Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45231400-9»

  • ID: UA-2026-08-20-010017-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Роботи з будівництва розвантажувальних ТП підрядним способом в Івано-Франківській області (Інвестиційна програма АТ «Прикарпаттяобленерго» на 2026 рік, розділ 1, пункт 1.3.3.3.1.)

    Ім'я:
    Гундяк Василь Романович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:
    +380342594179
    ЄДРПОУ:
    00131564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 15:39

    Прийом пропозицій
    20 серп. 15:39 – 4 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    4 684 640,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 20 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-20-008490-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Роботи з будівництва розвантажувальних ТП підрядним способом в Івано-Франківській області (Інвестиційна програма АТ «Прикарпаттяобленерго» на 2026 рік, розділ 1, пункт 1.3.3.3.1.)

    Ім'я:
    Гундяк Василь Романович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:
    +380342594179
    ЄДРПОУ:
    00131564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 15:00

    Прийом пропозицій
    20 серп. 15:00 – 4 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    2 818 280,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 20 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-20-005294-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Роботи з будівництва розвантажувальних ТП підрядним способом в Івано-Франківській області (Інвестиційна програма АТ «Прикарпаттяобленерго» на 2026 рік, розділ 1, пункт 1.3.3.3.1.) (назва згідно з кошторисними нормами України у будівництві «Настанова з визначення вартості будівництва» - … будівельні роботи)

    Ім'я:
    Гундяк Василь Романович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:
    +380342594179
    ЄДРПОУ:
    00131564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 12:40

    Прийом пропозицій
    20 серп. 12:40 – 4 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    2 961 920,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 20 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-007942-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з реконструкції ПС 110/35/10 кВ "Ільці", с. Ільці Верховинського району, Івано-Франківської області (Інвестиційна програма ПрАТ «Прикарпаттяобленерго» на 2026 рік, розділ 1, пункт 1.4.1.1.8)

    Ім'я:
    Гундяк Василь Романович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:
    +380342594179
    ЄДРПОУ:
    00131564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 321 600,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-002165-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з будівництва розвантажувальних ТП підрядним способом в Івано-Франківській області: «Будівництво розвантажувальної КТПС2-63 кВа (приєднання) в с. Конюшки; Будівництво розвантажувальної КТПС2-100 кВа (приєднання) в с. Лучинці (Інвестиційна програма ПрАТ «Прикарпаттяобленерго» на 2026 рік, … розділ 1, п. 1.3.3.3.1)

    Ім'я:
    Гундяк Василь Романович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:
    +380342594179
    ЄДРПОУ:
    00131564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    894 984,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-002532-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з реконструкції КЛ-0,4 в Івано-Франківській області «Реконструкція КЛ-0,4 кВ Л-8 від ЗТП-310 до І. Павла ІІ 25-1, КЛ-0,4 кВ Л-14 від ЗТП-310 до І. Павла ІІ 25-2, м. Івано-Франківськ; Реконструкція КЛ-0,4 кВ Л-17 від ЗТП-200 до Симоненка 2 та Вовчинецька 200, м. Івано-Франківськ, … Івано-Франківської ОТГ, Івано-Франківської області; Реконструкція КЛ-0,4 кВ Л-10 від ТП-284 до Стуса 15 та Калуська 8, м. Бурштин; Реконструкція КЛ-0,4 кВ Л-9 від ЗТП-287 до Калуська 10 та Калуська 8, м. Бурштин, Бурштинської територіальної громади, Івано-Франківського району, Івано-Франківської області (Інвестиційна програма ПрАТ «Прикарпаттяобленерго» на 2026 рік, розділ 1, пункт 1.2.4.2.1,1.2.4.2.3,1.2.4.2.7,1.2.4.2.8)

    Ім'я:
    Гундяк Василь Романович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:
    +380342594179
    ЄДРПОУ:
    00131564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    140 760,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-005159-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Роботи з будівництва розвантажувальних ТП підрядним способом в Івано-Франківській області (Інвестиційна програма АТ «Прикарпаттяобленерго» на 2026 рік, розділ 1, пункт 1.3.3.3.1.1.-1.3.3.3.1.6 )

    Ім'я:
    Гундяк Василь Романович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:
    +380342594179
    ЄДРПОУ:
    00131564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 12:46

    Прийом пропозицій
    18 серп. 12:46 – 2 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    11 925 984,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-13-011866-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з реконструкції КЛ-0,4 кВ в Івано-Франківській області

    Ім'я:
    Гундяк Василь Романович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:
    +380342594179
    ЄДРПОУ:
    00131564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    185 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-004661-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з реконструкції ПЛ-04 кВ Л-1 та Л-2 від ТП-92, с.Соколівка, Косівська територіальна громада, Косівський район, Івано-Франківська область

    Ім'я:
    Гундяк Василь Романович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:
    +380342594179
    ЄДРПОУ:
    00131564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    150 811,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-011301-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з реконструкції КТП-33-81 м. Снятин із заміною шафи та силового трансформатора на 250/10/0,4 кВ в м. Снятин , Івано-Франківської області

    Ім'я:
    Гундяк Василь Романович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:
    +380342594179
    ЄДРПОУ:
    00131564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    763 812,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-010650-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з реконструкції КТП-33-206 с. Борщів із заміною шафи та силового трансформатора на 160/10/0,4 кВ в с. Борщів , Івано-Франківської області

    Ім'я:
    Гундяк Василь Романович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:
    +380342594179
    ЄДРПОУ:
    00131564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    705 288,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-010065-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з поточного ремонту кабельної лінії 10 кВт ТП17-РП5 методом горизонтально направленого буріння по вул. Захисників неба 8

    Ім'я:
    Луценко Владислав
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674324582 ЄДРПОУ:
    03327925
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    134 600,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-007791-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з реконструкції КЛ-6-20 кВ в Івано-Франківській області « Реконструкція КЛ-10 кВ від РП-9 - ЗТП-287, КЛ-10 кВ від РП-9 до ЗТП-289, КЛ-10кВ від ЗТП-287 до ЗТП-289 м. Івано-Франківськ, реконструкції КЛ-6 кВ від ЗТП-210 до ЗТП-362, м. Долина, Реконструкція КЛ-6 кВ від ЗТП-210 до ЗТП-22, м. … Долина Долинської територіальної громади, Калуського району, Івано-Франківської області,реконструкції КЛ-6 кВ РП-2 до РП-6 пр. РП-6-1, КЛ-6 кВ від РП-2 до ЗТП-560-2 пр. ЗТП-560, КЛ-6 кВ від РП-6 до ЗТП-560-2 пр. ЗТП-560, м. Калуш, Калуської територіальної громади, Калуського району, Івано-Франківської області, Реконструкція КЛ-6 кВ від РП-2 до ЗТП-81, м. Коломия, реконструкції КЛ-6 кВ від ЗТП-108 до ЗТП-131, м. Коломия, реконструкції КЛ-6 кВ від ТП-136 до ТП-10, м. Коломия Коломийської територіальної громади, Коломийського району, Івано-Франківської області, реконструкції КЛ-10 кВ від ЗТП-275 до ЗТП-274 пр. Бурштин-1, м. Бурштин, Бурштинської територіальної громади, Івано-Франківського району, Івано-Франківської області»

    Ім'я:
    Гундяк Василь Романович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:
    +380342594179
    ЄДРПОУ:
    00131564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 572 619,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-03-009178-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Роботи з реконструкції ПС -35 кВ в Івано-Франківській області. (п.1.4.2.1.10-1.4.2.1.12 інвестиційної програми 2026р, зміни)

    Ім'я:
    Гундяк Василь Романович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:
    +380342594179
    ЄДРПОУ:
    00131564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 лип. 15:58

    Прийом пропозицій
    3 лип. 15:58 – 21 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    2 204 008,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-03-008546-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Роботи з реконструкції ПС 110/35/10 (6) кВ із заміною трансформатора 10,0 МВА на 16,0 МВА та робіт з реконструкції ПС 110/35/10 кВ Рогатин із заміною силового трансформатора Т-2, м. Рогатин, Івано-Франківського району, Івано-Франківської області (п.1.4.1.1.10,1.4.1.1.11 інвестиційної програми … 2026р, зміни)

    Ім'я:
    Гундяк Василь Романович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:
    +380342594179
    ЄДРПОУ:
    00131564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 лип. 15:36

    Прийом пропозицій
    3 лип. 15:36 – 21 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    3 246 153,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-03-007036-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Роботи з реконструкції ПЛ-10 кВ пр. «Підліснів» із перевлаштуванням у двоколову ПЛ-10 кВ (ділянка від ЗТП-264 до ГКТП-233) із реконструкцією існуючих ЗТП-264 та ГКТП-233 у РП-10 кВ в с. Микуличин, Надвірнянський район, Івано-Франківської області (п.1.2.3.1.1 інвестиційної програми 2026р, зміни)

    Ім'я:
    Гундяк Василь Романович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:
    +380342594179
    ЄДРПОУ:
    00131564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 лип. 15:12

    Прийом пропозицій
    3 лип. 15:12 – 20 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    23 548 981,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-03-003289-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Роботи з реконструкції ПС 35 кВ ЗБВК із встановленням додаткових комірок 35 кВ для приєднання проектних ЛЕП-35 кВ, м. Коломия, Коломийського району, Івано-Франківської області (п.1.4.2.1 інвестиційної програми 2026р, зміни)

    Ім'я:
    Гундяк Василь Романович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:
    +380342594179
    ЄДРПОУ:
    00131564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 лип. 12:18

    Прийом пропозицій
    3 лип. 12:18 – 20 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    21 080 970,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-05-007533-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Будівництво КЛ 10 кВ згідно п.1.1.3.1 інвестиційної програми 2026 року

    Ім'я:
    Влащенко Ірина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0462654506 Веб сайт:
    https://chernihivoblenergo.com.ua
    ЄДРПОУ:
    22815333
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 черв. 13:42

    Прийом пропозицій
    5 черв. 13:42 – 22 лип. 14:00
    Очікувана вартість

    1 487 655,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-14-011743-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Роботи з реконструкції двоколової ПЛ-35 кВ "Івано-Франківськ - Зв'язок-1,2" із переведенням її на клас напруги 110 кВ, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківської області ( другий раз) (Інвестиційна програма АТ «Прикарпаттяобленерго» на 2026 рік, розділ 1, пункт 1.2.2.1.1)

    Ім'я:
    Гундяк Василь Романович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:
    +380342594179
    ЄДРПОУ:
    00131564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 трав. 16:19

    Прийом пропозицій
    14 трав. 16:19 – 29 трав. 08:00
    Очікувана вартість

    247 368 984,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-12-014421-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Роботи з будівництва електричних мереж лінійної частини приєднання з виконанням будівельно-монтажних та пусконалагоджувальних робіт відповідно до вимог Технічних умов про нестандартне приєднання № 001344100326 2 08 01 3 000000 1 (167/25-63/2026) від точки забезпечення потужності до точки приєднання

    Ім'я:
    Гундяк Василь Романович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:
    +380342594179
    ЄДРПОУ:
    00131564
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 285 449,95 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 81 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro