Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45233250-6»

  • ID: UA-2026-08-31-001815-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Послуги з поточного ремонту доріжок у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий Замок" у м. Львові 2 лоти: Лот №1 … Послуги з поточного ремонту доріжки (біля Гроту) у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий Замок" у м. Львові; Лот №2 Послуги з поточного ремонту доріжки (біля будиночка садівника) у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий Замок" у м. Львові)

    Ім'я:
    Прокопів Наталія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322601610 ЄДРПОУ:
    31804324
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 10:49

    Прийом пропозицій
    31 серп. 10:49 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    899 565,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 4 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009744-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з поточного ремонту різних видів дорожнього покриття (в тому числі ремонт дорожнього покриття) після проведення Замовником аварійних розкопок на водопровідно-каналізаційних мережах м. Чернівці, що здійснюється в 2026 році.

    Ім'я:
    Олеся Дудник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372547559 Веб сайт:
    https://vodokanal.cv.ua
    ЄДРПОУ:
    03361780
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:51

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:51 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 063 880,23 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-013162-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту тротуару з улаштуванням покриття з тротуарної плитки по вул. Академіка Маслова від будинку № 14 до будинку №23 по вул. Університетській у м. Кременчуці

    Ім'я:
    Запорожченко Тетяна Юріївна
    E-mail: [email protected] ЄДРПОУ:
    03332033
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 735 949,29 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-003708-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021-2015 (CPV): 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт (улаштування тротуарної плитки) за адресою: вул. Богдана Хмельницького, с.Іркліїв Золотоніського району Черкаської області)

    Ім'я:
    Наталія МАНЬКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380660037593 Веб сайт:
    https://irkliiv-rada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04408100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    320 588,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-003674-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Поточний ремонт пішохідної доріжки в парковій зоні по проспекту Волі в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області

    Ім'я:
    Діана Манзюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980725004 Веб сайт:
    http://manevychirada.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    44037988
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 11:29

    Прийом пропозицій
    28 серп. 11:29 – 6 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 295 568,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-27-007819-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з благоустрою населеного пункту с. Єнківці " Поточний ремонт під'їздного проїзду щебеневою сумішшю з урахуванням вартості матеріалів код ДК 21:2015-45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

    Ім'я:
    Олена Анікеєнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380662052021 ЄДРПОУ:
    05509151
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    199 879,67 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-012216-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з укладання тротуарної плитки "плац" коричневий для облаштування майданчика для встановлення сидінь на території стадіону по вулиці Бойківська,2 за адресою: Сумська область, Роменський район, селище Липова Долина, вул. Бойківська,2

    Ім'я:
    Косточка Тетяна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380965343076 ЄДРПОУ:
    04390972
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 934,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-006159-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021-2015 (CPV): 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт тротуарних доріжок «Комплексу музейних приміщень», що знаходиться за адресою: Черкаська область, Черкаський район, м. … Чигирин, вул. Грушевського, 26)

    Ім'я:
    Семенова Надія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380682827717 ЄДРПОУ:
    04812976
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    873 107,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-003916-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Укладання бордюрів у парку "Матері і дитини" за адресою м. Решетилівка, вул. Покровська 14 та перекладання плитки на тротуарі в м. Решетилівка, вул. Покровська (цивільно-правовий договір)

    Ім'я:
    Марія Карпова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380668727737 ЄДРПОУ:
    30614029
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 377,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-014191-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з встановлення бетонних бордюрів навколо клумб на території Комунального закладу позашкільної освіти центр дитячої та юнацької творчості Жовтоводської міської ради за адресою: вул. Авангардна 59 м. Жовті Води Кам’янського району Дніпропетровської області

    Ім'я:
    Євгенія Гарбуз
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971356859 Веб сайт:
    http://centrtvorchosti.wixsite.com/cdtzv
    ЄДРПОУ:
    34582738
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-009065-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Поточний ремонт асфальтного покриття території КНТ «Маньківська БПЛ» Маньківської селищної ради Черкаської області за адресою: вулиця Шпитальна, 16, селище Маньківка Уманського району Черкаської області

    Ім'я:
    Запорожець Ганна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380976847875 ЄДРПОУ:
    02005421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:03

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:03 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    290 801,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-24-010181-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту доріжок на внутрішньому подвір'ї БЗОШ № 1 за адресою: м. Боярка, вул. Лисенка, 11/23

    Ім'я:
    Наталія Кириченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380931455350 ЄДРПОУ:
    23568909
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    196 484,78 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-004219-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Облаштування благоустрою території (пам'ятного місця Алея Пам'яті)

    Ім'я:
    Ірина Терещук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380960835235 ЄДРПОУ:
    45185657
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    75 073,25 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-001088-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з укладання тротуарної плитки по вул.Соборна в м.Ромни Сумської області

    Ім'я:
    Лацько Юлія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 385448542868 ЄДРПОУ:
    03352981
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    65 536,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-006153-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт тротуарної доріжки по вулиці Незалежності від буд. № 38 до буд. № 48 в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області

    Ім'я:
    Діана Манзюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980725004 Веб сайт:
    http://manevychirada.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    44037988
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 802,64 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-011575-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з поточного ремонту тротуару з улаштуванням покриття з тротуарної плитки по вул. Академіка Маслова від будинку № 14 до будинку №23 по вул. Університетській у м. Кременчуці

    Ім'я:
    Запорожченко Тетяна Юріївна
    E-mail: [email protected] ЄДРПОУ:
    03332033
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 16:16

    Прийом пропозицій
    20 серп. 16:16 – 28 серп. 17:00
    Очікувана вартість

    2 280 750,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-20-010718-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи по об`єкту «Благоустрій території початкової школи імені Софії Русової», далі - Роботи. ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньДК 021:2015: 45233253-7 — … Влаштування тротуарного покриття.

    Ім'я:
    Олег Ганчак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962506992 ЄДРПОУ:
    42242146
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    486 854,39 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-002628-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Укладання плитки тротуарної на території Центру культури за адресою м. Кролевець, пл. Миру,2

    Ім'я:
    Тарасенко Катерина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380545351560 ЄДРПОУ:
    44101658
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    119 932,61 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-001572-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт прибудинкової території комунального закладу "Центр культури та дозвілля Якушинецької сільської ради Вінницької області" за адресою: с.Якушинці, вулиця Новоселів, 21

    Ім'я:
    Жмуцька Майя
    E-mail: [email protected] Телефон: 380974834188 ЄДРПОУ:
    42272170
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    84 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-011900-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Благоустрій населених пунктів: Поточний ремонт пішохідних доріжок на Веригінському кладовищі у м. Глухів Шосткинського р-ну Сумської обл.

    Ім'я:
    Пархоменко Роман Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380544422356 Факс:
    +380544422356
    ЄДРПОУ:
    24022710
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 16:47

    Прийом пропозицій
    19 серп. 16:47 – 27 серп. 08:30
    Очікувана вартість

    380 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

1 2 3 .. 236 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro