Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45233221-4»
-
ID: UA-2026-08-27-009894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕксплуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності (Послуги з нанесення розмітки полотна доріг у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області)
Оголошено27 серп. 15:41
Прийом пропозицій27 серп. 15:41 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-010242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНанесення дорожньої розмітки на території Виноградівської ТГ (ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Оголошено26 серп. 15:32
Прийом пропозицій26 серп. 15:32 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-004980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (Поточний ремонт проїзної частини вул. Прокопчука в м. Костопіль, Рівненського району, Рівненської області
Очікувана вартість95 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002106-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту а саме: роботи з поточного ремонту автомобільної дороги (нанесення дорожньої розмітки) по вул. Машинобудівників в місті Вишневе, Бучанського району, Київської області
Очікувана вартість165 370,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відновлення та нанесення розмітки доріг та пішохідних переходів фарбою в м. Дубно Рівненської області за ДК 021:2015-45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Ім'я:Гойник Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380365632219 Факс:+380365632219ЄДРПОУ:25675957Очікувана вартість330 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з утримання вулиць і доріг комунальної власності на території Золотоніської МТГ Черкаської області (послуги із нанесення дорожньої розмітки по вул. Шевченка, вул. Черкаська, вул. Визволення в м. Золотоноша) (ДК 021:2015 – 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та
електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) Оголошено25 серп. 18:21
Прийом пропозицій25 серп. 18:21 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість615 213,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-008803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт доріг (нанесення дорожньої розмітки) по вул. Незалежності України в селищі Олександрівка, Кіровоградської області
Очікувана вартість164 829,73 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з нанесення дорожньої розмітки (червоно-біла) на перехресті вулиць Захисників України-Миру в м.Жашків, Уманського району, Черкаської області
Очікувана вартість49 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту (нанесення, відновлення існуючої дорожньої розмітки) по вулиці Західна в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області
Очікувана вартість8 420,65 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту (нанесення, відновлення існуючої дорожньої розмітки) по вулиці Ювілейна в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області
Очікувана вартість7 522,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту (нанесення, відновлення існуючої дорожньої розмітки) по вулиці Героїв Майдану в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області
Очікувана вартість3 638,63 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту (нанесення, відновлення існуючої дорожньої розмітки) по вулиці Фабрична в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області
Очікувана вартість3 256,37 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту (нанесення, відновлення існуючої дорожньої розмітки) по вулиці Ринкова в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області
Очікувана вартість3 266,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту (нанесення, відновлення існуючої дорожньої розмітки) по вулиці Північна в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області
Очікувана вартість7 663,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-001791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Послуги по благоустрою території м.Миколаєва Львівської області (нанесення горизонтальної дорожньої розмітки пішохідних переходів та надписів "Школа")"
Очікувана вартість99 985,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45233221-4 - Нанесення дорожньої розмітки(послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення (нанесення та відновлення дорожньої розмітки) на території Зорянської територіальної громади с. Зоря по вулицях Єдності та Сморжівська)
Очікувана вартість99 576,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь; за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Послуги з нанесення розмітки дорожньої горизонтальної з використанням холодного пластика з
світловідбиваючими кульками на вул. Городоцька Залізничного району Львівської міської територіальної громади; Оголошено19 серп. 14:15
Прийом пропозицій19 серп. 14:15 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість3 920 833,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-005316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту (нанесення, відновлення існуючої дорожньої розмітки) по вулиці Освітянська в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області
Очікувана вартість5 747,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-005151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту (нанесення, відновлення існуючої дорожньої розмітки) по вулиці Незалежності в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області
Очікувана вартість9 371,65 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-004955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту (нанесення, відновлення існуючої дорожньої розмітки) по вулиці 100-річчя Маневич в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області
Очікувана вартість8 193,71 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro