Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45233253-7»
-
ID: UA-2026-08-28-003674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт пішохідної доріжки в парковій зоні по проспекту Волі в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області
Оголошено28 серп. 11:29
Прийом пропозицій28 серп. 11:29 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту тротуару з улаштуванням покриття з тротуарної плитки по вул. Академіка Маслова від будинку № 14 до будинку №23 по вул. Університетській у м. Кременчуці
Очікувана вартість2 735 949,29 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV): 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт (улаштування тротуарної плитки) за адресою: вул. Богдана Хмельницького, с.Іркліїв Золотоніського району Черкаської області)
Очікувана вартість320 588,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з укладання тротуарної плитки "плац" коричневий для облаштування майданчика для встановлення сидінь на території стадіону по вулиці Бойківська,2 за адресою: Сумська область, Роменський район, селище Липова Долина, вул. Бойківська,2
Очікувана вартість26 934,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV): 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт тротуарних доріжок «Комплексу музейних приміщень», що знаходиться за адресою: Черкаська область, Черкаський район, м.
Чигирин, вул. Грушевського, 26) Очікувана вартість873 107,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУкладання бордюрів у парку "Матері і дитини" за адресою м. Решетилівка, вул. Покровська 14 та перекладання плитки на тротуарі в м. Решетилівка, вул. Покровська (цивільно-правовий договір)
Очікувана вартість23 377,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-014191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення бетонних бордюрів навколо клумб на території Комунального закладу позашкільної освіти центр дитячої та юнацької творчості Жовтоводської міської ради за адресою: вул. Авангардна 59 м. Жовті Води Кам’янського району Дніпропетровської області
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту доріжок на внутрішньому подвір'ї БЗОШ № 1 за адресою: м. Боярка, вул. Лисенка, 11/23
Очікувана вартість196 484,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОблаштування благоустрою території (пам'ятного місця Алея Пам'яті)
Очікувана вартість75 073,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з укладання тротуарної плитки по вул.Соборна в м.Ромни Сумської області
Очікувана вартість65 536,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт тротуарної доріжки по вулиці Незалежності від буд. № 38 до буд. № 48 в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області
Очікувана вартість13 802,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту тротуару з улаштуванням покриття з тротуарної плитки по вул. Академіка Маслова від будинку № 14 до будинку №23 по вул. Університетській у м. Кременчуці
Оголошено20 серп. 16:16
Прийом пропозицій20 серп. 16:16 – 28 серп. 17:00Очікувана вартість2 280 750,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-010718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоботи по об`єкту «Благоустрій території початкової школи імені Софії Русової», далі - Роботи. ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньДК 021:2015: 45233253-7 —
Влаштування тротуарного покриття. Очікувана вартість486 854,39 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУкладання плитки тротуарної на території Центру культури за адресою м. Кролевець, пл. Миру,2
Ім'я:Тарасенко Катерина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545351560 ЄДРПОУ:44101658Очікувана вартість119 932,61 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлагоустрій населених пунктів: Поточний ремонт пішохідних доріжок на Веригінському кладовищі у м. Глухів Шосткинського р-ну Сумської обл.
Ім'я:Пархоменко Роман СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380544422356 Факс:+380544422356ЄДРПОУ:24022710Оголошено19 серп. 16:47
Прийом пропозицій19 серп. 16:47 – 27 серп. 08:30Очікувана вартість380 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-009641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення бордюрного каменю
Очікувана вартість27 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт на улаштування благоустрою вулиці Грушевського с-ще Лугини (укладання тротуарної плитки)
Очікувана вартість193 007,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з улаштування вуличної реабілітаційної тренувальна-сенсорної доріжки в Медичному реабілітаційному центрі Міністерства внутрішніх справ України «Хутір Вільний» за адресою: м. Київ, Дніпровське шосе, 3-Б.
Оголошено14 серп. 17:12
Прийом пропозицій14 серп. 17:12 – 28 серп. 16:09Очікувана вартість407 184,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-011283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт покриття частини тротуару по вул. Соборна (від перехрестя вул. Подільська до вул. Ярослава Мудрого) в м. Гнівань Вінницької області
Очікувана вартість188 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-004397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт (укладання тротуарної плитки та бордюрів) тротуару по вул Спичака в селі Диківка Олександрійського району Кіровоградської області
Очікувана вартість142 633,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro