Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45233140-2»
-
ID: UA-2026-08-31-012157-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Поточний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Левка Лук’яненка в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області», за ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 – будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Оголошено31 серп. 18:10
Прийом пропозицій31 серп. 18:10 – 8 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-08-31-010267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт дорожнього покриття по вул. Європейська, 4-62 (напрямок руху до портових потужностей та перевалочних пунктів) у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
Оголошено31 серп. 16:24
Прийом пропозицій31 серп. 16:24 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги машин та механізмів (Код за ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Оголошено31 серп. 15:49
Прийом пропозицій31 серп. 15:49 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Соборна селище Петропавлівка (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних
доріг; вирівнювання поверхонь) Оголошено31 серп. 09:24
Прийом пропозицій31 серп. 09:24 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-004605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт дорожнього покриття проїзної частини вулиці Зільберта від перехрестя вул. Східна до перехрестя вул. Хакімова буд. № 57 в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області
Оголошено28 серп. 12:04
Прийом пропозицій28 серп. 12:04 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-004302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт дорожнього покриття проїзної частини вулиці Західна від буд. № 2 до буд. № 14 в селищі Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області
Оголошено28 серп. 11:51
Прийом пропозицій28 серп. 11:51 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-009083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з захистом мереж централізованого водопостачання (поточний ремонт), по вул. Клушина, 4-В у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
Оголошено27 серп. 15:13
Прийом пропозицій27 серп. 15:13 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт дорожнього покриття вул. Франка в сел. Козелець Чернігівського району Чернігівської області, за ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 – будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Ім'я:Чередниченко Світлана ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380464621367 ЄДРПОУ:04412419Оголошено27 серп. 14:59
Прийом пропозицій27 серп. 14:59 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-013660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Поточний ремонт дорожнього покриття автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-100110 в с.Переяславське Бориспільського району Київської області» (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних
доріг; вирівнювання поверхонь) Оголошено26 серп. 18:52
Прийом пропозицій26 серп. 18:52 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-012800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О101301 ГОСТОМЕЛЬ - БЕРЕСТЯНКА - МИРЧА - /М-07/ км 0+000 - км 2+400
Ім'я:Олександр СидоренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442067433 Веб сайт: ЄДРПОУ:21467647Оголошено26 серп. 17:04
Прийом пропозицій26 серп. 17:04 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-011778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапітальний ремонт покриття проїзної частини вулиці Лесі Українки (на ділянці від будинку №40 до вулиці Берегова) в місті Берестечко Волинської області (коригування)
Оголошено26 серп. 16:21
Прийом пропозицій26 серп. 16:21 – 10 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-08-26-004061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (послуги з благоустрою населених пунктів – поточний ремонт внутрішньоквартальних доріг та тротуарів; за відповідним кодом ЄЗС: ДК 021:2015:
45233142-6 – Ремонт доріг) Оголошено26 серп. 11:29
Прийом пропозицій26 серп. 11:29 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-25-012667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Зарічна від буд. №282 до буд. №300 в с. Летківка Гайсинського району Вінницької області (КОРИГУВАННЯ 2)» код ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання
поверхонь» (45233142-6 Ремонт доріг) Ім'я:Ганзієнко Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380434322485 ЄДРПОУ:43942574Оголошено25 серп. 17:04
Прийом пропозицій25 серп. 17:04 – 9 вер. 17:00 -
ID: UA-2025-06-11-013134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт вулиці Підполковника Сиротенка в м.Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Ім'я:Гайдуков Микола ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380939187480 ЄДРПОУ:45017103Оголошено11 черв. 2025 17:43
Прийом пропозицій11 черв. 2025 17:43 – 19 черв. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-011245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт дорожнього покриття по вул. Квітнева в с. Телелинці Станіславчицької територіальної громади
Ім'я:Бутенко Лариса ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380433234231 Факс:+380433234242ЄДРПОУ:04330450Очікувана вартість199 948,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт дорожнього покриття вул. Польова в с. Городське Житомирського району Житомирської області
Очікувана вартість125 253,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт дорожнього покриття вул. Різдвяна в с. Козіївка Житомирського району Житомирської області
Очікувана вартість58 496,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт дорожнього покриття вул. Садова в с. Торчин Житомирського району Житомирської області
Очікувана вартість50 994,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт дорожнього покриття вул. Слобода в с. Торчин Житомирського району Житомирської області
Очікувана вартість19 514,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт дорожнього покриття вул. Якубовського в с. Торчин Житомирського району Житомирської області
Очікувана вартість123 776,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro