Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45233222-1»
-
ID: UA-2026-08-27-007007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів на проїжджій частині та тротуарах уздовж проїжджої частини після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у Подільському адміністративному районі м. Києва
Оголошено27 серп. 14:02
Прийом пропозицій27 серп. 14:02 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-003267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів на проїжджій частині та тротуарах уздовж проїжджої частини після усунення пошкоджень на теплових мережах СП "КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" у Печерському адміністративному районі м. Києва
Очікувана вартість7 211 266,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту (влаштування бруківки) по проспекту Героїв України в м. Нетішин, Шепетівського району, Хмельницької області, код 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015
Єдиного закупівельного словника: послуги з поточного ремонту (влаштування бруківки) по проспекту Героїв України в м. Нетішин, Шепетівського району, Хмельницької області, відповідний код – 45233222-1 Оголошено24 серп. 11:31
Прийом пропозицій24 серп. 11:31 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 507 023,35 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-008748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів після усунення пошкоджень на теплових мережах в РТМ «Поділ» СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
Оголошено19 серп. 14:48
Прийом пропозицій19 серп. 14:48 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість12 187 670,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-005399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з часткового відновлення твердого покриття та улаштування дорожнього асфальтобетонного покриття, та асфальтобетонного покриття за адресою:09117,Київська обл., м.Біла Церква, площа Соборна, 8/1
Очікувана вартість65 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Здійснення заходів з благоустрою в частині забезпечення виконання поточного ремонту проїздів КНП "Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні" Миколаївської обласної
ради за адресою: м.Миколаїв, вул. Миколаївська, 21) Очікувана вартість199 501,25 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів на проїжджій частині та тротуарах уздовж проїжджої частини після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у Голосіївському адміністративному районі м. Києва
Оголошено17 серп. 14:47
Прийом пропозицій17 серп. 14:47 – 26 серп. 10:00Очікувана вартість6 093 835,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-006594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в Шевченківському адміністративному районі м. Києва
Оголошено17 серп. 13:55
Прийом пропозицій17 серп. 13:55 – 26 серп. 10:00Очікувана вартість12 187 670,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-16-000103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Послуги з укладання бруківки для облаштування "Алеї Слави" у селі Велицьк Ковельського району Волинської області»
Очікувана вартість148 157,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в Cолом'янському адміністративному районі м. Києва
Оголошено14 серп. 13:12
Прийом пропозицій14 серп. 13:12 – 24 серп. 10:00Очікувана вартість12 187 670,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-001775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічний нагляд при виконанні робіт на об'єкті: "Капітальний ремонт (відновлення елементів благоустрою) площі в районі будівлі № 24 по вул. Миру м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області"
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-001010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в Деснянському адміністративному районі м. Києва
Оголошено11 серп. 09:30
Прийом пропозицій11 серп. 09:30 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість12 187 670,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-002235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту покриття трамвайних колій на ділянці: переїзд на перехресті вулиць Святогеоргіївська та Володимира Бизова інв.№ 12041 у Металургійному районі міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.
Оголошено10 серп. 10:55
Прийом пропозицій10 серп. 10:55 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість483 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-007688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в Дарницькому адміністративному районі м. Києва
Оголошено7 серп. 14:16
Прийом пропозицій7 серп. 14:16 – 17 серп. 10:00Очікувана вартість12 187 670,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-004458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту покриття трамвайних колій на ділянці: переїзд на перехресті вулиць Криворіжсталі та Вітчизни інв.№ 12040 у Металургійному районі міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Оголошено7 серп. 11:47
Прийом пропозицій7 серп. 11:47 – 15 серп. 18:00Очікувана вартість625 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-006228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту покриття трамвайних колій на ділянці: переїзд на перехресті проспекту Металургів з вулицею Криворіжсталі інв.№ 12037 у Металургійному районі міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.
Оголошено6 серп. 13:30
Прийом пропозицій6 серп. 13:30 – 14 серп. 18:00Очікувана вартість891 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-005951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів на проїжджій частині та тротуарах уздовж проїжджої частини після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у Cвятошинському адміністративному районі м. Києва
Оголошено6 серп. 13:16
Прийом пропозицій6 серп. 13:16 – 17 серп. 10:00Очікувана вартість6 093 835,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-001896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів після усунення пошкоджень на теплових мережах в РТМ «Печерськ» СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
Оголошено6 серп. 10:18
Прийом пропозицій6 серп. 10:18 – 17 серп. 10:00Очікувана вартість12 187 670,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-001047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапітальний ремонт (відновлення елементів благоустрою) провулка Портовий в районі житлових будинків №3 по пров. Портовий та №82/9 по вул. Івана Кобилка с. Келеберда Кременчуцького району Полтавської області
Оголошено4 серп. 09:39
Прийом пропозицій4 серп. 09:39 – 24 серп. 09:00Очікувана вартість1 497 534,83 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-30-001802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБрукування та асфальтування
Очікувана вартість199 825,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro