Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45233228-3»

  • ID: UA-2026-03-30-009137-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з грейдерування та улаштування доріг комунальної власності Пулинської селищної ради з додаванням нового матеріалу

    Ім'я:
    Руслана Лознюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380413131675 ЄДРПОУ:
    43976514
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 бер. 15:49

    Прийом пропозицій
    30 бер. 15:49 – 7 квіт. 18:00
    Очікувана вартість

    500 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-03-10-008927-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з грейдерування та улаштування доріг комунальної власності Пулинської селищної ради з додаванням нового матеріалу

    Ім'я:
    Руслана Лознюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380413131675 ЄДРПОУ:
    43976514
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 бер. 14:18

    Прийом пропозицій
    10 бер. 14:18 – 18 бер. 18:00
    Очікувана вартість

    500 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2025-07-02-010365-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    обробка дорожнього покриття

    Ім'я:
    Віктор Андрушак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971774584 ЄДРПОУ:
    33706007
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    48 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-10-05-005264-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ліквідація окремих пошкоджень асфальтобетонного покриття: заливання швів та тріщин асфальтобетонного покриття

    Ім'я:
    Сергій Лугіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674758447 ЄДРПОУ:
    03344119
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 жовт. 2023 11:45

    Прийом пропозицій
    5 жовт. 2023 11:45 – 13 жовт. 2023 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    300 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2023-09-18-006389-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    обробка дорожнього покриття

    Ім'я:
    Віктор Андрушак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971774584 ЄДРПОУ:
    33706007
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-06-13-000490-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Нарізання швів в асфальтобетонному покритті бензорізом (Код ДК 021:2015 - 45233228-3 Поверхнева обробка дорожнього покриття)

    Ім'я:
    Василина Жук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380365721937 ЄДРПОУ:
    22585030
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    870,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-03-08-001459-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

    Ім'я:
    Шушкевич Раїса Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 30343362356 ЄДРПОУ:
    04356705
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    55 834,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-11-11-014195-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з грейдерування доріг комунальної власності на території Маневицької громади – ДК021:2015-45230000-8-Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

    Ім'я:
    Олександр Неделюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989443141 Веб сайт:
    http://manevychirada.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    44037988
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    120 015,49 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-11-02-000008-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з грейдерування доріг комунальної власності на території Маневицької селищної ради (ДК021:2015-45230000-8-Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

    Ім'я:
    Олександр Неделюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989443141 Веб сайт:
    http://manevychirada.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    44037988
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 019,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-08-11-005852-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    45233228-3 Поверхнева обробка дорожнього покриття

    Ім'я:
    Ірина Тихоненко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501347076 ЄДРПОУ:
    44075709
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 218,66 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-08-11-005577-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Профілювання.укатка.покриття вулиць

    Ім'я:
    Пужанська Ольга Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967677561 ЄДРПОУ:
    04375458
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2021-09-20-000241-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    45233228-3 Поверхнева обробка дорожнього покриття

    Ім'я:
    Лариса Грабаровська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676053436 ЄДРПОУ:
    44075709
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    47 297,33 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2021-07-29-000220-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    45233228-3 Поверхнева обробка дорожнього покриття

    Ім'я:
    Лариса Грабаровська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676053436 ЄДРПОУ:
    44075709
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    47 762,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2021-07-02-002266-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги автогрейдера -поверхнева обробка дорожного покриття

    Ім'я:
    Зубко Наталія Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0534623380 ЄДРПОУ:
    03351591
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 482,08 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2020-11-04-005174-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Планування автогрейдером вулиці Гранітної в с.Сільце

    Ім'я:
    Сушанин Марія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380414477287 Факс:
    +380414477287
    ЄДРПОУ:
    25448948
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 376,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2020-10-29-001093-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Планування автогрейдером вулиці Гранітної в с.Сільце

    Ім'я:
    Сушанин Марія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380414477287 Факс:
    +380414477287
    ЄДРПОУ:
    25448948
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 377,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2020-10-12-003935-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги автогрейдера ДЗ- 122

    Ім'я:
    Галина Чернега
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962429620 ЄДРПОУ:
    04330734
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 498,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2020-05-06-004320-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги санітарної обробки вулиць Великоомелянської ОТГ

    Ім'я:
    Ольга Брикса
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362278127 ЄДРПОУ:
    04387154
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 350,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2020-04-23-002292-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Санітарна обробка вулиць Великоомелянської ОТГ

    Ім'я:
    Алла Карпюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362278127 ЄДРПОУ:
    04387154
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 250,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2020-04-17-002273-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Поточний ремонт асфальтобетонного покриття доріг по вул. Залізнична, вул.Молодіжна, вул.Лермонтова, вул.Шахтарської Слави, вул.Театральна міста Родинське Донецької області

    Ім'я:
    Дар'я Петрова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661538334 ЄДРПОУ:
    43390339
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    169 601,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 4 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro