Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45232210-7»
-
ID: UA-2026-09-02-007660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт проводу ПЛ-35кВ Ф-913
Очікувана вартість51 093,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-005508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідключення електроустановок , профілактичне обслуговування повітряних ліній (напруга 0,4-20 кВ), підключення електроустановок, послуги по доставці виконавців робіт.
Ім'я:Михальчишина Ірина АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380680146560 ЄДРПОУ:02070693Очікувана вартість4 848,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-010689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт повітряної лінії ПЛ-0,4кВ, військове містечко №**, військова частина А**, м. Шепетівка
Оголошено27 лип. 17:09
Прийом пропозицій27 лип. 17:09 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість461 964,65 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-007037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт повітряної лінії ПЛ-0,4кВ, військове містечко №**, військова частина А**, м. Шепетівка
Оголошено29 черв. 14:32
Прийом пропозицій29 черв. 14:32 – 7 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість479 924,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-18-011332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт повітряної лінії ПЛ-0,4кВ, військове містечко №**, військова частина А**, м. Шепетівка
Оголошено18 черв. 15:57
Прийом пропозицій18 черв. 15:57 – 26 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість479 924,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-25-010625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт повітряної лінії ПЛ-0,4кВ, військове містечко №**, м. Хмельницький
Оголошено25 трав. 15:34
Прийом пропозицій25 трав. 15:34 – 2 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість303 390,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-22-006869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт повітряної лінії ПЛ-0,4кВ, військове містечко №**, військова частина А**, м. Шепетівка
Оголошено22 трав. 13:17
Прийом пропозицій22 трав. 13:17 – 30 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість409 162,80 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-24-013652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт повітряної лінії ПЛ-0,4кВ, військове містечко №**, військова частина А**, м. Шепетівка
Оголошено24 квіт. 20:12
Прийом пропозицій24 квіт. 20:12 – 2 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість409 162,80 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-24-013606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт повітряної лінії ПЛ-0,4кВ, військове містечко №**, м. Хмельницький
Оголошено24 квіт. 19:39
Прийом пропозицій24 квіт. 19:39 – 2 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість303 390,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-26-014338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт повітряної лінії ПЛ-0,4кВ, військове містечко №**, м. Хмельницький
Оголошено26 бер. 19:10
Прийом пропозицій26 бер. 19:10 – 3 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість303 390,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-26-014203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт повітряної лінії ПЛ-0,4кВ, військове містечко №**, військова частина А**, м. Шепетівка
Оголошено26 бер. 18:23
Прийом пропозицій26 бер. 18:23 – 3 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість409 162,80 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-03-008949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт повітряної лінії ПЛ-0,4кВ, військове містечко №**, військова частина А**, м. Шепетівка
Оголошено3 бер. 14:12
Прийом пропозицій3 бер. 14:12 – 13 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість409 162,80 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-26-007747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт повітряної лінії ПЛ-10кВ, військове містечко №**, військова частина А**, с.Миролюбне
Оголошено26 лют. 14:23
Прийом пропозицій26 лют. 14:23 – 9 бер. 12:43Очікувана вартість497 282,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-16-003963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту, прокладання ПЛ-0,4кВ від ТП-11 до НТК, с. Мала Любаша. ДК 021:2015: 45232210-7 Прокладання повітряних ліній електропередач.
Очікувана вартість78 491,56 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-12-014503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт повітряної лінії ПЛ-0,4кВ, військове містечко №**, військова частина А**, м. Шепетівка
Оголошено12 лют. 18:40
Прийом пропозицій12 лют. 18:40 – 20 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість409 162,80 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-01-23-008055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод 45232210-7 Прокладання повітряних ліній електропередач за ДК 021:2015 «ЄЗС» (Нове будівництво КЛ-10кВ ПС "Центральна" – ТП-5 в м.Чернівці Чернівецького району з встановленням трифазного електронного приладу обліку у комплекті з обладнанням).
Оголошено23 січ. 12:23
Прийом пропозицій23 січ. 12:23 – 9 лют. 01:00Очікувана вартість16 827 446,40 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-19-010930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод 45232210-7 Прокладання повітряних ліній електропередач за ДК 021:2015 «ЄЗС» (Нове будівництво ПЛ-10кВ між Л-4 "Петричанка" та ПС 110/10 "Н.Петрівці" із облаштуванням комірки 10 кВ в РУ 10кВ на ПС 110/10 "Н.Петрівці" в Чернівецькому р-ні, Чернівецької області з встановленням трифазного
електроннного приладу обліку електричної енергії у комплекті з GSM GPRS модемом Sparklet). Оголошено19 січ. 14:57
Прийом пропозицій19 січ. 14:57 – 3 лют. 01:00Очікувана вартість7 428 950,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-02-001685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту «Поточний ремонт повітряної лінії 0,4кВ військового містечка №**, військової частини А** м. Хмельницький»
Очікувана вартість83 252,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-17-002062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПоточний ремонт повітряної лінії військового містечка №** військової частини А**, м. Хмельницький
Оголошено17 черв. 2025 10:13
Прийом пропозицій23 черв. 2025 18:00 – 27 черв. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість144 343,20 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-12-002817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по демонтажу та монтажу ПЛ-0,4 кВ Л-16 ЗТП №** оп. №№** по вул.** м. Старокостянтинів
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro