Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45232100-3»
-
ID: UA-2026-08-31-011401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРоботи по об’єкту : «Реконструкція магістрального водогону від ВЗ «Крехів» до ВНС «Зарудці». Коригування
Оголошено31 серп. 17:10
Прийом пропозицій31 серп. 17:10 – 16 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями"Капітальний ремонт (ліквідація аварійної ситуації) системи водопостачання села Правдине Херсонської області" (Корегування)
Оголошено27 серп. 14:41
Прийом пропозицій27 серп. 14:41 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-20-013104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування зрошувальних водопроводів на футбольному полі
Очікувана вартість82 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт теплової мережі на території Національного лісотехнічного університету України по вул.Генерала Чупринки,103 у м.Львові
Ім'я:Клонцак Володимир СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380963664931 ЄДРПОУ:02070996Оголошено14 серп. 17:34
Прийом пропозицій14 серп. 17:34 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 794 915,83 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-004838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з демонтажу та монтажу водонапірної башти системи Рожновського за адресою: село Виноград, Березівський район, Одеська область
Очікувана вартість99 256,83 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-001572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт мережі водопостачання ділянка від буд.№1/153 до буд.№1/161 в селищі Десна, Чернігівської області
Ім'я:Гладка Галина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464646216 Факс:+380464646216ЄДРПОУ:07807645Оголошено17 лип. 10:10
Прийом пропозицій17 лип. 10:10 – 25 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість801 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-005017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівництво місцевих трубопроводів місце надання послуг: вул. Свято-Миколаївська, 24, с. Бзів, Броварський район, Київська область. ДК 021:2015 45232100-3
Очікувана вартість28 343,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-004810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями"Капітальний ремонт (ліквідація аварійної ситуації) системи водопостачання села Таврійське Херсонського району Херсонської області"
Оголошено14 лип. 12:09
Прийом пропозицій14 лип. 12:09 – 4 серп. 10:00Очікувана вартість21 722 102,83 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-011305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного аварійного ремонту системи водопостачання
Очікувана вартість74 115,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-006079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з аварійного поточного ремонту вводу холодної води
Ім'я:Артамонов Олег ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380442796362 Факс:+380442796362Веб сайт: ЄДРПОУ:05416981Очікувана вартість141 614,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-010147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями"Капітальний ремонт (ліквідація аварійної ситуації) системи водопостачання села Правдине Херсонської області" (Корегування)
Оголошено27 трав. 15:17
Прийом пропозицій27 трав. 15:17 – 17 черв. 10:00Очікувана вартість61 851 200,40 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-18-013191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями"Капітальний ремонт (ліквідація аварійної ситуації) системи водопостачання села Таврійське Херсонського району Херсонської області"
Оголошено18 трав. 17:08
Прийом пропозицій18 трав. 17:08 – 8 черв. 10:00Очікувана вартість26 066 523,40 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-12-002638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги пов’язані з прокладанням водорозподільних трубопроводів
Очікувана вартість42 285,25 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-09-001980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 45232130-2 - послуги з поточного аварійного ремонту системи водовідведення
Очікувана вартість112 783,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-09-001659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями"Капітальний ремонт (ліквідація аварійної ситуації) системи водопостачання села Правдине Херсонської області" (Корегування)
Оголошено9 квіт. 10:00
Прийом пропозицій9 квіт. 10:00 – 1 трав. 10:00Очікувана вартість61 851 200,40 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-06-004026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКапітальний ремонт альтернативної мережі водопостачання від існуючої свердловини для КНП «Київська міська клінічна лікарні №8» за адресою м. Київ вулиця Юрія Кондратюка,буд. 8. ДК 021:2015: 45232150-8 Роботи, пов’язані з прокладанням водорозподільних трубопроводів
Оголошено6 квіт. 12:06
Прийом пропозицій6 квіт. 12:06 – 21 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 582 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-15-000468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАварійний поточний ремонт системи центрального водопостачання Інституту (ЦПД)
Ім'я:Солопан Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380979455445 ЄДРПОУ:05417383Очікувана вартість27 060,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-12-006343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт із часткової заміни теплотраси до харчоблоку ліцею с.Тростянчик по вулиці Шкільна ,5 в селі Тростянчик Гайсинського району Вінницької області
Очікувана вартість183 431,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-001353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями"Капітальний ремонт (ліквідація аварійної ситуації) системи водопостачання села Правдине Херсонської області" (Корегування)
Оголошено11 бер. 09:39
Прийом пропозицій11 бер. 09:39 – 1 квіт. 10:00Очікувана вартість61 851 200,40 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-11-010538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальний ремонт частини системи опалення та приміщення для встановлення газовикористовуючого обладнання до 200 кВт за адресою Чернівецька область, Чернівецький р-н, м. Новоселиця, вул. Незалежності, 20
Очікувана вартість1 489 408,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro