Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45232420-2»
-
ID: UA-2026-08-31-002854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту дощоприймальних колодязів та дощової каналізації на території Франківського району у м. Львові. ДК 021:2015 – 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь.
Оголошено31 серп. 11:49
Прийом пропозицій31 серп. 11:49 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-006813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (45232420-2 Каналізаційні роботи), а саме послуги з поточного ремонту каналізаційного колектора Ду-800мм на території ринку ШТРАСЕ (ділянка 115 м)
за адресою вул. Озерна, 14 у м. Миколаєві Оголошено26 серп. 13:30
Прийом пропозицій26 серп. 13:30 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-004918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з приймання та очищення стічних вод
Очікувана вартість21 383,27 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт каналізаційної системи лабораторного корпусу
Очікувана вартість167 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАварійний поточний ремонт зовнішньої каналізаційної мережі діаметром 110 мм, протяжністю 10 м, у внутрішньому дворі між навчальним корпусом № 1 та трансформаторною підстанцією ТП-740 за адресою: м. Київ, вул. Мала Шияновська, 2
Очікувана вартість142 002,83 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту каналізаційного випуску в житловому будинку № 13а на вул. І.Виговського в м. Львові.
Очікувана вартість199 632,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод 45230000-8- Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь; за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Послуги з поточного ремонту каналізаційного випуску в житловому будинку №33 на вул. Шевченка у м. Львові;
Оголошено20 серп. 15:52
Прийом пропозицій20 серп. 15:52 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість379 166,66 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-002803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги:"Здійснення заходів та робіт з територіальної оборони:Поточний ремонт каналізаційної мережі на території нежитлового приміщення Овруцької міської ради по вул.Центральній,22 в с.Гошів Коростенського району Житомирської області.
Очікувана вартість8 905,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-001693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт, заміна випусків госпфекальної каналізації за адресою: м.Чорноморськ,вул. Парусна, 16 (1,3,5 під'їзди)
Очікувана вартість182 807,41 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-001144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт дворової каналізаційної мережі.Перегонівська сільська рада.вул.Ятранівська,25 с.Перегонівка Голованівський район Кіровоградська область
Ім'я:Головенко Валентина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380979712719 ЄДРПОУ:04365879Очікувана вартість44 199,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-006195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відновлення непрацюючої ділянки системи каналізації в будівлі ДНТ "Національний академічний театр опери та балету України імені Т. Г. Шевченка" по вул. Володимирській, 50
Очікувана вартість38 885,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-004362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт мережі каналізації будівлі відділення підтриманого проживання осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб з числа внутрішньо переміщених осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах КУ "Центр надання соціальних послуг" Глодоської сільської ради Новоукраїнського району
Кіровоградської області Очікувана вартість158 586,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-008569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015- 45232420-2- Каналізаційні роботи- Послуги з поточного ремонту випуску каналізаційної мережі в житловому будинку на вул. Хуторівка, 32 ( 2-ій п. ) у м. Львові»
Очікувана вартість54 779,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з приймання і очищення стічних вод
Очікувана вартість23 483,87 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-000560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з поточного ремонту каналізаційної системи зі встановленням обладнання в ЗДО "Ромашка"
Ім'я:Філоненко Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380457726499 Факс:+380457726499ЄДРПОУ:44072252Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-001534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту каналізаційного випуску в житловому будинку № 39 на вул. Голубовича в м. Львові.
Очікувана вартість199 267,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-000948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт, заміна випуску госпфекальної каналізації за адресою: м. Чорноморськ, вул. Хантадзе, 16)
Очікувана вартість35 293,55 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-006206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 45232420-2-Каналізаційні роботи- Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Зубра (обстеження та очищення дощової каналізаційної мережі: перепідключення та поточний ремонт за адресою: просп.Черв.Калини, 66-66а)
Оголошено22 лип. 13:56
Прийом пропозицій22 лип. 13:56 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість833 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-010390-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту каналізаційного випуску в житловому будинку № 12 на вул. Одеській в м. Львові.
Очікувана вартість166 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-010719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту дощової каналізаційної мережі в житловому будинку №21 (1-ий під'їзд) на вул. Сяйво, м. .Львові
Очікувана вартість108 145,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro