Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45233229-0»
-
ID: UA-2026-08-26-003279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою в Ободівській СТГ ( технічне обслуговування узбіч)
Очікувана вартість99 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУтримання доріг комунальної власності (скошування узбіччя дороги по селі Марківка трактором ЮМЗ-6) Гайсинського району, Вінницької області
Очікувана вартість9 490,37 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУтримння дорог комунальної власності - покоси узбіччя дороги по вул. Київській міста Первомайськ Миколаївської області
Очікувана вартість37 440,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт ділянки вул. Садова в с-щі Нагірянка Чортківського району Тернопільської області (Код ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Оголошено10 серп. 17:57
Прийом пропозицій10 серп. 17:57 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 325 900,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-04-29-006447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з очищення придорожніх кюветів на території с.Липа Дубенського району Рівненської області
Очікувана вартість24 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-21-018078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з вирубування порослі та підтримання узбіч Новобузької територіальної громади в належному санітарно-технічному стані
Оголошено21 січ. 17:02
Прийом пропозицій21 січ. 17:02 – 29 січ. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість650 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-10-003353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою території старостинських округів Миколаївської територіальної громади Стрийського району Львівської області(чищення узбіччя доріг)
Очікувана вартість99 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-14-009737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту пішохідних доріжок в районі мосту через паркове озеро по вул. Добровольського (1030215) м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області
Очікувана вартість248 568,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-16-001178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУтримання доріг комунальної власності - покоси узбіччя дороги до села Грушівка Первомайської міської територіальної громади
Очікувана вартість79 994,64 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-07-007603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУтримання доріг комунальної власності - покоси убіччя дороги до селища міського типу Підгородна Первомайської міської територіальної громади
Очікувана вартість79 994,64 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-30-007887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту пішохідних доріжок в районі мосту через паркове озеро по вул. Добровольського (1030215) м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області
Оголошено30 черв. 2025 15:53
Прийом пропозицій30 черв. 2025 15:53 – 9 лип. 2025 12:00Очікувана вартість248 569,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-09-03-000792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУтримання доріг комунальної власності -покоси узбіччя дороги до села Грушівка Первомайської міської територіальної громади
Очікувана вартість99 496,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-09-15-007858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з ремонту та експлуатаційного утримання інфраструктури у сфері дорожнього господарства (комунальні дороги по с. Уланове та с. Сопич), (код ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання
поверхонь). Ім'я:Марченко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380662173980 ЄДРПОУ:04390191Очікувана вартість175 876,84 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-12-29-007357-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги техніки по підсипці та вирівнюванню узбіч доріг
Очікувана вартість27 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-01-24-014327-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 код 45233229-0 Технічне обслуговування узбіч
Оголошено24 січ. 2022 16:07
Прийом пропозицій28 січ. 2022 09:00 – 2 лют. 2022 10:00Очікувана вартість190 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-11-15-008177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування узбіч
Очікувана вартість30 812,17 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-11-03-000959-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГрейдерування узбіччя с.Гельмязів трактором GSB
Очікувана вартість12 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-07-26-002831-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивиправлення земельного полотна, зрізування і планування узбіч
Очікувана вартість40 512,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-06-01-001704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата послуг з покосу трави
Ім'я:Олексієнко Анастасія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380554990606 ЄДРПОУ:02231077Очікувана вартість8 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-04-08-003414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічна очистка узбіч по вул. Садовій, Заозерній, Шкільній, Центральній площі, Польовій, Войти в с. Сад
Ім'я:Мельник Валерій ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: +380542695278 Факс:+380542695278Веб сайт: ЄДРПОУ:05383323Очікувана вартість49 467,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro