067433 Веб сайт:
    http://www.drrzkg-koda.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    21467647
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    480 000 000,47 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-000477-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Реконструкція очисних споруд продуктивністю 1000 м куб/доб смт. Оржів, Рівненського району, Рівненської області

    Ім'я:
    Злобін Віктор Геннадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380362633232 ЄДРПОУ:
    36565276
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 09:35

    Прийом пропозицій
    7 серп. 09:35 – 22 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    4 878 131,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-06-26-011005-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виконання ремонтних робіт блоку повітродувки очисних споруд.

    Ім'я:
    Мельник Тетяна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671609838 ЄДРПОУ:
    36082884
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    112 181,39 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-17-006449-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Будівництво каналізаційних очисних споруд закритого типу для глибокого очищення господарсько побутових стічних вод продуктивністю 7000 м3/добу з повторним використанням очищених зворотних вод на цілорічне внутрішньо- ґрунтове зрошення в біоплато енергетичних рослин з використанням їх біомаси і … осадів стічних вод як відновлюваного ресурсу розташованих в с. Нові Петрівці Вишгородського р-ну Київської області. Коригування (I - черга)

    Ім'я:
    Вячеслав Юрченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459645366 Веб сайт:
    https://novipetrivtsi-rada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04359620
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 черв. 12:54

    Прийом пропозицій
    17 черв. 12:54 – 22 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    241 525 910,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-04-005220-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво очисних споруд продуктивністю 200 м3/добу по вул. Ясній, 61 у м. Копичинці Чортківського району Тернопільської області (коригування)

    Ім'я:
    Ольга Процанін
    E-mail: [email protected] Телефон: +0355741394 ЄДРПОУ:
    04058380
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 черв. 11:48

    Прийом пропозицій
    4 черв. 11:48 – 25 черв. 09:00
    Очікувана вартість

    8 505 415,20 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-03-26-013803-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Нове будівництво локальних каналізаційних очисних споруд селища Глибока Чернівецького району Чернівецької області» за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника - 45252000-8 (Будівництво споруд для очищення стічних вод, водоочисних і сміттєспалювальних заводів)

    Ім'я:
    Григоренко Світлана Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380956195941 ЄДРПОУ:
    04417004
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 бер. 17:25

    Прийом пропозицій
    26 бер. 17:25 – 16 квіт. 18:00
    Очікувана вартість

    21 595 924,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-02-19-010507-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Заміна фільтра

    Ім'я:
    Озерняк Олена Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт:
    http://operahouse.od.ua/
    ЄДРПОУ:
    02224643
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 400,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-13-010180-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівельно-монтажні роботи по об'єкту: "Капітальний ремонт внутрішніх мереж (каналізація, водопостачання) спального корпусу літ. "А" МРЦ МВС України "Хутір Вільний"

    Ім'я:
    Нестеренко Зарема Рафаеліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442593560 Факс:
    +380931245067
    ЄДРПОУ:
    08733788
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 480 886,30 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-10-10-013248-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво комплексу попередньої очистки стічних вод полігону твердих побутових відходів по вул. Чорнівській, 33 у м. Чернівцях перед скидом в міську каналізацію (код ДК 021-2015:45252000-8 «Будівництво споруд для очищення стічних вод, водоочисних і сміттєспалювальних заводів»)

    Ім'я:
    Наталя Майстренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506389777 ЄДРПОУ:
    44173515
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 жовт. 2025 17:16

    Прийом пропозицій
    10 жовт. 2025 17:16 – 25 жовт. 2025 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    18 654 985,20 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-09-29-010253-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Капітальний ремонт системи холодного та горячого водопостачання з системою водовідведення лікувального корпусу літ. "В" МРЦ МВС України "Хутір Вільний"

    Ім'я:
    Нестеренко Зарема Рафаеліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442593560 Факс:
    +380931245067
    ЄДРПОУ:
    08733788
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    750 956,64 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-08-20-007832-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду за виконанням додаткових робіт на об’єкті КНУ «Будівництво очисних споруд в смт. Високопілля Херсонської області. Коригування» (СРV за ДК 021:2015: 45252000-8 - Будівництво споруд для очищення стічних вод, водоочисних і сміттєспалювальних заводів)

    Ім'я:
    Олександра Мазепіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380955865341 ЄДРПОУ:
    33824934
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 420,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-08-20-007399-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виконання робіт по здійсненню авторського нагляду за виконанням додаткових робіт по об'єкту: КНУ «Будівництво очисних споруд в смт. Високопілля Херсонської області. Коригування» (СРV за ДК 021:2015: 45252000-8 - Будівництво споруд для очищення стічних вод, водоочисних і сміттєспалювальних заводів)

    Ім'я:
    Олександра Мазепіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380955865341 ЄДРПОУ:
    33824934
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 272,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-08-20-007055-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виконання додаткових робіт по об’єкту: КНУ «Будівництво очисних споруд в смт. Високопілля Херсонської області. Коригування» (СРV за ДК 021:2015: 45252000-8 - Будівництво споруд для очищення стічних вод, водоочисних і сміттєспалювальних заводів)

    Ім'я:
    Олександра Мазепіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380955865341 ЄДРПОУ:
    33824934
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    900 176,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-07-03-011947-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Будівництво очисних споруд в м. Бобровиця Чернігівської області. Коригування.

    Ім'я:
    Мощенко Анна Федорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380931374519 ЄДРПОУ:
    04061990
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 лип. 2025 16:52

    Прийом пропозицій
    3 лип. 2025 16:52 – 28 лип. 2025 10:00
    Очікувана вартість

    57 251 130,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-06-20-012677-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво каналізаційно-очисних споруд продуктивністю 100куб.м на добу за межами с.Солониця Лубенського району Полтавської області ЄЗС ДК 021:2015 45252000-8 Будівництво споруд для очищення стічних вод, водоочисних і сміттєспалювальних заводів

    Ім'я:
    Якименко Євген Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380536174801 Факс:
    +380536174809
    ЄДРПОУ:
    25976386
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 черв. 2025 22:24

    Прийом пропозицій
    20 черв. 2025 22:24 – 10 лип. 2025 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    25 355 145,60 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2025-06-04-013134-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Bиконання робіт «Будівництво локальних очисних споруд на території Волосянківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів в с. Волосянка, 301 Б, Ужгородського району Закарпатської області» (ДК 021:2015 45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та … об’єктів нафтогазової інфраструктури номенклатурна позиція 45252000-8 Будівництво споруд для очищення стічних вод, водоочисних і сміттєспалювальних заводів)

    Ім'я:
    Рейпаші Василь
    E-mail: [email protected] Телефон: 380956637415 ЄДРПОУ:
    04350990
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    369 590,86 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-06-02-008539-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво каналізаційно-очисних споруд продуктивністю 100куб.м на добу за межами с.Солониця Лубенського району Полтавської області ЄЗС ДК 021:2015 45252000-8 Будівництво споруд для очищення стічних вод, водоочисних і сміттєспалювальних заводів

    Ім'я:
    Якименко Євген Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380536174801 Факс:
    +380536174809
    ЄДРПОУ:
    25976386
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 черв. 2025 14:57

    Прийом пропозицій
    2 черв. 2025 14:57 – 18 черв. 2025 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    25 393 594,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2025-04-03-008458-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури(Будівництво споруд для очищення стічних вод,водоочисних і сміттєспалювальних заводів(Встановлення вузлів технологічного устаткування на майданчику з утилізації небезпечних відходів КНП … "ХОФПМЦ"ХОР в с.Осташки Хмельницького р-н, Хмельницької області)

    Ім'я:
    Навроцька Світлана Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978086453 ЄДРПОУ:
    02004500
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    639 588,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-12-17-016611-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт буферної ємності каналізаційних очисних споруд

    Ім'я:
    Мирослава Шарко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380672880806 ЄДРПОУ:
    33465198
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    39 750,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 15 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro