Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45232153-9»
-
ID: UA-2026-08-05-004838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з демонтажу та монтажу водонапірної башти системи Рожновського за адресою: село Виноград, Березівський район, Одеська область
Очікувана вартість99 256,83 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-28-005952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво (монтаж) водонапірної башти
Очікувана вартість612 277,37 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-28-005819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво (монтаж) водонапірної башти
Очікувана вартість631 717,64 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-28-005671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво (монтаж) водонапірної башти
Очікувана вартість455 556,97 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-12-01-008719-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтажні роботи встановлення водонапірної башти в селищі міського типу Іванопіль Краснопільської сільської ради
Очікувана вартість48 999,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-08-26-011233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиБудівництво артезіанської свердловини з допоміжним обладнанням та окремою будівлею для забезпечення питною водою жителів села Морозівка Броварського району Київської області
Оголошено26 серп. 2021 13:17
Прийом пропозицій26 серп. 2021 13:17 – 11 вер. 2021 15:00Очікувана вартість3 209 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-08-16-007258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБудівництво водонапірної вежі для водопостачання об'єктів соціально-побутової сфери та населення с. Гаї Шевченківські Тернопільського району, Тернопільської області
Оголошено16 серп. 2021 15:06
Прийом пропозицій20 серп. 2021 14:59 – 27 серп. 2021 14:59Очікувана вартість761 854,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-08-03-005939-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиБудівництво артезіанської свердловини з допоміжним обладнанням та окремою будівлею для забезпечення питною водою жителів села Морозівка Броварського району Київської області
Ім'я:Наталія ГалушкоE-mail: [email protected] Телефон: +380974453639,+380457641229 Веб сайт: ЄДРПОУ:43560334Оголошено3 серп. 2021 13:03
Прийом пропозицій3 серп. 2021 13:03 – 20 серп. 2021 15:00Очікувана вартість3 209 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2020-10-12-006491-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос
Ім'я:Омельченко Катерина ВолодимерівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380963145074 ЄДРПОУ:04358069Очікувана вартість19 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-04-15-000174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво водонапірної башти с. Райське вул. Основська, 18
Ім'я:Гирик Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380505262563 ЄДРПОУ:42520154Очікувана вартість182 542,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-04-14-003501-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво водонапірної башти с. Райське вул. Райська, 17
Ім'я:Гирик Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380505262563 ЄДРПОУ:42520154Очікувана вартість46 604,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-03-20-001051-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво водонапірної вежі в селі Чистилів Тернопільського району по вул. Транспортна – бічна
Очікувана вартість500 962,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2019-08-30-000664-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво водонапірної вежі по вул.Вишневій 29 с.Остапівка Миргородського району Полтавської області
Очікувана вартість587 760,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2019-04-11-000627-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення водонапірної башти в с.Антонівка Любашівського району Одеської області
Ім'я:Нефьодов Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380990458365 Факс:+380486422578Веб сайт: ЄДРПОУ:04380040Очікувана вартість260 424,99 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2019-04-11-000598-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення водонапірної башти в с.Агафіївка Любашівського району Одеської області
Ім'я:Нефьодов Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380990458365 Факс:+380486422578Веб сайт: ЄДРПОУ:04380040Очікувана вартість281 722,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2019-02-19-000050-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво водонапірної вежі по вул. Миру, 107 смт. Комишня Миргородського району Полтавської області
Очікувана вартість815 414,35 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2019-01-23-000816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Капітальний ремонт артезіанської свердловини та водонапірної вежі для господарсько-питного водопостачання с. Фурманка Уманського району, Черкаської області"
Очікувана вартість829 673,42 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2018-12-22-001408-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання, встановлення та облаштування водонапірної башти Рожновського по вул.Володимира Князя в смт Любашівка Одеської області
Ім'я:Нефьодов Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380990458365 Факс:+380486422578Веб сайт: ЄДРПОУ:04380040Очікувана вартість287 316,04 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2018-11-26-001136-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеконструкція системи водопостачання з влаштуванням водонапірної башти в с.Гамаліївка Пустомитівського району Львівської області
Очікувана вартість1 019 677,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2018-11-21-002964-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиДСТУ БД.1.1-1:2013 – інше; (код ДК 021:2015 - 45232153-9 «Спорудження водонапірних башт») «Будівництво водогону та водонапірних башт в м. Хотин Чернівецької області»
Оголошено21 лист. 2018 17:16
Прийом пропозицій21 лист. 2018 17:16 – 6 груд. 2018 23:00Очікувана вартість11 677 928,00 грн
з ПДВЗавершена