Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45232141-2»
-
ID: UA-2026-08-14-011305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт теплової мережі на території Національного лісотехнічного університету України по вул.Генерала Чупринки,103 у м.Львові
Ім'я:Клонцак Володимир СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380963664931 ЄДРПОУ:02070996Оголошено14 серп. 17:34
Прийом пропозицій14 серп. 17:34 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 794 915,83 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2025-12-11-010538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальний ремонт частини системи опалення та приміщення для встановлення газовикористовуючого обладнання до 200 кВт за адресою Чернівецька область, Чернівецький р-н, м. Новоселиця, вул. Незалежності, 20
Очікувана вартість1 489 408,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-30-006979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з поточного ремонту теплової мережі (прокладання труб, підключення до мережі) за адресою: Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Академіка Миколи Амосова, 37 (ЗДО №11)
Очікувана вартість172 692,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-08-24-004814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення приладу обліку теплової енергії в закладі дошкільної освіти ЗДО №19 (ясла-садок) комбінованого типу комунальної власності Світловодської міської ради вул. Михайла Грушевського, 1 м. Світловодськ, Олександрійський район, Кіровоградська обл.
Очікувана вартість52 313,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-08-24-004589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення приладу обліку теплової енергії в закладі дошкільної освіти ЗДО №22 (ясла-садок) загального типу комунальної власності Світловодської міської ради вул. Гагаріна, 16 м. Світловодськ, Олександрійський район, Кіровоградська обл.
Очікувана вартість35 744,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-08-24-004210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення приладу обліку теплової енергії в закладі дошкільної освіти ЗДО №15 (ясла-садок) комбінованого типу комунальної власності Світловодської міської ради вул. Гоголя, 2 м. Світловодськ, Олександрійський район, Кіровоградська обл.
Очікувана вартість38 724,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-08-24-003728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення приладу обліку теплової енергії в закладі дошкільної освіти ЗДО №23 (ясла-садок) комбінованого типу комунальної власності Світловодської міської ради вул. Гагаріна, 2 м. Світловодськ, Олександрійський район, Кіровоградська обл.
Очікувана вартість41 116,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-08-24-003485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення приладу обліку теплової енергії в закладі дошкільної освіти ЗДО №14 (ясла-садок) загального типу комунальної власності Світловодської міської ради вул. Правди, 2 м. Світловодськ, Олександрійський район, Кіровоградська обл.
Очікувана вартість30 654,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-08-24-003175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення приладу обліку теплової енергії в закладі дошкільної освіти ЗДО №6 (ясла-садок) загального типу комунальної власності Світловодської міської ради вул. Паркова, 1 м. Світловодськ, Олександрійський район, Кіровоградська обл.
Очікувана вартість43 243,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-07-14-011148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальний ремонт пральні (монтаж системи осушення)
Ім'я:Іван Анатолійович МасловськийE-mail: [email protected] Телефон: +380373547240 ЄДРПОУ:03190001Очікувана вартість182 307,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-03-13-006605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (поточний ремонт системи опалення)
Ім'я:Діана Василівна КучеряваE-mail: [email protected] Телефон: +380966237282 Веб сайт: ЄДРПОУ:43287790Очікувана вартість18 293,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-02-02-010921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРоботи з будівництва системи повітряного обігріву локомотивоскладального цеху ПрАТ “ЛЗРЗ” інв.№ 10070 на вул. Залізнична, 1а у м. Львові
Ім'я:Мацевко Тетяна ЙосифівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322375201 Веб сайт: ЄДРПОУ:00740599Оголошено2 лют. 2023 14:19
Прийом пропозицій8 лют. 2023 10:00 – 13 лют. 2023 10:00Очікувана вартість1 180 674,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2022-12-16-003428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання ремонтно-будівельних робіт по поточному ремонту приміщення для розміщення внутрішньопереміщених (евакуйованих) осіб, що знаходиться за адресою село с.Мартинівка вул.Сороки 3 кв.11
Очікувана вартість49 995,96 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-12-09-018535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРоботи з будівництва системи повітряного обігріву локомотивоскладального цеху ПрАТ “ЛЗРЗ” інв.№ 10070 на вул. Залізнична, 1а у м. Львові
Ім'я:Мацевко Тетяна ЙосифівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322375201 Веб сайт: ЄДРПОУ:00740599Оголошено9 груд. 2022 16:15
Прийом пропозицій15 груд. 2022 10:00 – 20 груд. 2022 10:00Очікувана вартість1 180 674,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2022-10-27-010986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання ремонтно-будівельних робіт по поточному ремонту приміщення
Очікувана вартість49 724,61 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-10-05-004793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальний ремонт опалення приміщення Дмитрашківської ЛА
Ім'я:Романовська Надія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380434922450 Факс:+380434922450ЄДРПОУ:37357372Очікувана вартість104 970,71 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-09-07-003756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання ремонтно-будівельних робіт по поточному ремонту приміщення для розміщення внутрішньопереміщених (евакуйованих) осіб, що знаходиться за адресою село Мартинівка, вул.Богдана Хмельницького (будівництво опалювальних систем)
Очікувана вартість39 928,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-03-01-000880-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРоботи з технічного переоснащення системи опалення Спорткорпусу "Портовик" (інв. № 85500) за адресою м. Маріуполь, пр. Луніна,71а ДП "Маріупольський морський торговельний порт".
Оголошено1 бер. 2021 11:57
Прийом пропозицій9 бер. 2021 00:00 – 11 бер. 2021 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість300 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2020-09-11-000284-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту системи опалення Новомиколаївського НВК"ЗЗСО І-ІІ ст.-дитячий садок"
Очікувана вартість49 999,38 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-08-28-002703-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьпереговорна процедураРоботи по проекту «Будівництво модульної газової котельні за адресою: Донецька область, Волноваський район, смт Донське, вул. Заводська, 51» (коригування ІІ)
Ім'я:Олеся ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380663730677,+380626420137 Веб сайт: ЄДРПОУ:33838679Очікувана вартість126 737,33 грн
з ПДВЗавершена