Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45243000-2»
-
ID: UA-2026-09-01-006428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідновлення (капітальний ремонт) берега р. Горохолинка в "горішній" частині села Горохолина (вище цвинтаря), зруйнованого та пошкодженого стихією.
Ім'я:Лілія СтефуракE-mail: [email protected] Телефон: +380983779819, +380987074515 Веб сайт: ЄДРПОУ:04357035Очікувана вартість306 940,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозчистка каналу по вул.Валова в с.Олесько Золочівського району Львівської області для поліпшення та захисту сільськогосподарських угідь та присадибних ділянок.
Очікувана вартість427 596,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-005180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Послуги з укріплення укосів дороги біля прибережно-захисної смуги водойми в с. Сальниця, Хмільницького району, Вінницької області» (Класифікатор ДК 021:2015-45243000-2 Укріплення берегових ліній)
Оголошено7 серп. 12:17
Прийом пропозицій7 серп. 12:17 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість982 937,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-23-018365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідновлення берегоукріплення на р.Павельче по вулиці Франка в с.Павлівка Ямницької сільської ради Івано-Франківського району, Івано-Франківської області (Капітальний ремонт).Додаткові роботи
Очікувана вартість262 298,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-03-008280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлагоустрій рекреативної зони річки Нивка. Коронування дерев висотою вище 20 метрів, розчистка чагарників, ремонтування існуючих місточків (перехід через річку), облаштування тротуарних доріжок, упорядкування та благоустрій берегової смуги річки
Оголошено3 груд. 2025 12:14
Прийом пропозицій3 груд. 2025 12:14 – 11 груд. 2025 10:00Очікувана вартість2 640 174,73 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-17-011588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеконструкція правобережної дамби на р. Павлівка вздовж вулиці Рильського для відновлення пошкоджених берегоукріплювальних споруд та захисту від шкідливої дії вод в селі Ямниця Івано-Франківського району, Івано-Франківської області” (ліквідація наслідків червневого паводку 2020 року)
Оголошено17 жовт. 2025 15:16
Прийом пропозицій17 жовт. 2025 15:16 – 1 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 262 691,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2025-07-29-003064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідновлення берегоукріплення на р.Павельче по вулиці Франка в с.Павлівка Ямницької сільської ради Івано-Франківського району, Івано-Франківської області (Капітальний ремонт)
Оголошено29 лип. 2025 11:03
Прийом пропозицій29 лип. 2025 11:03 – 18 серп. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 167 877,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-03-004789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальний ремонт (відновлення) лівої частини берега р. Великий Лукавець по вул. Черемшини в с. Старуня.
Очікувана вартість497 387,77 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-05-013462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення невідкладних заходів з кріплення берегової лінії р. М. Сірет у межах с. Давидівка
Очікувана вартість98 943,17 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-18-011014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідновлення (капітальний ремонт) берегоукріплення р. Бистриця Надвірнянська біля водонасосної станції №1 КП "Богородчанське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства"
Очікувана вартість499 107,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-19-011178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Послуги з поточного ремонту берегоукріпної споруди озера на території парку «Озеро Левандівське» (Додаткові послуги) (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45243000-2-укріплення берегових ліній)»
Очікувана вартість359 531,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-16-010705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з облаштування водоймища (село Дмитрівка) під'їзним майданчиком для забору води пожежною технікою, код 45240000-1 Будівництво гідротехнічних об’єктів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість24 873,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-13-019150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45243000-2 Укріплення берегових ліній (по об'єкту "Капітальний ремонт берегоукріплення біля господарства Дутчака Миколи та Королевич Петра в селі Стопчатів вулиця Шкільна Яблунівської селищної ради Косівського району Івано-Франківської області")
Очікувана вартість478 558,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-22-010961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідновлення (капітальний ремонт) берегоукріплення р. Саджавка по вул. Шкільна на ділянці "Біля парку" в с. Саджава
Очікувана вартість272 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-23-004621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідновлення (капітальний ремонт) берегоукріплення р. Саджавка по вул. Шкільна на ділянці "Біля парку" в с. Саджава
Очікувана вартість256 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-07-002525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 45243000-2 Укріплення берегових ліній «Усунення аварійної ситуації шляхом проведення капітального ремонту по відновленню лівого берега р.Теребля на ділянці урочища Лонка, в с. Руське Поле, Тячівської територіальної громади»
Ім'я:ОЛЕНА ВАСИЛІВНА АЙДИНЯНE-mail: [email protected] Телефон: +380979996037 Веб сайт: ЄДРПОУ:04053766Очікувана вартість399 920,77 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-07-002281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 45243000-2 Укріплення берегових ліній «Усунення аварійної ситуації шляхом проведення капітального ремонту по відновленню лівого берега р.Теребля на ділянці урочища «Вільховання» в с. Руське Поле, Тячівської територіальної громади»
Ім'я:ОЛЕНА ВАСИЛІВНА АЙДИНЯНE-mail: [email protected] Телефон: +380979996037 Веб сайт: ЄДРПОУ:04053766Очікувана вартість399 546,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-16-004660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 45246200-5 Укріплення берегів річок - «Усунення аварійної ситуації шляхом проведення капітального ремонту по відновленню лівого берега р. Теребля на ділянці урочища Питомник, в с. Руське Поле, Тячівської територіальної громади»
Очікувана вартість399 713,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-15-004249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 45243000-2 Укріплення берегових ліній - «Усунення аварійної ситуації шляхом проведення капітального ремонту по відновленню лівого берега р.Теребля в межах вулиці Вонігівська в с. Руське Поле, Тячівської територіальної громади»
Очікувана вартість399 821,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-04-002471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 45243000-2 Укріплення берегових ліній - «Усунення аварійної ситуації шляхом проведення капітального ремонту по відновленню лівого берега р.Теребля в межах вулиці Вонігівська в с. Руське Поле, Тячівської територіальної громади»
Очікувана вартість399 821,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro