Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45233120-6»
-
ID: UA-2026-09-02-006930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт дорожнього покриття по вул. Північна в селі Шпитьки Бучанського району Київської області
Ім'я:Тимчук Ірина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459879131 Факс:+380459879131ЄДРПОУ:04362125Очікувана вартість197 370,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт дороги на перехресті вул. Шевченка, Акац і Старої в с. Балажер Берегівської міської територіальної громади (для дорожнього руху)
Ім'я:Мельничин Олексій ОлексійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380314125004 ЄДРПОУ:31911250Очікувана вартість93 140,11 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-002654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по поточному ремонту асфальтового покриття по вулиці Шкільна в селі Вири Сумського району Сумської області (Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах)
Очікувана вартість176 247,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-007440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальний ремонт пішохідних доріжок біля корпусу 210/72 на території Військово-медичного клінічного лікувально-реабілітаційного центру (ВЧ А2923) по вул. 11-а Лінія, 1, в м.Ірпінь, Бучанського району, Київської області (в т.ч. проектування
Очікувана вартість1 408 554,41 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-006653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальний ремонт пішохідних доріжок біля корпусу 210/71 на території Військово-медичного клінічного лікувально-реабілітаційного центру (ВЧ А2923) по вул. 11-а Лінія, 1, в м.Ірпінь, Бучанського району, Київської області (в т.ч. проектування
Очікувана вартість117 758,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-004753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-08 Бориспіль - Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) - Маріуполь км км 38+600 - км 43+000, км 47+500 - км 49+700 (окремими ділянками) (ДК 021:2015: 45233142-6 – Ремонт доріг)
Очікувана вартість256 779 964,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-010853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах, а саме: Поточний ремонт дороги по вул. Шкільна міста Васильків Київської області
Очікувана вартість199 915,63 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-004007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 45230000-8- Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Лісовій в м. Миргород Полтавської області)
Очікувана вартість77 876,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-003614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 45230000-8- Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Лікарняній в м. Миргород Полтавської області)
Очікувана вартість123 882,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-003269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 45230000-8- Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Івана Білика в м. Миргород Полтавської області)
Очікувана вартість104 239,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-003031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 45230000-8- Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Слави в м. Миргород Полтавської області)
Очікувана вартість66 884,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-002747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 45230000-8- Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Ламаній в м. Миргород Полтавської області)
Очікувана вартість66 674,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-015636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Нове будівництво ділянки вулиці Індустріальна довжиною 600 м від примикання вулиці Василя Ажбота в межах Індустріального парку м. Тячів. Коригування» (згідно вимог Настанов затверджених Наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві»; ДК 021:2015 -
45233120-6 - Будівництво доріг) Ім'я:ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ ГАЙОВИЧE-mail: [email protected] Телефон: +380979996037 Веб сайт: ЄДРПОУ:04053766Оголошено12 трав. 23:04
Прийом пропозицій12 трав. 23:04 – 27 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість37 706 717,40 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-05-011765-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту на об’єкті: «Послуги з благоустрою території (поточний ремонт асфальтобетонного покриття) біля житлового будинку № 11 по вулиці 6 Слобідській у Центральному районі міста Миколаєва»
Очікувана вартість162 502,58 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-16-007557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт асфальтобетонного покриття після проведення аварійних робіт за адресою: м.Житомир, вул. Фещенко Чопівського - вул. Старий Бульвар
Ім'я:Олексій КозловськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503482003 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344065Оголошено16 бер. 13:58
Прийом пропозицій16 бер. 13:58 – 24 бер. 10:00Очікувана вартість1 302 522,45 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-14-010113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Гоголя ( від вулиці Степова, 94 до вулиці Аркадія Демиденка) у місті Кагарлик Київської області)
Очікувана вартість925 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-05-014355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45230000-8 Поточний ремонт автомобільної дороги місцевого значення О090703 Коломия - Чернятин (під'їзна дорога в с. Острівець та с. Виноград). (Ліквідація вибоїн струменевим методом).
Очікувана вартість199 847,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-29-002200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт дорожнього покриття під’їзду до с. Затишне (від автодороги Н-11 до вулиці Радісна)
Ім'я:Марштупа Олена ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380515897241 Факс:+380515897241ЄДРПОУ:04376498Оголошено29 жовт. 2025 10:21
Прийом пропозицій29 жовт. 2025 10:21 – 7 лист. 2025 11:00Очікувана вартість1 785 365,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-19-010008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Поточний ремонт комунальної дороги в с. Тернавка по вул. Гірській в напрямку до будинку №47 Стрийського району Львівської області» ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Ім'я:Марцун Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380974711296 ЄДРПОУ:42623644Оголошено19 вер. 2025 15:34
Прийом пропозицій19 вер. 2025 15:34 – 27 вер. 2025 15:07Очікувана вартість938 010,35 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-08-14-007226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка проектно – кошторисної документації по об'єкту: «Реконструкція перехрестя вулиць Будівельників та П. Кравчика в м. Ладижин Гайсинського району Вінницької області»
Очікувана вартість274 697,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro