Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45236300-3»

  • ID: UA-2026-08-14-003916-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вирівнювання поверхонь кладовищ

    Ім'я:
    Катерина Кулінець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661671208 ЄДРПОУ:
    05478841
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-003611-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Благоустрій території кварталів військових поховань на міських кладовищах (Капустяне кладовище м. Запоріжжя) (код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання … поверхонь)

    Ім'я:
    Логвиненко Богдан Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612397080 ЄДРПОУ:
    03345780
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 11:29

    Прийом пропозицій
    6 серп. 11:29 – 14 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 496 768,35 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-13-003198-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з планування та вирівнювання поверхні кладовищ Миколаївської міської територіальної громади для запобігання деформації та просіданню ґрунту з його підсипкою та ущільненням

    Ім'я:
    Лариса Костюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501019298 ЄДРПОУ:
    03349134
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 843,71 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-12-009722-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги по розгортаню щебню, виконання земляних робіт, планування території, кварталів, алей доріг та рядів на території центрального кладовища в селі Михайлівка Кропивницького району Кіровоградської області

    Ім'я:
    Ольга Давидовська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977644581 ЄДРПОУ:
    44046971
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 163,56 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-22-012865-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Робота екскаватора

    Ім'я:
    Федоров Андрій Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380660444993 Факс:
    +380660444993
    ЄДРПОУ:
    33796174
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-26-007750-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Робота екскаватора

    Ім'я:
    Федоров Андрій Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380660444993 Факс:
    +380660444993
    ЄДРПОУ:
    33796174
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-24-011511-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Робота екскаватора

    Ім'я:
    Федоров Андрій Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380660444993 Факс:
    +380660444993
    ЄДРПОУ:
    33796174
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-18-011803-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Робота екскаватора

    Ім'я:
    Федоров Андрій Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380660444993 Факс:
    +380660444993
    ЄДРПОУ:
    33796174
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 800,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-15-002825-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з вирівнювання кладовища по вул. Штефаника, 125 б в смт Великий Березний

    Ім'я:
    Ярослав Ревай
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954221398 ЄДРПОУ:
    36917235
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-11-017474-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Робота екскаватора

    Ім'я:
    Федоров Андрій Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380660444993 Факс:
    +380660444993
    ЄДРПОУ:
    33796174
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-12-010600-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт пішохідної доріжки вздовж сектору почесних військових поховань 1 В "Алея Слави", розташованого на кладовищі Миколаївської міської територіальної громади

    Ім'я:
    Лариса Костюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501019298 ЄДРПОУ:
    03349134
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    199 596,33 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-11-011428-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги вирівнювання земельних ділянок автогрейдером

    Ім'я:
    Марина Сокерчак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380999011503 ЄДРПОУ:
    34074693
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 584,72 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-10-16-008282-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Благоустрій території кварталів військових поховань на міських кладовищах (Кушугумське кладовище м. Запоріжжя) (код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання … поверхонь)

    Ім'я:
    Логвиненко Богдан Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612397080 ЄДРПОУ:
    03345780
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 жовт. 2025 13:34

    Прийом пропозицій
    16 жовт. 2025 13:34 – 28 жовт. 2025 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 642 132,44 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-03-17-001210-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вирівнювання поверхонь кладовищ

    Ім'я:
    Дутка Наталя Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380990031855 ЄДРПОУ:
    03357435
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 750,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-10-23-014217-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Благоустрій території кладовища в селищі Східниця Львівської області.

    Ім'я:
    Кліщ Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678830493 ЄДРПОУ:
    30769965
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 709,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-10-18-008850-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Благоустрій території(планування та вирівнювання земляного полотна) на кладовищі №4 по вул.Перемоги в м.Подільськ Одеської області

    Ім'я:
    Санковська Олена Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380666995138 ЄДРПОУ:
    40611333
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 201,90 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-09-27-007240-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги екскаватора (планування та вирівнювання поверхонь кладовищ 21.08.2024р., 29.08.2024р.)

    Ім'я:
    Федоров Андрій Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380660444993 Факс:
    +380660444993
    ЄДРПОУ:
    33796174
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-08-01-005978-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги екскаватора

    Ім'я:
    Федоров Андрій Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380660444993 Факс:
    +380660444993
    ЄДРПОУ:
    33796174
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 500,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-07-11-006998-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги екскаватора

    Ім'я:
    Федоров Андрій Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380660444993 Факс:
    +380660444993
    ЄДРПОУ:
    33796174
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 750,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-05-20-011068-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з благоустрою міста (поточний ремонт міського кладовища) в м. Кам'янець-Подільський Хмельницької області

    Ім'я:
    Альона Полудняк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380384931739 ЄДРПОУ:
    03356364
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 трав. 2024 16:41

    Прийом пропозицій
    20 трав. 2024 16:41 – 28 трав. 2024 08:00
    Очікувана вартість

    778 263,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro