Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45233251-3»

  • ID: UA-2026-08-31-001815-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Послуги з поточного ремонту доріжок у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий Замок" у м. Львові 2 лоти: Лот №1 … Послуги з поточного ремонту доріжки (біля Гроту) у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий Замок" у м. Львові; Лот №2 Послуги з поточного ремонту доріжки (біля будиночка садівника) у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий Замок" у м. Львові)

    Ім'я:
    Прокопів Наталія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322601610 ЄДРПОУ:
    31804324
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 10:49

    Прийом пропозицій
    31 серп. 10:49 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    899 565,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 20 г. 6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009744-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з поточного ремонту різних видів дорожнього покриття (в тому числі ремонт дорожнього покриття) після проведення Замовником аварійних розкопок на водопровідно-каналізаційних мережах м. Чернівці, що здійснюється в 2026 році.

    Ім'я:
    Олеся Дудник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372547559 Веб сайт:
    https://vodokanal.cv.ua
    ЄДРПОУ:
    03361780
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:51

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:51 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 063 880,23 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 20 г. 6 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-009065-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Поточний ремонт асфальтного покриття території КНТ «Маньківська БПЛ» Маньківської селищної ради Черкаської області за адресою: вулиця Шпитальна, 16, селище Маньківка Уманського району Черкаської області

    Ім'я:
    Запорожець Ганна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380976847875 ЄДРПОУ:
    02005421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:03

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:03 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    290 801,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-18-007362-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з ремонту та відновлення дорожнього покриття та тротуарів після виконання аварійно – відновлювальних робіт по ремонту кабельних мереж та трамвайної колії КП «ОМЕТ» (мінімальний об’єм від 0,5м² до 20м² і більше) згідно коду ДК 021:2015: 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку … та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

    Ім'я:
    Ганна Карабаджак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487175467 ЄДРПОУ:
    03328497
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 14:07

    Прийом пропозицій
    18 серп. 14:07 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 688 434,15 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-12-011026-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття по вул. Промислова (між будинками) в м. Гнівань Вінницької області

    Ім'я:
    Юлія Нагорна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975650091 Веб сайт:
    https://gnivan-miskrada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04326075
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    147 492,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-010645-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття площадок під зупинками по вул. Соборна в м. Гнівань, Вінницької області

    Ім'я:
    Юлія Нагорна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975650091 Веб сайт:
    https://gnivan-miskrada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04326075
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    31 605,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-000272-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт вулиці Гвардійської в місті Сторожинець Чернівецький район Чернівецька область

    Ім'я:
    Хорюк Руслана Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380990233609 ЄДРПОУ:
    04062179
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    59 022,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-005113-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт вулиці Березинська в с. Стара Жадова, Чернівецького району, Чернівецької області

    Ім'я:
    Хорюк Руслана Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380990233609 ЄДРПОУ:
    04062179
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    53 926,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-007447-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття прибудинкової території житлового будинку за адресою: м. Фастів, вул. Героїв Чорнобиля, 5

    Ім'я:
    Людмила Осінська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979439797 ЄДРПОУ:
    45272000
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    66 667,14 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-004047-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з благоустрою населених пунктів облаштування території по вул Зеленій с-ще Нові Стрілища та вул Львівська с. Баківці Львівського р-н Львівської обл

    Ім'я:
    Мелех Христина Романівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380638435859 ЄДРПОУ:
    25235827
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 840,00 грн

    з ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-07-30-007122-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання та поточний ремонт вулиць і доріг комунальної власності на вул.Вишнева у с.Городок Рівненського району Рівненської області

    Ім'я:
    Бояр Ольга Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380973480861 ЄДРПОУ:
    04387183
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    101 704,13 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-006414-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання та поточний ремонт вулиць і доріг комунальної власності на вул.Садова у с.Городок Рівненського району Рівненської області

    Ім'я:
    Бояр Ольга Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380973480861 ЄДРПОУ:
    04387183
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    101 935,96 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-005956-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання та поточний ремонт вулиць і доріг комунальної власності на вул.Зелена у с.Караєвичі Рівненського району Рівненської області

    Ім'я:
    Бояр Ольга Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380973480861 ЄДРПОУ:
    04387183
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    196 668,98 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-005792-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Відновлювальні роботи шляхом поточного ремонту асфальтобетонного покриття на території підприємства за ДК 021:2015 код 45230000-8 "Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)" за адресою: вул. Свистуна, 2-Б в м. … Харкові.

    Ім'я:
    Бакало Людмила Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380994196995 ЄДРПОУ:
    37765993
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    199 998,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-001973-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання та поточний ремонт вулиць і доріг комунальної власності на вул.Вишнева у с.Рогачів Рівненського району Рівненської області

    Ім'я:
    Бояр Ольга Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380973480861 ЄДРПОУ:
    04387183
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    196 737,50 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-009339-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання та поточний ремонт вулиць і доріг комунальної власності на вул.Центральна у с.Карпилівка Рівненського району Рівненської області

    Ім'я:
    Бояр Ольга Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380973480861 ЄДРПОУ:
    04387183
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    105 253,10 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-008630-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання та поточний ремонт вулиць і доріг комунальної власності на проїзді з вул.Штейнгеля Барона до будинку №74 по вул.Штейнгеля Барона у с.Городок Рівненського району Рівненської області

    Ім'я:
    Бояр Ольга Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380973480861 ЄДРПОУ:
    04387183
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    196 566,38 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-007073-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання та поточний ремонт вулиць і доріг комунальної власності на ділянці від кладовища до підстанції у с.Понебель Рівненського району Рівненської області

    Ім'я:
    Бояр Ольга Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380973480861 ЄДРПОУ:
    04387183
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    196 836,34 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-006368-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання та поточний ремонт вулиць і доріг комунальної власності на вул.Вишнева у с.Ставки Рівненського району Рівненської області

    Ім'я:
    Бояр Ольга Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380973480861 ЄДРПОУ:
    04387183
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    196 898,51 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-002460-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Експлуатаційне утримання та поточний ремонт вулиць і доріг комунальної власності на вул.Шевченка у с.Ставки Рівненського району Рівненської області

    Ім'я:
    Бояр Ольга Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380973480861 ЄДРПОУ:
    04387183
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    196 898,51 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 61 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro