Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45232421-9»
-
ID: UA-2026-08-31-004918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з приймання та очищення стічних вод
Очікувана вартість21 383,27 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з приймання і очищення стічних вод
Очікувана вартість23 483,87 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-002905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з приймання і очищення стічних вод
Очікувана вартість8 482,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-005620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:45232421-9 очищення стічних вод (послуги з технічного обслуговування установок з біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод)
Ім'я:Зубак Любов СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380313123008 Факс:+380313123008ЄДРПОУ:02143413Очікувана вартість43 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-008659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з приймання і очищення стічних вод
Очікувана вартість4 476,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-25-007054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з приймання і очищення стічних вод
Очікувана вартість8 011,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-27-008076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з приймання та очищення стічних вод
Очікувана вартість2 120,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-014950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з приймання і очищення стічних вод
Очікувана вартість235,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-009320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з приймання і очищення стічних вод
Очікувана вартість942,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-06-14-002631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаста водоростей хлорели та сценедесмуса ...
Ім'я:Бондар Руслан АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380434124138,380989621294 ЄДРПОУ:00432538Очікувана вартість51 999,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-05-08-010334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:45232421-9 очищення стічних вод (послуги з технічного обслуговування установок з біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод)
Ім'я:Зубак Любов СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380313154887 Факс:+380313154887ЄДРПОУ:02143413Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-03-28-007275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВикачування стічних вод
Очікувана вартість1 089,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-03-28-003544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:45232421-9 - послуги з технічного обслуговування установок з біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод
Ім'я:Яворська Оксана БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380313154887 Факс:+380313154887ЄДРПОУ:02143413Очікувана вартість26 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-08-08-005776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45232421-9 - Очищення стічних вод
Ім'я:Яворська Оксана БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380313154887 Факс:+380313154887ЄДРПОУ:02143413Очікувана вартість24 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-11-30-005332-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОчищення стічних вод
Очікувана вартість2 583,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-09-28-000328-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Очікувана вартість38 382,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-09-07-000686-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиПослуги з благоустрою прилеглої території водойми стічних вод та розчищення водойми на перетині вул. Фельдмана та вул. Кобилянської Ольги у м Бровари
Оголошено7 вер. 2021 09:57
Прийом пропозицій7 вер. 2021 09:57 – 23 вер. 2021 09:00Очікувана вартість1 238 698,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-08-05-008421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по благоустрою прилеглої території водойм та розчищення водойм на території Шрамківської територіальної громади
Очікувана вартість49 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-07-26-004660-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиПослуги по благоустрою прилеглої території водойми стічних вод та розчищення водойми на перетині вул. Фельдмана та Ольги Кобилянської місто Бровари Київської області
Оголошено26 лип. 2021 18:06
Прийом пропозицій26 лип. 2021 18:06 – 11 серп. 2021 09:00Очікувана вартість1 200 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2021-07-09-002251-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиПослуги по благоустрою прилеглої території водойми стічних вод та розчищення водойми на перетині вул. Фельдмана та Ольги Кобилянської місто Бровари Київської області
Оголошено9 лип. 2021 19:27
Прийом пропозицій9 лип. 2021 19:27 – 25 лип. 2021 09:00Очікувана вартість1 200 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась