Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45233100-0»
-
ID: UA-2026-09-04-013932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт вул. Валерія Лобановського в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Оголошено4 вер. 21:15
Прийом пропозицій4 вер. 21:15 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт пров. Діани Петриненко в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Оголошено4 вер. 21:04
Прийом пропозицій4 вер. 21:04 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт вул. Агатангела Кримського в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Оголошено4 вер. 20:48
Прийом пропозицій4 вер. 20:48 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт вул. Ярослава Чалого в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Оголошено4 вер. 19:52
Прийом пропозицій4 вер. 19:52 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт вул. Садова в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Оголошено4 вер. 19:42
Прийом пропозицій4 вер. 19:42 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Поточний ремонт проїзної частини автомобільної дороги по вул. Героїв-рятувальників в м. Покров Дніпропетровської області»
Ім'я:Брітенков Ігор ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380566743001 Факс:+380566743001ЄДРПОУ:34611037Оголошено4 вер. 17:12
Прийом пропозицій4 вер. 17:12 – 20 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-04-012908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Поточний ремонт проїзної частини автомобільної дороги по вул. Чіатурська в м. Покров Дніпропетровської області»
Ім'я:Брітенков Ігор ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380566743001 Факс:+380566743001ЄДРПОУ:34611037Оголошено4 вер. 17:04
Прийом пропозицій4 вер. 17:04 – 20 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-04-012833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Поточний ремонт проїзної частини автомобільної дороги по вул. Медична в м. Покров Дніпропетровської області»
Ім'я:Брітенков Ігор ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380566743001 Факс:+380566743001ЄДРПОУ:34611037Оголошено4 вер. 16:56
Прийом пропозицій4 вер. 16:56 – 20 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-04-012729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний (ямковий) ремонт асфальтобетонного покриття території КП «Чернігівське тролейбусне управління» за адресою м. Чернігів вул. Шевченка, 50Б та асфальтування ділянок, які виникають в результаті розкопок пошкоджених кабельних ліній в м.Чернігові
Оголошено4 вер. 16:45
Прийом пропозицій4 вер. 16:45 – 20 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-012708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Поточний ремонт проїзної частини автомобільної дороги по вул. Соборна в м. Покров Дніпропетровської області»
Ім'я:Брітенков Ігор ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380566743001 Факс:+380566743001ЄДРПОУ:34611037Оголошено4 вер. 16:47
Прийом пропозицій4 вер. 16:47 – 20 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-04-012614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Поточний ремонт проїзної частини автомобільної дороги по вул. Мозолевського в м. Покров Дніпропетровської області»
Ім'я:Брітенков Ігор ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380566743001 Факс:+380566743001ЄДРПОУ:34611037Оголошено4 вер. 16:46
Прийом пропозицій4 вер. 16:46 – 20 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-04-012477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Поточний ремонт проїзної частини автомобільної дороги по вул. Центральна в м. Покров Дніпропетровської області»
Ім'я:Брітенков Ігор ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380566743001 Факс:+380566743001ЄДРПОУ:34611037Оголошено4 вер. 16:30
Прийом пропозицій4 вер. 16:30 – 20 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-04-012367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Поточний ремонт проїзної частини автомобільної дороги по вул. Героїв «Артану» в м. Покров Дніпропетровської області»
Ім'я:Брітенков Ігор ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380566743001 Факс:+380566743001ЄДРПОУ:34611037Оголошено4 вер. 16:29
Прийом пропозицій4 вер. 16:29 – 20 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-04-012156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Поточний ремонт проїзної частини автомобільної дороги по вул. Торгова в м. Покров Дніпропетровської області»
Ім'я:Брітенков Ігор ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380566743001 Факс:+380566743001ЄДРПОУ:34611037Оголошено4 вер. 16:12
Прийом пропозицій4 вер. 16:12 – 20 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-04-011906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Поточний ремонт проїзної частини автомобільної дороги по вул. Героїв України в м. Покров Дніпропетровської області»
Ім'я:Брітенков Ігор ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380566743001 Факс:+380566743001ЄДРПОУ:34611037Оголошено4 вер. 16:10
Прийом пропозицій4 вер. 16:10 – 20 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-03-013837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту дорожнього покриття провулку між вул. Вишнева та вул. Лугова в с. Привільне
Оголошено3 вер. 20:04
Прийом пропозицій3 вер. 20:04 – 19 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-03-013654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту дорожнього покриття по вул. Вишнева в с. Привільне
Оголошено3 вер. 20:02
Прийом пропозицій3 вер. 20:02 – 19 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-03-013647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт прибудинкових територій на вулиці Відродження, 14, 14-А, 18 в місті Ковель Волинської області
Оголошено3 вер. 16:57
Прийом пропозицій3 вер. 16:57 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Зарічна від вул. Центральна до будинку №282 в с. Летківка Гайсинського району Вінницької області (КОРИГУВАННЯ)» код ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг;
вирівнювання поверхонь» (45233142-6 Ремонт доріг) Ім'я:Ганзієнко Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380434322485 ЄДРПОУ:43942574Оголошено3 вер. 16:54
Прийом пропозицій3 вер. 16:54 – 19 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-006460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт частини тротуару по вул. Драгоманова в м. Дубно Рівненської області
Ім'я:Гойник Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380365632219 Факс:+380365632219ЄДРПОУ:25675957Оголошено3 вер. 12:49
Прийом пропозицій3 вер. 12:49 – 19 вер. 07:00