Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45233200-1»
-
ID: UA-2026-08-31-008375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямивідновлення асфальтобетонного покриття після ремонту мереж водопостачання та водовідведення в межах м. Кривий Ріг
Оголошено31 серп. 15:23
Прийом пропозицій31 серп. 15:23 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Послуги з поточного ремонту доріжок у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий Замок" у м. Львові 2 лоти: Лот №1
Послуги з поточного ремонту доріжки (біля Гроту) у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий Замок" у м. Львові; Лот №2 Послуги з поточного ремонту доріжки (біля будиночка садівника) у парку пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення "Високий Замок" у м. Львові) Оголошено31 серп. 10:49
Прийом пропозицій31 серп. 10:49 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту різних видів дорожнього покриття (в тому числі ремонт дорожнього покриття) після проведення Замовником аварійних розкопок на водопровідно-каналізаційних мережах м. Чернівці, що здійснюється в 2026 році.
Оголошено28 серп. 15:51
Прийом пропозицій28 серп. 15:51 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт пішохідної доріжки в парковій зоні по проспекту Волі в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області
Оголошено28 серп. 11:29
Прийом пропозицій28 серп. 11:29 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-009894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕксплуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності (Послуги з нанесення розмітки полотна доріг у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області)
Оголошено27 серп. 15:41
Прийом пропозицій27 серп. 15:41 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-007007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів на проїжджій частині та тротуарах уздовж проїжджої частини після усунення пошкоджень на теплових мережах СП «КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» у Подільському адміністративному районі м. Києва
Оголошено27 серп. 14:02
Прийом пропозицій27 серп. 14:02 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-010242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНанесення дорожньої розмітки на території Виноградівської ТГ (ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Оголошено26 серп. 15:32
Прийом пропозицій26 серп. 15:32 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-18-007362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту та відновлення дорожнього покриття та тротуарів після виконання аварійно – відновлювальних робіт по ремонту кабельних мереж та трамвайної колії КП «ОМЕТ» (мінімальний об’єм від 0,5м² до 20м² і більше) згідно коду ДК 021:2015: 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку
та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь Оголошено18 серп. 14:07
Прийом пропозицій18 серп. 14:07 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-004980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах (Поточний ремонт проїзної частини вул. Прокопчука в м. Костопіль, Рівненського району, Рівненської області
Очікувана вартість95 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідновлення асфальтобетонних, ФЕМових покриттів місць розриттів на проїжджій частині та тротуарах уздовж проїжджої частини після усунення пошкоджень на теплових мережах СП "КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" у Печерському адміністративному районі м. Києва
Очікувана вартість7 211 266,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002106-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту а саме: роботи з поточного ремонту автомобільної дороги (нанесення дорожньої розмітки) по вул. Машинобудівників в місті Вишневе, Бучанського району, Київської області
Очікувана вартість165 370,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV): 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт (улаштування тротуарної плитки) за адресою: вул. Богдана Хмельницького, с.Іркліїв Золотоніського району Черкаської області)
Очікувана вартість320 588,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населеного пункту с. Єнківці " Поточний ремонт під'їздного проїзду щебеневою сумішшю з урахуванням вартості матеріалів код ДК 21:2015-45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Очікувана вартість199 879,67 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з укладання тротуарної плитки "плац" коричневий для облаштування майданчика для встановлення сидінь на території стадіону по вулиці Бойківська,2 за адресою: Сумська область, Роменський район, селище Липова Долина, вул. Бойківська,2
Очікувана вартість26 934,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відновлення та нанесення розмітки доріг та пішохідних переходів фарбою в м. Дубно Рівненської області за ДК 021:2015-45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Ім'я:Гойник Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380365632219 Факс:+380365632219ЄДРПОУ:25675957Очікувана вартість330 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV): 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт тротуарних доріжок «Комплексу музейних приміщень», що знаходиться за адресою: Черкаська область, Черкаський район, м.
Чигирин, вул. Грушевського, 26) Очікувана вартість873 107,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУкладання бордюрів у парку "Матері і дитини" за адресою м. Решетилівка, вул. Покровська 14 та перекладання плитки на тротуарі в м. Решетилівка, вул. Покровська (цивільно-правовий договір)
Очікувана вартість23 377,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою в Ободівській СТГ ( технічне обслуговування узбіч)
Очікувана вартість99 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-014191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення бетонних бордюрів навколо клумб на території Комунального закладу позашкільної освіти центр дитячої та юнацької творчості Жовтоводської міської ради за адресою: вул. Авангардна 59 м. Жовті Води Кам’янського району Дніпропетровської області
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з утримання вулиць і доріг комунальної власності на території Золотоніської МТГ Черкаської області (послуги із нанесення дорожньої розмітки по вул. Шевченка, вул. Черкаська, вул. Визволення в м. Золотоноша) (ДК 021:2015 – 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та
електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) Оголошено25 серп. 18:21
Прийом пропозицій25 серп. 18:21 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість615 213,00 грн
без ПДВКваліфікація