Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45240000-1»
-
ID: UA-2026-08-26-013964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівництво системи аерації Тернопільського ставу (4 черга). Коригування в рамках проєкту № PLUA.01.02-IP.01-0001/24-00 «Стале управління водними ресурсами: шлях до відродження Західної України та Східної Польщі», в рамках Програми Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027»,що співфінансується
Європейським Союзом через Міністерство фондів розвитку та регіональної політики Республіки Польща Оголошено26 серп. 20:48
Прийом пропозицій26 серп. 20:48 – 26 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-009937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРоботи по об’єкту: «Реконструкція та розширення АВС «Юлівці» для вимірювання витрат води біля розподільчого шлюза-регулятора на каналі Старий Батар в с.Дюла Берегівського району Закарпатської області». (облаштування верхнього та нижнього б’єфів каналу).(джерело фінансування - кошти Гранту
Європейського Союзу надані в рамках Проекту МТД ЄС «Адаптація до кліматичних змін шляхом гармонізації водогосподарських заходів і попередження паводкового ризику в транскордонному басейні річок Батар-Паладь-Тур» (AdaptWater). Субсидійний контракт № HUSKROUA/23/RI/1.1/005 від 13.12.2024р.)(ДК 021:2015: 45240000-1 — Будівництво гідротехнічних об’єктів). Оголошено26 серп. 15:23
Прийом пропозицій26 серп. 15:23 – 10 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-19-013454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРоботи по об’єкту: «Реконструкція та розширення АВС «Юлівці» для вимірювання витрат води біля розподільчого шлюза-регулятора на каналі Старий Батар в с.Дюла Берегівського району Закарпатської області». (влаштування майданчиків для приладів для вимірювання витрат води).(джерело фінансування - кошти
Гранту Європейського Союзу надані в рамках Проекту МТД ЄС «Адаптація до кліматичних змін шляхом гармонізації водогосподарських заходів і попередження паводкового ризику в транскордонному басейні річок Батар-Паладь-Тур» (AdaptWater). Субсидійний контракт № HUSKROUA/23/RI/1.1/005 від 13.12.2024р.)(ДК 021:2015: 45240000-1 — Будівництво гідротехнічних об’єктів). Оголошено19 серп. 19:37
Прийом пропозицій19 серп. 19:37 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-006428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідновлення (капітальний ремонт) берега р. Горохолинка в "горішній" частині села Горохолина (вище цвинтаря), зруйнованого та пошкодженого стихією.
Ім'я:Лілія СтефуракE-mail: [email protected] Телефон: +380983779819, +380987074515 Веб сайт: ЄДРПОУ:04357035Очікувана вартість306 940,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозчистка каналу по вул.Валова в с.Олесько Золочівського району Львівської області для поліпшення та захисту сільськогосподарських угідь та присадибних ділянок.
Очікувана вартість427 596,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлагоустрій території (поточний ремонт пожежних гідрантів та улаштування додаткових пожежних гідрантів) по вул. Опільського в с. Зимна Вода Львівського району Львівської області
Ім'я:Гнатишин Назар СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380322952207 Факс:+380322952207Веб сайт: ЄДРПОУ:04372282Очікувана вартість116 349,71 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення комплексної експертизи проекту будівництва " Будівництво берегоукріплення русла річки Хемчин з метою запобігання надзвичайної ситуації в с. Коростів Стрийського району Львівської області (нове будівництво)"
Очікувана вартість11 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво кріплення берегів та регулювання русел річок Кам'янка та Лужки з метою ліквідації наслідків паводку та запобігання надзвичайної ситуації в межах приватних земельних ділянок в с. Кам'янка Сколівського району Львівської області (Коригування)"
Очікувана вартість532 157,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідновлення кріплення лівобережної дамби на р. Латориця в м. Мукачево (мкрн. "Баняски"), на території Мукачівської МТГ, Мукачівського району, Закарпатської області. (Реконструкція)
Оголошено14 серп. 10:44
Прийом пропозицій14 серп. 10:44 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість25 395 019,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-10-007115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРоботи по об’єкту: «Реконструкція та розширення АВС «Юлівці» для вимірювання витрат води біля розподільчого шлюза-регулятора на каналі Старий Батар в с.Дюла Берегівського району Закарпатської області». (облаштування верхнього та нижнього б’єфів каналу).(джерело фінансування - кошти Гранту
Європейського Союзу надані в рамках Проекту МТД ЄС «Адаптація до кліматичних змін шляхом гармонізації водогосподарських заходів і попередження паводкового ризику в транскордонному басейні річок Батар-Паладь-Тур» (AdaptWater). Субсидійний контракт № HUSKROUA/23/RI/1.1/005 від 13.12.2024р.)(ДК 021:2015: 45240000-1 — Будівництво гідротехнічних об’єктів). Оголошено10 серп. 14:43
Прийом пропозицій10 серп. 14:43 – 25 серп. 09:00Очікувана вартість1 359 873,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-011866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт озер та струмків у парку-пам'ятці садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення "Парк "Сосновий бір" (ДК 021:2015 (CPV) - 45240000-1 — Будівництво гідротехнічних споруд)
Оголошено7 серп. 23:56
Прийом пропозицій7 серп. 23:56 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість270 016,43 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-006345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з утримання гідротехнічних споруд, водних об’єктів і об’єктів водозниження (за відповідним кодом ЄЗС: ДК 021:2015: 45240000-1 - Будівництво гідротехнічних об’єктів)
Очікувана вартість8 329 541,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-005180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Послуги з укріплення укосів дороги біля прибережно-захисної смуги водойми в с. Сальниця, Хмільницького району, Вінницької області» (Класифікатор ДК 021:2015-45243000-2 Укріплення берегових ліній)
Оголошено7 серп. 12:17
Прийом пропозицій7 серп. 12:17 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість982 937,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-012521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРоботи по об’єкту: «Реконструкція та розширення АВС «Юлівці» для вимірювання витрат води біля розподільчого шлюза-регулятора на каналі Старий Батар в с.Дюла Берегівського району Закарпатської області». (влаштування майданчиків для приладів для вимірювання витрат води).(джерело фінансування - кошти
Гранту Європейського Союзу надані в рамках Проекту МТД ЄС «Адаптація до кліматичних змін шляхом гармонізації водогосподарських заходів і попередження паводкового ризику в транскордонному басейні річок Батар-Паладь-Тур» (AdaptWater). Субсидійний контракт № HUSKROUA/23/RI/1.1/005 від 13.12.2024р.)(ДК 021:2015: 45240000-1 — Будівництво гідротехнічних об’єктів). Оголошено4 серп. 21:06
Прийом пропозицій4 серп. 21:06 – 19 серп. 09:00Очікувана вартість2 182 112,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-21-000937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУкріплення дамби на водному об'єкті
Ім'я:Лисянський Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380545851380 Факс:+380545851380Веб сайт: ЄДРПОУ:24006361Очікувана вартість17 336,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-010884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Сівка на території Калуської міської територіальної громади» (додаткові роботи до договору від 02.03.2026 року № 17)
Очікувана вартість518 674,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-001229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення комплексної експертизи проекту "Будівництво кріплення берегів та регулювання русел річок Кам'янка та Лужки з метою ліквідації наслідків паводку та запобігання надзвичайної ситуації в межах приватних земельних ділянок в с.Кам'янка Сколівського району Львівської області (Коригування)"
Очікувана вартість18 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-000549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроектно-кошторисні роботи на об'єкті "Будівництво кріплення берегів та регулювання русел річок Кам'янка та Лужки з метою ліквідації наслідків паводку та запобігання надзвичайної ситуації в межах приватних земельних ділянок в с. Кам'янка Сколівського району Львівської області" (коригування)
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-004290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги проведення протипаводкових робіт на лівому березі р. Сірет в с. Долішній Шепіт Вижницького р-ну, Чернівецької обл. в районі вул. Головна з метою ліквідації наслідків паводку місцевого рівня, який мав місце 18-19 липня 2025 року та акту обстеження від 25 квітня 2026 року.
Очікувана вартість99 764,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-010582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРоботи по об’єкту: «Реконструкція та розширення АВС «Юлівці» для вимірювання витрат води біля розподільчого шлюза-регулятора на каналі Старий Батар в с.Дюла Берегівського району Закарпатської області». (джерело фінансування - кошти Гранту Європейського Союзу надані в рамках Проекту МТД ЄС
«Адаптація до кліматичних змін шляхом гармонізації водогосподарських заходів і попередження паводкового ризику в транскордонному басейні річок Батар-Паладь-Тур» (AdaptWater). Субсидійний контракт № HUSKROUA/23/RI/1.1/005 від 13.12.2024р.)(ДК 021:2015: 45240000-1 — Будівництво гідротехнічних об’єктів). Оголошено3 лип. 19:42
Прийом пропозицій3 лип. 19:42 – 3 серп. 09:00Очікувана вартість3 541 986,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась