Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45236119-7»
-
ID: UA-2026-08-27-003108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту штучного покриття футбольного поля №8(3)
Ім'я:Бокатова Тетяна ГригоріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380506348116 Факс:+380542775144ЄДРПОУ:38244708Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-004882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 45236119-7 - Ремонт спортивних полів (Поточний ремонт сектору для метання спису КЗ КОР «Центр олімпійської підготови» за адресою: місто Бровари, вулиця Героїв України 30)
Ім'я:В ячеслав МотовиловецьE-mail: [email protected] Телефон: +380459453009 Веб сайт: ЄДРПОУ:37721647Оголошено30 лип. 12:53
Прийом пропозицій30 лип. 12:53 – 9 серп. 13:00Очікувана вартість214 900,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-006329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 - 45236119-7 - Ремонт спортивних полів
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-010025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту штучного покриття футбольного поля №8(3)
Ім'я:Бокатова Тетяна ГригоріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380506348116 Факс:+380542775144ЄДРПОУ:38244708Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-17-020118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення «Поточного ремонту спортивного майданчика за адресою: м.Львів, вул.Замкова-вул.Смерекова» (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (45236119-7 Ремонт спортивних
полів)) Очікувана вартість95 024,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-17-015438-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення «Поточного ремонту дитячо-спортивного майданчика за адресою: м.Львів, вул.Винниченка, 4» (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (45236119-7 Ремонт спортивних
полів)) Очікувана вартість178 162,85 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-12-019204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт баскетбольного майданчика з гумової плитки за адресою: вул.Шевченка 158, селище Пулини, Житомирського району, Житомирської області
Очікувана вартість93 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-11-017270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт та обслуговування покриття зі штучної трави
Очікувана вартість89 325,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-16-004696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальний ремонт гандбольного майданчика по вул. Проскурівська, 66 в м. Хмельницький
Ім'я:Турчина Юлія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380382719529,380976019604 ЄДРПОУ:22785496Очікувана вартість1 442 093,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2025-09-03-006877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт штучного покриття стадіону
Ім'я:Кухарук Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382671536 Факс:+380382671535ЄДРПОУ:25803013Очікувана вартість350 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-15-003193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт спортивного майданчика в ДЮСШ №3 по вул. Чорновола, 130 в м.Івано-Франківську
Очікувана вартість58 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-22-006374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт штучного покриття стадіону
Ім'я:Каліновська Оксана ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382671536 ЄДРПОУ:25803013Оголошено22 лип. 2025 13:48
Прийом пропозицій22 лип. 2025 13:48 – 30 лип. 2025 09:00Очікувана вартість350 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-07-17-002709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт спортивного майданчика зі штучним покриттям
Оголошено17 лип. 2025 11:11
Прийом пропозицій17 лип. 2025 11:11 – 25 лип. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість300 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-08-002800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт спортивного майданчика зі штучним покриттям
Оголошено8 лип. 2025 11:27
Прийом пропозицій8 лип. 2025 11:27 – 16 лип. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість300 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-06-30-002813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослугу з благоустрою населених пунктів, а саме: поточний ремонт майданчика для стрітболу (інв. № 1013300400) у сквері «Юність» по вул. Спасівській
Очікувана вартість59 873,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-30-002528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослугу з благоустрою населених пунктів, а саме: поточний ремонт баскетбольного майданчика (інв. № 1013300401) у сквері «Юність» по вул. Спаівській
Очікувана вартість98 872,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-02-001965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту спортивного майданчику (міні-футбольного поля) Вараського ліцею №3 Вараської міської ради за адресою: Рівненська область, Вараський район, місто Вараш, мікрорайон Перемоги, будинок 8
Ім'я:Котлярчук Юлія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380962075830 Веб сайт: ЄДРПОУ:33351471Очікувана вартість169 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-07-010170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Поточний ремонт футбольного поля зі штучним покриттям по вулиці Центральна, б/н в с.Невицьке Ужгородського району Закарпатської області Оноківська ТГ» (Код ДК 021:2015: 45236119-7 Ремонт спортивних полів)
Оголошено7 трав. 2025 15:17
Прийом пропозицій7 трав. 2025 15:17 – 15 трав. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 333 112,36 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-04-22-009988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги поточного ремонту міні-футбольного поля Вараського ліцею №1 Вараської міської ради
Ім'я:Ярошик Галина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380978417305 Веб сайт: ЄДРПОУ:33351487Очікувана вартість84 982,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-14-011456-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт футбольного поля зі штучним покриттям в с. Зелене
Ім'я:Феркаляк Володимир МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380343233140 ЄДРПОУ:04357360Очікувана вартість199 958,79 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro