Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45233290-8»
-
ID: UA-2026-08-14-006189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлагоустрій населених пунктів: послуги по заміні технічних засобів регулювання дорожнім рухом (дорожні знаки)
Ім'я:Третяк Анастасія ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544422356 Факс:+380544422356ЄДРПОУ:24022710Очікувана вартість49 721,42 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлагоустрій населених пунктів: заміна технічних засобів регулювання дорожнім рухом (дорожні знаки)
Ім'я:Третяк Анастасія ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544422356 Факс:+380544422356ЄДРПОУ:24022710Очікувана вартість49 721,42 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-08-000449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту елементів благоустрою, встановлення вуличних лавок 23 шт та металевих урн 23 шт на території Соборного району міста Дніпра (послуги з благоустрою території)
Оголошено8 серп. 15:21
Прийом пропозицій8 серп. 15:21 – 16 серп. 23:00Очікувана вартість480 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-010557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт з встановленням та заміною дорожніх знаків на території Холмківської сільської ради Ужгородського району
Очікувана вартість137 651,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-009083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі встановлення дорожніх знаків на території міста Теплодар Одеського району Одеської області
Очікувана вартість99 974,77 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-005447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги улаштування засобів сповіщення швидкості дорожнього руху по вул.Липова Алея у м.Перемишляни
Очікувана вартість99 375,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення, демонтаж дорожніх знаків
Ім'я:ТКАЧЕНКО Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380506967173 ЄДРПОУ:14041652Очікувана вартість27 669,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-002918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення дорожніх знаків, код згідно ДК 021:2015 - 45233290-8 Встановлення дорожніх знаків
Очікувана вартість16 296,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-009793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення дорожніх знаків
Очікувана вартість12 726,19 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-004341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45233293-9- Встановлення вуличних меблів (Встановлення дитячого майданчика в с.Зоря)
Очікувана вартість8 079,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-008506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45233293-9- Встановлення вуличних меблів (Встановлення дитячого майданчика та туалетів на території Зорянської ОТГ)
Очікувана вартість13 758,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-005503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою території Оліївської сільської ради Житомирського району Житомирської області (встановлення дорожніх знаків)
Очікувана вартість99 673,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-005126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення інформаційних табличок на вулиці Користівське шосе в селищі Приютівка Олександрійського району Кіровоградської області
Очікувана вартість7 116,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-000027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення дорожніх знаків по вулиці Шевченка в селі Ташань Бориспільського району Київської області
Ім'я:Степанчук Катерина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380988748404 Факс:+380446720242ЄДРПОУ:43446648Очікувана вартість99 486,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-005130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45233293-9- Встановлення вуличних меблів (Встановлення смітничок, лавочок, дошок оголошень, на території Зорянської ОТГ)
Очікувана вартість8 105,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-012706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45233293-9- Встановлення вуличних меблів (Встановлення смітничок, лавочок, дошок оголошень, на території Зорянської ОТГ)
Очікувана вартість7 317,85 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-012688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45233290-8 – Встановлення дорожних знаків (Послуги по встановленню знаків на території Зорянської ОТГ)
Очікувана вартість4 828,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-007335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивстановлення вуличних меблів
Очікувана вартість70 020,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-013746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт технічних засобів регулювання дорожнім рухом (установлення дорожнього знаку та дорожнього бар'єрного огородження) на перехресті вул. Терещенків та вул. Ігоря Білевича у м. Глухів Шосткинського р-ну Сумської обл
Ім'я:Третяк Анастасія ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544422356 Факс:+380544422356ЄДРПОУ:24022710Очікувана вартість35 516,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-003080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із заміни дорожніх знаків після ДТП на території Холмківської сільської ради Ужгородського району (ДК 021:2015: 45233290-8 - Встановлення дорожніх знаків).
Очікувана вартість6 441,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro