Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45232200-4»

  • ID: UA-2026-08-31-006229-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    код 45232200-4 за ДК 021:2015 «Допоміжні роботи з прокладання ліній електропередач» (роботи з розробки проектно-кошторисної документації (стадія – РП): «реконструкція ТП-210А та КЛ-10кВ від ТП-210 для електропостачання багатофункціонального центру з офісними приміщеннями та приміщеннями … побутового обслуговування за адресою: м. Житомир, майдан Путятинський, 4»)

    Ім'я:
    Сергій Дробний
    E-mail: [email protected] Телефон: +380412402425 Веб сайт:
    http://ztoe.com.ua
    ЄДРПОУ:
    22048622
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    320 881,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-005508-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Відключення електроустановок , профілактичне обслуговування повітряних ліній (напруга 0,4-20 кВ), підключення електроустановок, послуги по доставці виконавців робіт.

    Ім'я:
    Михальчишина Ірина Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680146560 ЄДРПОУ:
    02070693
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 848,50 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-011509-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Здійснення будівельно-монтажних робіт по об’єкту: «Будівництво комплектної трансформаторної підстанції для в/м 243 Державної прикордонної служби України за адресою: м. Київ, вул. Світла, 6»

    Ім'я:
    Курбетьєв Валерій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445276671 ЄДРПОУ:
    23311317
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 16:33

    Прийом пропозицій
    13 серп. 16:33 – 31 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 230 705,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-07-27-010689-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Поточний ремонт повітряної лінії ПЛ-0,4кВ, військове містечко №**, військова частина А**, м. Шепетівка

    Ім'я:
    Кирило ГНЯЗДОВСЬКИЙ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686469435 ЄДРПОУ:
    07928461
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 лип. 17:09

    Прийом пропозицій
    27 лип. 17:09 – 4 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    461 964,65 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-15-009822-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Здійснення будівельно-монтажних робіт по об’єкту: «Будівництво комплектної трансформаторної підстанції для в/м 243 Державної прикордонної служби України за адресою: м. Київ, вул. Світла, 6»

    Ім'я:
    Курбетьєв Валерій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445276671 ЄДРПОУ:
    23311317
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 лип. 16:28

    Прийом пропозицій
    15 лип. 16:28 – 31 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 230 705,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-02-005885-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    код 45232200-4 за ДК 021:2015 «Допоміжні роботи з прокладання ліній електропередач» (роботи з розробки проектно-кошторисної документації (стадія – РП): «Реконструкція ПС 110/35/10 кВ «Льонокомбінат» для електропостачання установок зберігання енергії за адресою: Житомирська обл., Житомирський р-н, … Станишівська сільська рада, кадастровий номер земельної ділянки 1822086800:04:000:1085; кадастровий номер земельної ділянки 1822086800:04:000:1084»)

    Ім'я:
    Сергій Дробний
    E-mail: [email protected] Телефон: +380412402425 Веб сайт:
    http://ztoe.com.ua
    ЄДРПОУ:
    22048622
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    245 004,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-02-005739-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    код 45232200-4 за ДК 021:2015 «Допоміжні роботи з прокладання ліній електропередач» (роботи з розробки проектно-кошторисної документації (стадія – РП): «Реконструкція ПС 110/35/10 кВ «Случ» для електропостачання установок зберігання енергії за адресою: Житомирська обл., Звягельський р-н, с. … Майстрів, вул. Поянського, кадастровий номер земельної ділянки 1824083400:04:002:0454; кадастровий номер земельної ділянки 1824083400:04:002:0455»)

    Ім'я:
    Сергій Дробний
    E-mail: [email protected] Телефон: +380412402425 Веб сайт:
    http://ztoe.com.ua
    ЄДРПОУ:
    22048622
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    245 004,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-02-005589-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    код 45232200-4 за ДК 021:2015 «Допоміжні роботи з прокладання ліній електропередач» (роботи з розробки проектно-кошторисної документації (стадія – РП): «Реконструкція ПС 110/35/10 кВ «Садки» для електропостачання установок зберігання енергії за адресою: Житомирська обл., Житомирський р-н, с. … Вигода, вулиця Садова 1-в, кадастровий номер земельної ділянки 1822086300:02:001:0321; кадастровий номер земельної ділянки 1822086300:02:001:0320»)

    Ім'я:
    Сергій Дробний
    E-mail: [email protected] Телефон: +380412402425 Веб сайт:
    http://ztoe.com.ua
    ЄДРПОУ:
    22048622
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    245 004,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-29-007037-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Поточний ремонт повітряної лінії ПЛ-0,4кВ, військове містечко №**, військова частина А**, м. Шепетівка

    Ім'я:
    Альона СНІЦАР
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984110701 ЄДРПОУ:
    07928461
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 14:32

    Прийом пропозицій
    29 черв. 14:32 – 7 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    479 924,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-24-008527-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Здійснення будівельно-монтажних робіт по об’єкту: «Будівництво комплектної трансформаторної підстанції для в/м 243 Державної прикордонної служби України за адресою: м. Київ, вул. Світла, 6»

    Ім'я:
    Курбетьєв Валерій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445276671 ЄДРПОУ:
    23311317
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 черв. 14:38

    Прийом пропозицій
    24 черв. 14:38 – 10 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 076 846,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-24-000177-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з поточного ремонту з відновленням робіт лінії електропередач КЛ-35кВ на ділянці "Ковалівка-Нова Одеса" у бік ВНС №1

    Ім'я:
    Андрій Бурдейний
    E-mail: [email protected] Телефон: +380512379142 ЄДРПОУ:
    01038921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    84 418,34 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-18-011332-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Поточний ремонт повітряної лінії ПЛ-0,4кВ, військове містечко №**, військова частина А**, м. Шепетівка

    Ім'я:
    Альона СНІЦАР
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984110701 ЄДРПОУ:
    07928461
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 черв. 15:57

    Прийом пропозицій
    18 черв. 15:57 – 26 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    479 924,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-05-004984-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

    Ім'я:
    Костенко Євгенія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380464646216 ЄДРПОУ:
    07807645
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 786,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-04-009298-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

    Ім'я:
    Костенко Євгенія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380464646216 ЄДРПОУ:
    07807645
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 786,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-06-04-006854-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    код 45232200-4 за ДК 021:2015 «Допоміжні роботи з прокладання ліній електропередач» (роботи з розробки проектно-кошторисної документації (стадія – РП): «Реконструкція РУ-10кВ ПС 110/10 кВ «Головино» для електропостачання установок зберігання енергії за адресою: Житомирська обл., Житомирський р-н, … Черняхівська селищна територіальна громада, селище Головино, кадастровий номер земельної ділянки 1825655500:02:002:0027»)

    Ім'я:
    Сергій Дробний
    E-mail: [email protected] Телефон: +380412402425 Веб сайт:
    http://ztoe.com.ua
    ЄДРПОУ:
    22048622
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    147 600,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-25-010625-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Поточний ремонт повітряної лінії ПЛ-0,4кВ, військове містечко №**, м. Хмельницький

    Ім'я:
    Альона СНІЦАР
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984110701 ЄДРПОУ:
    07928461
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 трав. 15:34

    Прийом пропозицій
    25 трав. 15:34 – 2 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    303 390,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-25-004662-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: Реконструкція ПС Р-6 в частині виконання супутніх заходів з електротехнічних рішень по об’єкту

    Ім'я:
    Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362694239 Веб сайт:
    https://www.roe.vsei.ua
    ЄДРПОУ:
    05424874
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    204 437,82 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-25-004413-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: Реконструкція ПС Р-5 в частині виконання супутніх заходів з електротехнічних рішень по об’єкту

    Ім'я:
    Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362694239 Веб сайт:
    https://www.roe.vsei.ua
    ЄДРПОУ:
    05424874
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    211 694,47 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-25-004234-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: Реконструкція ПС Р-4 в частині виконання супутніх заходів з електротехнічних рішень по об’єкту

    Ім'я:
    Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362694239 Веб сайт:
    https://www.roe.vsei.ua
    ЄДРПОУ:
    05424874
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    383 740,02 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-25-004019-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: Реконструкція ПС Р-3 в частині виконання супутніх заходів з електротехнічних рішень по об’єкту

    Ім'я:
    Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362694239 Веб сайт:
    https://www.roe.vsei.ua
    ЄДРПОУ:
    05424874
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    163 803,52 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 142 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro