Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45233300-2»
-
ID: UA-2026-07-23-003650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги поточного ремонту асфальтобетоного покриття за адресами: проспект Героїв Дніпра, 54 т 35, д/с "Сонечко", вул. Козацька(зупинка), вул. Добровольського,9 м. Горішні Плавні, Кременчуцького району, Полтавської області.
Ім'я:Полякова Лілія ВадимівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977649046 Веб сайт: ЄДРПОУ:24388032Очікувана вартість199 996,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-011433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт вулиці Хмельницького у м. Сторожинець, Чернівецького району, Чернівецької області
Очікувана вартість128 798,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-011429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт вулиці Видинівського у м. Сторожинець, Чернівецького району, Чернівецької області
Очікувана вартість66 425,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-011424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт вулиці О. Кобилянської у м. Сторожинець, Чернівецького району, Чернівецької області
Очікувана вартість52 211,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-011418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт вулиці Чернівецької у м. Сторожинець, Чернівецького району, Чернівецької області
Очікувана вартість194 835,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-011416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт вулиці Федьковича у м. Сторожинець, Чернівецького району, Чернівецької області
Очікувана вартість69 095,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-011411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт вулиці Європейської у м. Сторожинець, Чернівецького району, Чернівецької області
Очікувана вартість59 651,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-012786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з благоустрою населених пунктів: поточний ремонт вулично - дорожньої мережі та штучних споруд Сумської міської територіальної громади
Оголошено11 бер. 16:18
Прийом пропозицій11 бер. 16:18 – 19 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість55 406 093,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-13-013946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт тротуарної плитки та асфальтового покриття у дворі адміністративного будинку за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 11 (код 45230000-8 національного класифікатора України за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
Очікувана вартість290 486,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-05-012134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт тротуарної плитки та асфальтового покриття у дворі адміністративного будинку за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 11 (код 45230000-8 національного класифікатора України за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
Оголошено5 вер. 2025 16:34
Прийом пропозицій5 вер. 2025 16:34 – 15 вер. 2025 10:00Очікувана вартість299 895,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-06-20-007947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Послуги з влаштування покриття із дрібнорозмірних фігурних елементів мощення будівлі (літ. "В-1") ВПД № 2 Бердичівського РВП Головного
управління Національної поліції в Житомирський області за адресою: вул. Незалежності, 29 смт. Ружин, Бердичівського району, Житомирської області). Очікувана вартість81 216,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-13-006641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт вулиці Федьковича у м. Сторожинець, Чернівецької району, Чернівецької області
Очікувана вартість54 654,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-13-006650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт вулиці Чернівецької у м. Сторожинець, Чернівецької району, Чернівецької області
Очікувана вартість147 311,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-13-006656-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт вулиці Шевченка у м. Сторожинець, Чернівецької району, Чернівецької області
Очікувана вартість51 763,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-13-006654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт вулиці Шевченка у м. Сторожинець, Чернівецької району, Чернівецької області
Очікувана вартість74 462,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-10-005205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт вулиці Видинівського у м. Сторожинець Чернівецької району, Чернівецької області
Очікувана вартість186 969,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-17-001766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи з поточного ремонту прибудинкової території на вул. Заводській, 7 в смт. Наркевичі Хмельницького району Хмкельницької області
Очікувана вартість89 845,81 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-28-000661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт тротуару по вул. Амосова, м. Сторожинець Чернівецького району Чернівецької області
Очікувана вартість70 869,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-07-010388-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт тротуару по вул. Недужко, 5,, м. Сторожинець, Чернівецького району, Чернівецької області
Очікувана вартість24 434,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-10-17-007098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВлаштування фундаменту шосе, доріг, вулиць і тротуарів
Ім'я:Ковтун Оксана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544851173 Факс:+380544851271ЄДРПОУ:02547369Очікувана вартість98 914,47 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro