Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45236100-1»

  • ID: UA-2026-09-03-005547-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 - 45236119-7 - Ремонт спортивних полів (Поточний ремонт сектору для метання спису КЗ КОР «Центр олімпійської підготови» за адресою: місто Бровари, вулиця Героїв України 30)

    Ім'я:
    В ячеслав Мотовиловець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459453009 Веб сайт:
    http://xn--b1aphgq4b.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    37721647
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 12:04

    Прийом пропозицій
    3 вер. 12:04 – 19 вер. 11:53
    Очікувана вартість

    214 900,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 13 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-006840-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту футбольного майданчику зі штучним покриттям розміром 60х40 КЗ "ПДЮСШ "Ворскла" за адресою: м.Полтава,майдан Незалежності,16

    Ім'я:
    Довгопол Валентина Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532561987 ЄДРПОУ:
    26400263
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 494,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-003108-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту штучного покриття футбольного поля №8(3)

    Ім'я:
    Бокатова Тетяна Григоріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506348116 Факс:
    +380542775144
    ЄДРПОУ:
    38244708
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    90 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-005051-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт (коткування земляного полотна футбольного поля) стадіону "КОЛОС" в селищі Володарка Білоцерківського району Київської області

    Ім'я:
    Тетяна Гурська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380456951201 ЄДРПОУ:
    35450817
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 479,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-004882-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 - 45236119-7 - Ремонт спортивних полів (Поточний ремонт сектору для метання спису КЗ КОР «Центр олімпійської підготови» за адресою: місто Бровари, вулиця Героїв України 30)

    Ім'я:
    В ячеслав Мотовиловець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459453009 Веб сайт:
    http://xn--b1aphgq4b.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    37721647
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 12:53

    Прийом пропозицій
    30 лип. 12:53 – 9 серп. 13:00
    Очікувана вартість

    214 900,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-28-006329-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    код ДК 021:2015 - 45236119-7 - Ремонт спортивних полів

    Ім'я:
    Сердюк Тетяна Вадимівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664353505 ЄДРПОУ:
    45656012
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-15-000212-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги катком дорожнім JCB

    Ім'я:
    Костик Євгенія Ярославівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977475191 ЄДРПОУ:
    44281915
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-20-014908-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з вирівнювання поверхонь спортивних полів стадіонів на території Пустомитівської територіальної громади Львівського району Львівської області за допомогою дорожнього котка

    Ім'я:
    Боцвін Василь
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679753454 ЄДРПОУ:
    22372541
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-01-010025-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту штучного покриття футбольного поля №8(3)

    Ім'я:
    Бокатова Тетяна Григоріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506348116 Факс:
    +380542775144
    ЄДРПОУ:
    38244708
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-01-13-005698-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги грейдерування (профілювання) вулиць населених пунктів Глибочицької сільської ради та послуги каткування спортивного комплексу імені В. І. Міщенка

    Ім'я:
    Ганна Ванільчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380412406015 ЄДРПОУ:
    04348289
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 січ. 12:49

    Прийом пропозицій
    13 січ. 12:49 – 21 січ. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    237 120,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-12-17-020118-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проведення «Поточного ремонту спортивного майданчика за адресою: м.Львів, вул.Замкова-вул.Смерекова» (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (45236119-7 Ремонт спортивних … полів))

    Ім'я:
    Левенець Мар'яна Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380993800260 ЄДРПОУ:
    33073600
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    95 024,66 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-17-015438-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проведення «Поточного ремонту дитячо-спортивного майданчика за адресою: м.Львів, вул.Винниченка, 4» (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (45236119-7 Ремонт спортивних … полів))

    Ім'я:
    Левенець Мар'яна Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380993800260 ЄДРПОУ:
    33073600
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    178 162,85 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-12-019204-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт баскетбольного майданчика з гумової плитки за адресою: вул.Шевченка 158, селище Пулини, Житомирського району, Житомирської області

    Ім'я:
    Наталія Коваль
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680836588 ЄДРПОУ:
    41830460
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    93 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-11-017270-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ремонт та обслуговування покриття зі штучної трави

    Ім'я:
    Салаган Софія Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969486415 ЄДРПОУ:
    24174584
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    89 325,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-10-30-002117-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт з улаштування синтетичного покриття спортивно-ігрової зони «Street Game» Гімназії №2 Звягельської міської ради за адресою : вул. Івана Франка, 19, м.Звягель, Звягельський район, Житомирська область

    Ім'я:
    Наталія Зух
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974097191 ЄДРПОУ:
    22060184
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    346 672,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-10-16-004696-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Капітальний ремонт гандбольного майданчика по вул. Проскурівська, 66 в м. Хмельницький

    Ім'я:
    Турчина Юлія Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380382719529,380976019604 ЄДРПОУ:
    22785496
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 442 093,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2025-10-09-008136-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Поточний ремонт з улаштування синтетичного покриття спортивно-ігрової зони «Street Game» Гімназії №2 Звягельської міської ради за адресою : вул. Івана Франка, 19, м. Звягель, Звягельський район, Житомирська область

    Ім'я:
    Наталія Зух
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974097191 ЄДРПОУ:
    22060184
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 жовт. 2025 13:34

    Прийом пропозицій
    9 жовт. 2025 13:34 – 17 жовт. 2025 11:00
    Очікувана вартість

    346 672,80 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2025-09-03-006877-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт штучного покриття стадіону

    Ім'я:
    Кухарук Ольга Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382671536 Факс:
    +380382671535
    ЄДРПОУ:
    25803013
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    350 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-08-20-000370-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь: Послуги з виконання ремонту та благоустрою спортивного майданчика для гри в боча, розташованого на території Парку культури та відпочинку в м. Тернівка

    Ім'я:
    Миронова Світлана Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380994428474 Веб сайт:
    http://tgkp.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    31657751
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    109 902,15 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-08-18-010947-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт з улаштування синтетичного покриття спортивно-ігрової зони «Street Game» Гімназії №2 Звягельської міської ради за адресою : вул. Івана Франка, 19, м.Звягель, Звягельський район, Житомирська область

    Ім'я:
    Наталія Зух
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974097191 ЄДРПОУ:
    22060184
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    254 354,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 10 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro