Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45232000-2»
-
ID: UA-2026-08-31-011401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРоботи по об’єкту : «Реконструкція магістрального водогону від ВЗ «Крехів» до ВНС «Зарудці». Коригування
Оголошено31 серп. 17:10
Прийом пропозицій31 серп. 17:10 – 16 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРоботи по об’єкту : «Нове будівництво каналізаційного колектору від вул.Огієнка, 9 до КНС по вул.Лесі Українки в смт.Рудне Залізничного району м.Львова» (ІІ -га черга будівництва)
Оголошено31 серп. 15:52
Прийом пропозицій31 серп. 15:52 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-002854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту дощоприймальних колодязів та дощової каналізації на території Франківського району у м. Львові. ДК 021:2015 – 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь.
Оголошено31 серп. 11:49
Прийом пропозицій31 серп. 11:49 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями"Капітальний ремонт (ліквідація аварійної ситуації) системи водопостачання села Правдине Херсонської області" (Корегування)
Оголошено27 серп. 14:41
Прийом пропозицій27 серп. 14:41 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-006813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (45232420-2 Каналізаційні роботи), а саме послуги з поточного ремонту каналізаційного колектора Ду-800мм на території ринку ШТРАСЕ (ділянка 115 м)
за адресою вул. Озерна, 14 у м. Миколаєві Оголошено26 серп. 13:30
Прийом пропозицій26 серп. 13:30 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-006229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод 45232200-4 за ДК 021:2015 «Допоміжні роботи з прокладання ліній електропередач» (роботи з розробки проектно-кошторисної документації (стадія – РП): «реконструкція ТП-210А та КЛ-10кВ від ТП-210 для електропостачання багатофункціонального центру з офісними приміщеннями та приміщеннями
побутового обслуговування за адресою: м. Житомир, майдан Путятинський, 4») Очікувана вартість320 881,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з приймання та очищення стічних вод
Очікувана вартість21 383,27 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт каналізаційної системи лабораторного корпусу
Очікувана вартість167 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАварійний поточний ремонт зовнішньої каналізаційної мережі діаметром 110 мм, протяжністю 10 м, у внутрішньому дворі між навчальним корпусом № 1 та трансформаторною підстанцією ТП-740 за адресою: м. Київ, вул. Мала Шияновська, 2
Очікувана вартість142 002,83 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування зрошувальних водопроводів на футбольному полі
Очікувана вартість82 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту каналізаційного випуску в житловому будинку № 13а на вул. І.Виговського в м. Львові.
Очікувана вартість199 632,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод 45230000-8- Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь; за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Послуги з поточного ремонту каналізаційного випуску в житловому будинку №33 на вул. Шевченка у м. Львові;
Оголошено20 серп. 15:52
Прийом пропозицій20 серп. 15:52 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість379 166,66 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-012685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидезінфекція водонапірних башт
Очікувана вартість2 452,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-005508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідключення електроустановок , профілактичне обслуговування повітряних ліній (напруга 0,4-20 кВ), підключення електроустановок, послуги по доставці виконавців робіт.
Ім'я:Михальчишина Ірина АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380680146560 ЄДРПОУ:02070693Очікувана вартість4 848,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт теплової мережі на території Національного лісотехнічного університету України по вул.Генерала Чупринки,103 у м.Львові
Ім'я:Клонцак Володимир СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380963664931 ЄДРПОУ:02070996Оголошено14 серп. 17:34
Прийом пропозицій14 серп. 17:34 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 794 915,83 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-011509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗдійснення будівельно-монтажних робіт по об’єкту: «Будівництво комплектної трансформаторної підстанції для в/м 243 Державної прикордонної служби України за адресою: м. Київ, вул. Світла, 6»
Ім'я:Курбетьєв Валерій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445276671 ЄДРПОУ:23311317Оголошено13 серп. 16:33
Прийом пропозицій13 серп. 16:33 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 230 705,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-003788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеконструкція гостроаварійної ділянки самопливного каналізаційного колектора КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» за адресою вул.Європейська, 160 в м.Полтава
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Оголошено13 серп. 11:24
Прийом пропозицій13 серп. 11:24 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість32 261 808,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-002803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги:"Здійснення заходів та робіт з територіальної оборони:Поточний ремонт каналізаційної мережі на території нежитлового приміщення Овруцької міської ради по вул.Центральній,22 в с.Гошів Коростенського району Житомирської області.
Очікувана вартість8 905,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-001693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт, заміна випусків госпфекальної каналізації за адресою: м.Чорноморськ,вул. Парусна, 16 (1,3,5 під'їзди)
Очікувана вартість182 807,41 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-003650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівництво зливної станції приймання стічних вод від асенізаційних машин за адресою: бульв. Незалежності, 28/3, м. Бровари, Броварський район Київська область (DREAM-UA-240125-02FEF164): ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника - 45232000-2 Допоміжні роботи з прокладання трубопроводів і кабелів.
Ім'я:Карпенко Валентина СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459472202 Факс:+380459460413ЄДРПОУ:26146617Оголошено10 серп. 13:01
Прийом пропозицій10 серп. 13:01 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість23 880 852,00 грн
без ПДВКваліфікація