Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45233293-9»
-
ID: UA-2026-08-08-000449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту елементів благоустрою, встановлення вуличних лавок 23 шт та металевих урн 23 шт на території Соборного району міста Дніпра (послуги з благоустрою території)
Оголошено8 серп. 15:21
Прийом пропозицій8 серп. 15:21 – 16 серп. 23:00Очікувана вартість480 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-004341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45233293-9- Встановлення вуличних меблів (Встановлення дитячого майданчика в с.Зоря)
Очікувана вартість8 079,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-008506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45233293-9- Встановлення вуличних меблів (Встановлення дитячого майданчика та туалетів на території Зорянської ОТГ)
Очікувана вартість13 758,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-005130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45233293-9- Встановлення вуличних меблів (Встановлення смітничок, лавочок, дошок оголошень, на території Зорянської ОТГ)
Очікувана вартість8 105,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-012706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45233293-9- Встановлення вуличних меблів (Встановлення смітничок, лавочок, дошок оголошень, на території Зорянської ОТГ)
Очікувана вартість7 317,85 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-007335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивстановлення вуличних меблів
Очікувана вартість70 020,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-003672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45233293-9 Встановлення вуличних меблів (Встановлення лавочок на території Зорянського ОТГ)
Очікувана вартість6 819,43 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-020131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення лавок на території Залізничного району Львівської міської територіальної громади.
Очікувана вартість4 445,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-24-009866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45233293-9 Встановлення вуличних меблів (Встановлення лавочок на території Зорянського ОТГ)
Очікувана вартість5 504,58 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-30-007757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення елементів благоустрою в селищі Теплик
Очікувана вартість29 893,63 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-19-013663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення лавок на території Залізничного району Львівської міської територіальної громади.
Очікувана вартість4 445,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-29-002655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановленнялав та урн
Очікувана вартість49 717,79 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-21-007311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення лав та столів
Очікувана вартість49 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-07-007673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з встановлення вуличних меблів (послуги роботи на облаштування місця для збору смокротиння, встановлення лавочок для забезпечення облаштування прилеглої території ЗОЗ доступним місць для відпочинку маломобіілиних груп населення згідно акту виконаних робіт).
Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-21-006658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів (виготовлення та встановлення металевих прилавків для торгівлі розміром 1м*2м*2,30м в кількості 4 штук) по вулиці Військової доблесті (мікрорайон «Болгарбуд») в місті Звягель Звягельського району Житомирської області
Очікувана вартість96 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-01-27-013700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення лав паркових по просп. Мезепи, 5 (2 шт.) та вул. Симоненко, 7 (1 шт.) в місті Вишгород
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-30-009607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів: встановлення вуличних лавок по вул. Родини Кривоносів в м. Шостка Сумської області
Очікувана вартість4 659,14 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-18-001845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населенних пунктів: встановлення об'єктів (елементів) благоустрою (лави, урни) на території кладовищ Миколаївської міської територіальної громади
Очікувана вартість97 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-25-003287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по встановленню лав садово-паркових зі спинкою (3шт)
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-20-003301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по встановленню лав садово - паркових зі спинкою (3шт)
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro